ایزوگام های درجه یک صادراتی چه ویژگی باید داشته باشند؟

ایزوگام های درجه یک صادراتی چه ویژگی باید داشته باشند؟

آیا می دانید که ایزوگام های درجه یک صادراتی چه ویژگی باید داشته باشند؟ آیا در مورد ایزوگام هوبر می دانید؟ با مطالعه این مقاله بهتر می توانید ویژگی های ایزوگام درجه یک صادراتی هوبر را بشناسید.

امروزه علاوه بر اینکه نام ایزوگام هوبر در کشور به شهرت رسیده است در سراسر دنیا هم توانسته است شهرت خود را حفظ کند. محصولات ایزوگام هوبر به تمامی کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می شود.

ایزوگام هوبر در کشورهایی که دارای آب و هوای خشک است مانند امارات و ابوظبی، طرفداران بیشتری دارد، زیرا پوشش دهی ساختمان با ایزوگام درجه یک صادراتی ما، جلوی ورود گرما از بیرون به داخل را می گیرد و همچنین مانع خارج شدن سرما به بیرون می شود.

همچنین کشورهای همسایه از جمله پاکستان، ازبکستان و …. جزء خریداران دائمی ایزوگام درجه یک ایرانی می باشند که به صورت متوالی از طریق پلمپ گمرکی به این کشورها صادر می گردد.

اهمیت نصب و خرید  ایزوگام

ایزوگام جزء مهم ترین عایق های محافظتی برای ساختمان محسوب می شود . این محصول توانسته است به خوبی روی سطوح خارجی ساختمان مانند پشت بام، دیوار ها، سرویس بهداشتی، حمام و … را پوشش دهد. با کمک این ایزوگام با کیفیت، ساختمان در مقابل سرما، گرما، رطوبت، باران و … محافظت می شود.

به خاطر این مزیت، نیاز است تا پیش از سکونت در ساختمان، تمامی قسمت های لازم حتما عایق کاری شود. عایق کاری در برخی از شهرها از اهمیت بیشتری برخوردار است. شهرهایی که دارای دمای پایین یا بالا هستند ایزوگام بسیار کاربرد دارد، زیرا برای جلوگیری از تبادل دمای گرما و سرما و همچنین صرفه جویی در انرژی کاربرد دارد.

ایزوگام های درجه یک صادراتی چه ویژگی باید داشته باشند؟

ویژگی ایزوگام درجه یک صادراتی به کشورهای آسیایی و اروپایی

ایزوگام های درجه یک که به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می شوند حتما بایستی دارای مشخصات فنی باشد که سامل موارد زیر می باشند.

خواندن  صادرات ایزوگام به گرجستان | بهترین ایزوگام صادراتی ایران

وزن ایزوگام ها بایستی حتما ۵۰ کیلوگرم باشد

ضخامت در نظر گرفته شده برای ایزوگام های تولید شده باید ۵ میلی متر باشد.

در تولید ایزوگام های درجه یک صادراتی به کشورهای اروپایی و آسیایی بایستی حتما از قیر پلیمری پالایشگاهی با گرید ۷۰/۶۰ استفاده گردد.

الیاف شیشه ای که در تولید ایزوگام ها مورد استفاده قرار می گیرد حتما باید ۶۶ نخ  تیشو با گرید A باشد.

باید دانست که الیاف های پلی استری که در تولید این نوع ایزوگام ها به کار رفته می رود از نوع بهترین پلی استر با تراکم ۱۵۰ گرم در متر مربع باشد.

شما با توجه به نکات گفته شده در بالا می توانید بهترین ایزوگام را به کشورهای اروپایی و آسیایی ارسال کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید مستقیم ایزوگام از درب کارخانه

برای خرید ایزوگام با کیفیت می توانید به صورت مستقیم به کارخانه تولیدی ما مراجعه نمایید. مراجعه حضوری و مستقیم به کارخانه موجب می شود که شما هم تنوع محصولات را مشاهده نمایید و هم با قیمت مناسب تری ایزوگام دلخواه خود را به صورت عمده خریداری نمایید.