قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی در نمایندگی های معتبر

,
قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی در نمایندگی های معتبر

برای اطلاع از قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی و اشنایی بیشتر با ایزوگام و نمایندگیهای آن با ما همراه باشید.ایزوگام از صنایع پرکاربرد در جامعه متمدن امروزی است.

محصولی که از لحاظ کاربرد و اقتصادی حائز اهمیت است. این محصول عایقی از پیش ساخته یا آماده است، که fرای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت به ساختمان‌ها استفاده می‌شود. برای خرید مناسب ایزوگام، باید با ویژگی‌ های آن آشنا بود. با ما از شرکت بازرگانی هوبر همراه باشید تا با این محصول بیشتر آشنا شوید.

معرفی انواع ایزوگام متناسب با شرایط آب و هوا

ایزوگام بر اساس آب و هوا به سه دسته سردسیری، گرم سیری و معتدل تقسيم می شوند:
ایزوگام معتدل
در کشورمان ایران، مناطق شمالی، جزو مناطق معتدل هستند. ایزوگامی که در این محیط آب و هوایی بکار می رود باید از طول عمر و کیفیت مرغوبی برخوردار باشد. بطوریکه دمایی ما بین ۰ تا ۸۰ درجه سانتی گراد را تحمل نماید. طبق تأییدیه کارشناسان مربوطه، ایزوگام نوع H مناسب اين مناطق است.
این نوع ایزوگام وزنی حدود ۳۷ تا ۴۳ کیلوگرم در هر رول دارد. طول هر رول ۱۰ و عرض آن ۱ متر است. علاوه بر مقاومت در درجات گفته شده، باید نقطه اشتعال بالایی داشته باشد تا دچار آتش سوزی در هوای گرم و درجات بالا نشود که نقطه اشتعال این ایزوگام ۲۵۰ درجه است. قیر بکاررفته در این‌ ایزوگام از نوع پلیمر است.

ایزوگام سردسیری
ایزوگامی که در این مناطق استفاده می شود باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند هوای سرد را تحمل نماید. از مشخصات ایزوگام در این مناطق می توان به اندازه هر رول اشاره کرد که طول ۱۰ و عرض ۱ متر دارد. هر رول وزنی حدود ۴۰ کیلوگرم دارد.
ضخامت ایزوگام مورد استفاده در این مناطق حدود ۴ میلی متر است. محدوده دمایی که ایزوگام این مناطق باید تحمل کند مابین ۵- تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد است. نقطه اشتعال آن ۲۵۰ درجه است. نوع قیر ‌بکاررفته در این نوع ایزوگام از نوع پلیمر است که مقاومت بالایی در هوای سرد و قدرت چسبندگی بالایی هنگام نصب دارد.
ایزوگام گرمسیری
ایزوگام در این مناطق باید دمایی بین صفر تا ۱۲۰ درجه سانتی‌گراد را تحمل کند. به دلیل بارش کم‌ و دمای بالا در این مناطق، ایزوگام های بکاررفته در این مناطق، تک لایه است. قیر استفاده شده در این ایزوگام ها، از‌ نوع پلیمر است که قابلیت کشسانی بالایی دارد. نقطه اشتعال آن ۲۵۰ درجه است. معمولا ضخامت ایزوگام در این مناطق ۴ میلی متر است.

ایزوگام جهت صادرات به کشورهای همسایه
ایزوگام جهت صادرات به کشورهای همسایه

ایران به دلیل دارا بودن ذخایر غنی نفت و گاز، عایق های با کیفیتی تولید می کند. از مهمترین کشورهایی که ایزوگام ایران به آن ها صادر می‌شود، می توان به عربستان، عراق، ارمنستان و… اشاره کرد. جهت صادر کردن ایزوگام باید مجوزهای مختلف، استاندارهای لازم، ضمانت نامه ها و… مهیا باشد.
شرکت هایی موفق به صادرکردن ایزوگام می شوند که بتوانند علاوه بر مجوزهای لازم، محصولی با کیفیت مرغوب و قیمتی مناسب تولید کند. ایزوگام های فویلدار و ساده محصولاتی هستند که تقاضای زیادی برای صادرات دارند که نوع فویلدار آن مقاومت بالایی دارد. لازم به ذکر است که‌ هر برند ایزوگام مشتریان مخصوص به خود را دارد.

