قیمت خرید مستقیم و بدون واسطه ایزوگام تبریز

قیمت خرید مستقیم و بدون واسطه ایزوگام تبریز

ایزوگام، عایق ضد آب سازه های تاسیساتی و ساختمانی، در حال حاضر جزء پرکاربرد ترین متریال جهت ضد آب کردن سطوح است. این محصول تهیه شده از قیر و الیاف مصنوعی در عین مقاومت بالا قابلیت ضد آبی خوبی نیز دارد و در بخش های مختلف ساختمان اعم از سرویس بهداشتی، حمام، پشت بام و حیاط خلوت و… بکار می رود.

امروزه با تنوع بسیار و کارخانه های متعدد تولید کننده ایزوگام، انتخاب بهترین محصول برای عایق کاری سطوح و خرید مستقیم و بدون واسطه با آن، کار چندان ساده ای نیست‌. از سوی دیگر یافتن ایزوگام با کیفیت با قیمت مناسب تحقیق و بررسی قابل توجهی می طلبد.

به همین منظور در این مقاله قصد داریم شما را با ایزوگام مرغوب تبریز آشنا کرده و قیمت مستقیم و بدون واسطه آن را بررسی کنیم.

خرید ایزوگام بصورت عمده

همان طور که در ابتدای متن اشاره کردیم، ایزوگام یک پوشش عایق ضد رطوبت است که برای عایق کاری سطوح مختلف ساختمان بکار می رود. این پوشش ضد آب از متریالی از جمله قیر، الیاف مصنوعی، لایه تیشو و فویل آلومینیومی تهیه شده است و برای عایق کاری سطوح مختلف ساختمان اعم از پی، کف، دیوار و در مکان های سرویس بهداشتی و حمام، حیاط، بام و… مورد استفاده قرار می گیرد.

خوب است بدانید ایران از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات ایزوگام با کیفیت و مقاوم نه تنها در خاور میانه بلکه در سراسر جهان است. کارخانه های تولید کننده لایه های عایق ایزوگام ایران به خصوص کارخانه های شهرستان دلیجان و شهر تبریز علاوه بر تامین ایزوگام مورد نیاز ایران، بخش عمده ای از ایزوگام کشور های همسایه و حتی کشور های اروپایی  را نیز تامین می کنند.

قیمت خرید مستقیم و بدون واسطه ایزوگام تبریز

خرید ایزوگام تبریز: چرا ایزوگام تبریز را خریداری کنیم؟

در این بخش از نوشته قصد داریم مزایای ایزوگام تبریز بر سایر ایزوگام ها را بررسی کنیم و به این سوال رایج و البته کاربردی پاسخ دهیم که چرا ایزوگام تبریز را خریداری کنیم؟

 • نفوذ پذیری ایزوگام تبریز نسبت به آب نزدیک صفر است و عایق کاری سطوح را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.
 • ایزوگام تبریز سطح یکنواختی دارد و با پیوند پذیری فوق العاده درز هایی تمیز و یک دست ایجاد می کند.
 • این ایزوگام در برابر پانچ استاتیکی، ضربه، پارگی و فشار هیدرواستاتیکی مقاومت بسیاری از خود نشان داده و هیچ آسیبی نمی بیند.
 • ماندگاری ایزوگام تبریز بسیار بالاست. این پوشش عایق به طور میانگین ۱۵ سال بدون هیچ تغییری عمر می کند و نفوذ ناپذیری خود را از دست نمی دهد.
 • ایزوگام تبریز در برابر تغییرات دما و آب و هوا هیچ آسیبی نمی بیند و متحمل تغییری در شکل یا کاربرد عایق کاری نمی شود.
 • ایزوگام تبریز حداقل وزن و دانسیته را در حجم معین خود دارد. این ویژگی مهم سبب می شود حمل و نقل آسانی داشته باشد و در انتهای کار وزن مرده ساختمان را کاهش دهد. (کاهش وزن مرده ساختمان سبب ایمنی بیشتر ساختمان و جلوگیری از خسارات جانی و مالی در هنگام حوادث می شود.)
خواندن  قیمت ایزوگام درجه 1 صادراتی سهند

