بهترین نوع ایزوگام تبریز جهت صادرات

بهترین-نوع-ایزوگام-تبریز-جهت-صادرات

پس از ظهور ایزوگام، عایقکاری بناها در تمام مراحل پی، فونداسیون، ایزوله کردن دیوارها، سرویس بهداشتی و پشت بام به وسیله این ماده انجام می‌گیرد. ایزوگام به نوعی عایق رطوبتی پیش ساخته اطلاق می‌ شود .در ادامه با صادرات ایزوگام به برخی کشورها بیشتر آشنا خواهیم شد. برای مطلع شدن از لیست قیمت انواع ایزوگام صادراتی نیز اینجا کلیک کنید.

این ماده عموماً دو لایه می باشد .از تیشو الیاف شیشه و پلی استر که با قیر تقویت شده و با پلیمر پوشش داده شده به دست می آید .

خواستگاه اولیه ایزوگام را کشور ایتالیا عنوان می‌کنند. پس از آن در کشورمان ایران نیز از خطوط تولید ایزوگام الگوبرداری شد. در حال حاضر ایران در تولید ایزوگام خودکفا شده و حتی اقدام به صادرات این محصول نیز می‌نماید .

تماس ایزوگام هوبر

انواع ایزوگام های صادراتی درجه یک

ایزوگام ماده ای موثر برای جلوگیری از نفوذ رطوبت در بخش‌های مختلف ساختمان می‌باشد. مواد به کار رفته برای تولید ایزوگام شامل موارد زیر است :

  •  قیر صنعتی
  • اتکتیک پلی‌پروپیلن
  • پشم شیشه
  • پلی‌استر سوزنی
  • پودرتالک
  • فیلم پلی‌ اتیلن
  • فویل آلومینیومی
  • باند و چسب

معمولاً ایزوگام هاي استاندارد موجود در بازار دارای ابعاد ۱ در ۱۰ متر ضخامت ۳٫۵ الی ۴ میلیمتر و وزن ۴۰ الی ۴۲ کیلوگرم هستند. اگر در ساختار ایزوگام از اتکتیک پلی پروپیلن استفاده کنند به آن ایزوگام نوع A میگویند. این ایزوگام بسیار مرغوب می‌باشد.

در صادرات ایزوگام باید به نوع آب و هوای آن کشور توجه کرد. به همین منظور ایزوگام صادراتی نوع H برای مناطق گرمسیر، ایزوگام نوع C برای مناطق سردسیر و ایزوگام نوع SBS و APP نیز برای دیگر مناطق مورد استفاده قرار می‌گیرند.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””] کاربرد هر نوعی از ایزوگام بستگی به آب و هوا و میزان رطوبت منطقه دارد. با صادرات ایران به تمامی کشور های همسایه، رعایت شرایط آب و هوایی کشور مقصد بسیار ضرورت دارد.[/box]

خواندن  ایزوگام های درجه یک صادراتی چه ویژگی باید داشته باشند؟

صادرات-ایزوگام-به-کشور-عراق

صادرات ایزوگام به کشور عراق

کشور عراق از همسایگان ایران بوده و از دیرباز صادرات و واردات کالا بین دو کشور مرسوم بوده است. در سال‌های اخیر نیز صادرات انواع کالا برای تجار ایرانی بسیار سودآور بوده است.

از جمله اقلام صادراتی ایران به عراق، ایزوگام می‌باشد. مانند هر کشور دیگری، قبل از اقدام به صادرات به عراق بایستی شرایط و استانداردهای این کشور را در نظر گرفت.

مهمترین مسئله در ارسال ایزوگام به عراق، آب و هوای گرمسیری این کشور است؛ لذا ساختار رول های ایزوگام باید با این شرایط منطبق باشد.

همچنین وزن رول ها باید در حدود ۳۸ کیلوگرم باشد. اصولاً ایزوگام هایی با دولایه پلیمری فویلدار و یا بدون فویل در عراق بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.