خواندن  قیمت ایزوگام شمایل بام تبریز از تولیدی

نکات مهم درباره خرید ایزوگام صادراتی

همانطور که گفته شد، ایزوگام از عایق های پرکاربرد در زندگی امروز است. جهت انتخاب و خرید بهترین ایزوگام، باید علاوه بر شرایط آب و هوایی منطقه سکونت، به ویژگی های دیگر دقت نمود. راهکار و روش هایی که می تواند به انتخاب خریداران کمک نماید، در ادامه توضیح داده شده است.
یکی از این روش ها، تشخیص با استفاده از بوی ایزوگام است. ایزوگام هایی که با کیفیتی مرغوب تولید می شوند، بویی نامطبوع تولید نمی کنند. در صورتی که ایزوگام های نامرغوب، بوی نامطبوع و مازوت تولید می کنند. روش دیگر تشخیص، استفاده از جنس ایزوگام است بدین صورت که با دست کشیدن برروی لایه خارجی بدون پوشش ایزوگام، اگر چیزی به دست نچسبد، نشان دهنده کیفیت مرغوب ایزوگام است. ولی اگر به دست، ذرات سیاه و… بچسبد، یعنی کیفیت ایزوگام نامرغوب است.
روش دیگر تشخیص ایزوگام با کیفیت، استفاده سنجش جنس‌ آن است. تکه ای از ایزوگام را در فریز گذاشته، سپس بعد از گذشت ۲ ساعت آن را خارج کرده و حدود ۱۲۰ درجه خم می کنیم. ایزوگام نامرغوب در برابر خم شدگی دچار شکستگی می‌شود اما ایزوگام با کیفیت در برابر سرما و گرما مقاوم‌ است.

عوامل تأثیرگذار در قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی
عوامل تأثیرگذار در قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی

هنگام خرید یک جنس، متوجه تفاوت قیمت در بین فروشگاه های مختلف می شوید. ایزوگام نیز از این قاعده مستثنی نیست. عوامل مختلفی در قیمت ایزوگام تأثیرگذار است که بیان خواهند شد. همچنین تفاوت قیمت بین قیمت کارخانه و نصب و اجرا وجود دارد. از دیگر عوامل مؤثر در قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 برند و نام‌ تجاری ایزوگام
از تأثیرگذارترین عوامل بر قیمت ایزوگام، برند و نام تجاری است. برند و نام‌ تجاری تأثیری‌ مستقیم بر تفاوت قیمت محصولات مختلف در جامعه امروزی دارد. چرا که نشان‌ دهنده حسن سابقه شرکت و کارخانه، کیفیت کالا، خدمات پس‌ از فروش و… است.
از معتبرترین برندها و شرکت ‌های تولید کننده ایزوگام می توان به ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق مشهد اشاره کرد.
نشان استاندارد ایزوگام
امروزه نشان استاندارد بر روی محصولات، نشان دهنده مرغوبیت و کیفیت آن محصول است. شرکت های امروزی جهت گسترش صادرات محصولات خود، نشان های مختلفی از جمله نشان استاندارد ملی، نشان استاندارد اروپا و نشان ایزو دارا هستند.
نوع ایزوگام
نوع ایزوگام در قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی نیز تأثیرگذار است. به عنوان مثال ایزوگام ساده و بدون روکش و فویل آلومینیومی ارزان تر از ایزوگام های فویل دار است. همچینین با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه‌، قیمت ایزوگام متفاوت است.
کیفیت مواد اولیه تولید ایزوگام
مهمترین عامل تعیین کننده قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی، کیفیت مواد اولیه تولید است. مواد اولیه تولید شامل قیر، الیاف تیشو، پلی استر است. قیر خود به انواع طبیعی (پالایشگاهی) و دمیده (اکسیده) و پلیمری تقسیم می شود.
قیر طبیعی و پلیمری با کیفیت تر است و در نتیجه قیمت بالاتری دارد. الیاف تیشو و پلی استر نیز انواع متفاوتی دارد.‌ بنابر شرکت سازنده که چه نوع قیر و الیافی جهت ساخت ایزوگام بکار ببرد، قیمت متفاوت است.

