هوبر
خانه / ایزوگام شرق / قیمت ایزوگام شرق درجه یک صادراتی

قیمت ایزوگام شرق درجه یک صادراتی

ایزوگام های تولید شده در کشور هریک با تولیدات خود سهم مؤثری را در تأمین نیاز کشور داشته اند. ایزوگام های تولید شده ایرانی با دارا بودن پسوندهای نام مشترک سبب شده اند که نتوان ایزوگام اصل را انتخاب کرد. عمده ایزوگام ها با پسوند و یا پیشوندهای نام های شرق و گستر در بازار دیده می شود.

ایزوگام شرق نمونه ای از بهترین تولیدات در کشور می باشد که کارخانه تولیدی آن در مشهد مسقر می باشد. ایزوگام های تولید شده کارخانه شرق با بهترین کیفیت می توانند انتخاب خوبی برای خرید عمده شما باشند.

قیمت ایزوگام شرق با دارا بودن نشان استاندارد بر حسب نوع مواد اولیه بکار گرفته شده در آن متفاوت می باشد. هم چنین نوع ایزوگام از نظر ضخامت و وزن رول های آن و نوع روکش ایزوگام دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

قیمت ایزوگام شرق درجه یک صادراتی

ایزوگام شرق صادراتی

ایزوگام های کارخانه شرق با تولید انواع محصولات درجه یک با استفاده از بهترین مواد اولیه موجب شده است که انواع عایق های رطوبتی درجه یک و صادراتی را تولید نماید. ایزوگام های تولید شده با دقت در انبار داری آن و حفظ کیفیت آن، نگهداری می شوند.

یکی از مهمترین عواملی که می تواند نشانگر کیفیت ایزوگام های شرق باشد، لیبل با کیفیت رول های ایزوگام می باشد که تمامی مشخصات آن بر روی آن درج شده است. ایزوگام های صادراتی با دارا بودن نشان استاندارد بین المللی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای صادرات باشد.

شرکت هوبر مرجع فروش عمده ایزوگام، با سابقه درخشان در طول فعالیت خود همواره مورد اطمینان بسیاری از شرکت های تجاری و فروشندگان عمده و جزئی قرار گرفته است. شما عزیزان می توانید جهت ثیت سفارش بهترین ایزوگام با دارا بودن نشان استاندارد با قیمت کارخانه از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ایزوگام های مورد نظر خود را دریافت نمایید.

تماس ایزوگام هوبر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام در بندرعباس | ارزان قیمت ترین ایزوگام

ایزوگام در بندرعباس | ارزان قیمت ترین ایزوگام

استفاده از ایزوگام در بندرعباس به عنوان یک شهر گرمسیری برای عایق کاری سازه های …

Call Now Buttonتماس بگیرید