لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه برای صادرات

,
قیمت ایزوگام بدون نصب از درب کارخانه

یکی از بهترین تولید کنندگان در زمینه تولید عایق رطوبتی، کارخانه دلیجان می باشد که توانسته است در افزایش اشتغال زایی و ایجاد شغل های مرتبط با آن در داخل شهر نقش موثری را در افزایش گردش اقتصادی کشور داشته باشد. کارخانه دلیجان همواره محصولات خود را به گونه‌ای تولید می نماید که علاوه بر ایجاد رضایت مشتریان در داخل کشور می‌تواند در جهت صادرات نیز مورد توجه شرکت های بازرگانی خارجی قرار بگیرد.

استفاده از تیشو، پلی استر و قیر پالایشگاهی همواره مورد توجه مدیران به عنوان تولید ایزوگام درجه یک قرار گرفته است.  با توجه به اینکه رول های ایزوگام کارخانه دلیجان  در اندازه ۱۰ متر می باشند می ‌توانند متناسب با نوع سفارش مشتری به صورت متراژ با داشتن کاربرد های خاص نیز تولید شوند.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه برای صادرات

صادرات ایزوگام دلیجان

ایزوگام های تولید شده با درجه کیفی بسیار عالی از کارخانه دلیجان با برند های گوناگون می تواند علاوه بر معرفی کیفیت ایزوگام ایرانی برای کشورهای مختلف در جهت ایجاد تبلیغات برای خرید بیشتر از این برند شود.

صادرات ایزوگام به عنوان کالایی پردرآمد همواره اولویت و هدف اول تولید کارخانه دلیجان بوده است بر همین اساس محصولات خود را با درجه استاندارد بین المللی تولید می نماید

فروش بهترین محصولات تولید شده از کارخانه دلیجان می تواند علاوه بر ایجاد خرید بیشتر سودآوری بیشتری را نیز برای کارخانه و حتی برای کشور به دنبال داشته باشد.  کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای همسایه بیشترین مشتریان برای عایق های رطوبتی ایرانی هستند، زیرا به دلیل داشتن مرز مشترک و کاهش هزینه حمل و نقل می‌توانند با اعتماد به کیفیت ایزوگام های ایرانی برای خرید آن اقدام نمایند.

اگر به دنبال خرید ایزوگام به صورت عمده از درب کارخانه هستید، می توانید از طریق شرکت هوبر برای خرید آن اقدام نمایید. چراکه محصولات عرضه شده از این شرکت به صورت مستقیم و بی واسطه و با قیمت کارخانه می باشد.

تماس ایزوگام هوبر

خواندن  مرغوبترین ایزوگام دلیجان مارک بردین دولایه