صادرات ایزوگام به کشور ارمنستان

ارمنستان از کشورهای همجوار ایران بوده و  یکی از مقاصد صادراتی کالاهای ایرانی به شمار می‌رود . از جمله اقلام ارسالی به ارمنستان می‌توان به ایزوگام اشاره کرد. از محبوب ترین ایزوگام های ارسال شده به ارمنستان می‌توان به ایزوگام های دولایه اشاره کرد. این نوع محصول مقاومت بسیار بالایی داشته و برای مناطق پر بارش و با رطوبت بالا مناسب می‌باشد.

در همین راستا می‌توان به ایزوگام پلیمری نیز اشاره کرد. این نوع عایق نیز نسبت به تغییرات دمایی بسیار منعطف بوده و از ماندگاری بالایی نیز برخوردار است.

در ساختار ایزوگام پلیمری از قیر خالص۷۰-۶۰ استفاده شده است.  صادرات به ارمنستان از طریق مسیر زمینی صورت می گیرد و تمامی اقلام وارد شده به خاک ارمنستان مشمول تعرفه گمرکی می‌باشند.

مشتریان می توانند از نمایندگی های خرید ایزوگام مرغوب ایران مراجعه و خرید خود را انجام دهند .

فروش-ایزوگام-صادراتی-به-گرجستان

فروش ایزوگام صادراتی به گرجستان

علی رغم نبود مرز مشترک بین دو کشور ایران و گرجستان مبادلات تجاری بین دو کشور بسیار گسترده و سودآور است. از سوی دیگر گرجستان برای ایران به منزله دروازهای به سوی بازارهای جهانی است. یکی از اقلام صادراتی ایران به گرجستان ایزوگام  می‌باشد. در سال‌های اخیر شهر تفلیس به علت رونق عملیات ساخت و ساز نیاز بسیاری به عایق‌های رطوبتی داشته است.

خواندن  قیمت خرید ایزوگام از کارخانه | صادرات ایزوگام ارزان تبریز به عراق | هوبر

مسیرهای در دسترس برای صادرات به گرجستان مسیر هوایی، دریایی، جاده‌ای و ریلی هستند. البته مسیر دریایی که از طریق بندر عباس انجام می‌گیرد، نسبت به طرق دیگر هزینه بالایی داشته و چندان مقرون به صرفه نمی‌باشد. مسیر هوایی نیز اغلب نسبت به مسیرهای دیگر پرهزینه است. اما مسیر ریلی از طریق آستارا و کشور آذربایجان مقرون به صرفه تر از سایر روش‌ها می‌باشد.

فروش ایزوگام صادراتی ایران  محدود به چند کشور نیست .  ایران همواره صادرات ایزوگام های تمام پلیمری به قبرس و آذربایجان و بعضی کشور های همسایه ی دیگر را ادامه می دهد.

خرید ایزوگام صادراتی همراه با پلمپ گمرکی

کشور ایران در سال‌های اخیر در زمینه تولید ایزوگام پیشرفت قابل توجهی داشته است. کشورهای بسیاری هدف برای صادرات تولیدی های ایران بوده اند و ارسال این محصول به دیگر کشورها کسب و کاری بسیار سودآور است.

در همین راستا تاجران ایزوگام می تواننند خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده از نمایندگی و تولیدکنندگان داخلی انجام نمایند. در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های تولیدی اقدام به فروش و ارسال ایزوگام صادراتی برای بازرگانان کرده اند . محصول را بر اساس نوع توافقنامه در مرز و یا کشور مقصد تحویل مشتری داده می دهند .

این اقلام همراه با انجام تمام مراحل قانونی و پلمپ گمرکی بوده است و مسیر صادرات را برای تجار به شدت هموار می سازند. انواع ایزوگام های تک لایه، دو لایه، طرحدار، ماسه ای و سنگریزه ای مناسب صادرات هستند. محصولات با توجه به میزان خرید مشتریان با وسایل نقلیه ی متفاوت به دست مشتری می رسد .

[box type=”success” align=”” class=”” width=””] مشتریان می‌توانند محصول مورد نظر خود را از شرکتهای معتبر سفارش داده و همراه با پلمپ گمرکی و طی مراحل قانونی در کشور مقصد ایزوگام خود را تحویل بگیرند.[/box]