خواندن  قیمت ایزوگام bof | ایزوگام فویلدار برای خرید عمده

معتبرترین نمایندگی های فروش ایزوگام

جهت انتخاب و خرید بهترین ایزوگام برای محل موردنظر، باید نمایندگی های معتبر را شناخت. نمایندگی هایی که چه از لحاظ اعتبار و برند و چه از لحاظ قیمت مناسب باشند. نمایندگی های معتبر فروش ایزوگام گارانتی و خدمات پس از فروش برای محصول خود دارند که این گارانتی توسط مسئول مربوطه به خریدار تحویل داده می‌شود.
با استفاده از وب سایت هر شرکت می توان ایزوگام را دریافت کرد. برخی از نمایندگی های معتبر فروش ایزوگام عبارت اند از:

  • ایزوگام هیرمان دلیجان
  • ایزوگام بردین دلیجان
  •  ایزوگام پوشش بام دلیجان
  • ایزوگام شرق دلیجان
  • ایزوگام شرق مشهد
  • ایزوگام حفاظ تبریز

لیست قیمت ایزوگام صادراتی در نمایندگی ها
لیست قیمت ایزوگام صادراتی در نمایندگی ها

شرکت های مختلفی به تولید ایزوگام می پردازند. هر نمایندگی مواد و کیفیت و استانداردهای مخصوص به خود را دارد. تمامی این موارد تأثیر بسزایی در قیمت ایزوگام دارد. شما می توانید با استفاده از شرکت بازرگانی هوبر که شرکتی معتبر با سابقه ای درخشان در این زمينه است، تمامی اطلاعات موردنظر را به دست آورید.

خرید آنلاین ایزوگام های درجه یک

همانطور که گفته شد، هر شرکت بنابر موارد استفاده شده برای ساخت ایزوگام، برند خود شرکت تولید کننده، استانداردهای مختلف در ساخت ایزوگام و… قیمت، گارانتی و خدمات پس از فروش متفاوتی دارد. در ثبت سفارش به صورت اینترتی و خرید آنلاین باید دقت لازم را به عمل آورد تا خرید خود را از شرکت و نمایندگی های معتبر انجام دهید.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت بازرگانی هوبر با سابقه ای درخشان، می تواند این اطمینان را برای شما به ارمغان آورد‌.[/box]

شما می توانی با استفاده از وب سایت شرکت بازرگانی هوبر و یا مراجعه حضوری، با خیالی آسوده ثبت سفارش و خرید ایزوگام درجه یک را انجام دهید. این شرکت کارشناسان ممتازی دارد که نیازها و دغدغه های خریداران را برطرف می کنند.

تماس ایزوگام هوبر
نتیجه گیری

ایزوگام یکی از عایق های پرکاربرد در زندگی امروز انسان است. شرکت های مختلفی این عایق رطوبتی را می سازند. در انتخاب ایزوگام باید ویژگی های مختلفی نظیر شرایط جوی، برند شرکت، گارانتی، جنس محصول و… را در نظر داشت تا بتوان بهترین خرید را انجام داد. در این مقاله سعی شد تا اين مطالب گفته شود و آشنایی شما با ایزوگام را افزایش دهیم.

 

سوالات رایج شما درمورد ایزوگام صادراتی

 

در هنگام خرید ایزوگام صادراتی باید به چه چیزی توجه کرد؟

ایزوگام صادراتی باید متناسب با شرایط آب و هوایی کشور مقصد انتخاب شود.

چگونه کیفیت ایزوگام صادراتی را تشخیص دهیم؟ 

با استفاده ار بوی ایزوگام و دست کشیدن بر روی لایه بیرونی ایزوگام