ویژگی های مهم ایزوگام تولیدی تبریز

 • ایزوگام تبریز نصب آسانی دارد و به سادگی و در زمان کوتاه با گرم کردن روی سطح مورد نظر می چسبد.
 • ایزوگام تبریز با تنوع بسیار محصولات برای هر نوع آب و هوایی ایزوگام مخصوص خود را دارد.
 • تمامی محصولات ایزوگام تبریز دارای نشان استاندارد بوده و از کیفیت بالایی برخوردارند.
 • ایزوگام تبریز در برابر اشعه خطرناک UV یا فرابنفش مقاومت و نفوذ ناپذیری کامل دارد و از آثار منفی این اشعه جلوگیری به عمل می آورد.
 • ایزوگام تبریز کیفیت بالا را در کنار هزینه به صرفه دارد. تمامی ایزوگام های تبریز با قیمت مناسب و به صرفه ای قابل خرید هستند. توصیه می شود برای تهیه ایزوگام تبریز اقدام به خرید مستقیم و بدون واسطه کنید. (در بخش های بعد به جزئیات خرید مستقیم و بدون واسطه خواهیم پرداخت!)

تماس ایزوگام هوبر

قیمت ایزوگام تبریز

ایزوگام تبریز تولید شده توسط کارخانه های معروف این شهر از جمله کارخانه ایزوگام سفید بام تبریز، کارخانه منتخب تبریز، ایزوگام قالاربام تبریز، ایزوگام سهند تبریز، ایزوگام بام گام تبریز و.. از کیفیت بالایی برخوردار اند و سهم بزرگی از ایزوگام ایران و خاور میانه را تامین می کنند.

خوشبختانه اغلب این کارخانه ها ایزوگام های با کیفیت خود را با هزینه ای مناسب و به صرفه در اختیار مشتریان قرار می دهند که برای همه اقشار با بودجه ای معقول، قابل تهیه هستند.

البته شایان ذکر است که هر چند قیمت ایزوگام تبریز به صرفه است اما هیچ گاه نمی توان قیمت آن را مشخص کرد. با توجه به اینکه اقتصاد کشور در حال نوسان است و ایزوگام هم از متریال مختلف ساخته می شود که هر یک قیمت نوسانی خود را دارند، نمی توان به طور قطع و ثابت قیمتی برای ایزوگام تبریز بیان کرد.

تنها باید به عوامل تاثیرگذار در قیمت چون نوع و ضخامت ایزوگام، داشتن یا نداشتن استاندارد، داشتن یا نداشتن ضمانتنامه کتبی و بیمه نامه معتبر توجه کرد و بر حسب آن قیمت حدودی را تخمین زد.

به عنوان مثال نوع ایزوگام مشخصه خیلی مهمی برای تعیین قیمت است. دو نوع ایزوگام ساده و فویل دار تبریز با کیفیت بالا برای شرایط مختلف بکار می آیند و از لحاظ قیمت هم تفاوت زیادی با هم دارند.

خواندن  کارخانه ایزوگام در تبریز | فروش عمده ایزوگام مرغوب دولایه با درصد تخفیف ویژه

قیمت خرید مستقیم و بدون واسطه ایزوگام تبریز

خرید مستقیم و بدون واسطه ایزوگام تبریز

یکی از بهترین راه های کاهش هزینه خرید ایزوگام تبریز خرید مستقیم و بدون واسطه آن از درب کارخانه است. خرید بدون واسطه ایزوگام تبریز بودجه لازم برای خرید را تا حد زیادی کاهش داده و امکان خرید راحت، مطمئن و به صرفه را فراهم می کند.

امروزه با پیشرفت فناوری و ارتباطات گسترده می توانید از قیمت ایزوگام های تمامی کارخانه ها مطلع شوید، آن ها را با هم مقایسه کنید و با دستیابی به اطلاعات در مورد هر کارخانه اقدام به خرید مستقیم و بدون واسطه ایزوگام کنید.

در این نوشته سعی کردیم به طور مختصر و مفید ایزوگام مرغوب تبریز، مزایای آن و خرید بدون واسطه آن را شرح دهیم. با مطالعه این مطلب می توانید به اطلاعات جامعی در مورد ایزوگام مرغوب تبریز دست پیدا کرده و با دیدی باز تر اقدام به خرید ایزوگام کنید.