فروش آنلاین بهترین برند های ایزوگام در ایران

فروش آنلاین بهترین برند های ایزوگام در ایران

در سال های اخیر، فروش آنلاین ایزوگام و محصولات نسبت به خرید حضوری از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است. در این روش، نیازی به حضور خریدار در محل فروش نبوده؛ و مشتری می تواند به سادگی با مراجعه به سایت، به کاتالوگ محصولات دسترسی داشته باشد.

با توجه به سهولت این نوع خریداری، مشتریان می توانند بدون محدودیت جغرافیایی، خرید خود را از تمامی مناطق انجام دهند. این امر هم برای مشتری و هم برای فروشنده مزایای زیادی به همراه دارد. علاوه بر این، معمولا فروشندگان در این سیستم مزایایی افزوده را نسبت به دیگر روش ها در نظر می گیرند. از جمله تخفیف های چشمگیر برای اقلام مورد نظر.

فروش آنلاین ایزوگام این امکان را برای مشتریان فراهم اورده است . با کمک خرید اینترنتی می توان از تمامی مناطق ایران به لیست آپدیت شده از محصولات همراه با اطلاعات دقیق و قیمت به روز، دسترسی داشت. علاوه بر این، قیمت نسبت به مراجعه حضوری به مراکز فروش کاهش می یابد . با کمک این مزایا، علاوه بر زمان، در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

 

تماس ایزوگام هوبر

 

معرفی بهترین برند های ایزوگام

در ایران، دسترسی مطلوبی به مواد اولیه ایزوگام وجود دارد. این مواد شامل قیر، تیشو، پشم شیشه و … هستند. در ایران، تولید این محصولات ممکن بوده؛ در نتیجه تولیدات ایزوگام در سطح وسیعی صورت می گیرد. به نحوی که در حال حاضر برندهای مختلفی دارای لاین فعال تولید ایزوگام هستند و هر یک انواع مختلفی از این عایق ها را تولید می کنند.

از لحاظ کیفی، مارک های مختلف می توانند درجه کیفیت ایزوگام متفاوت نیز داشته باشند. برخی جزو نمونه های درجه یک و برخی دیگر در درجه های  ضعیف تر قرار گرفته اند.

این شرکت ها از مواد اولیه درجه یک برای محصولات خود استفاده کرده و ایزوگام هایی بسیار مرغوب به بازار ارائه می دهند. کیفیت آنان در حدیست که علاوه بر ایران، در بازار های خارجی نیز متقاضی دارد. به همین دلیل بخش زیادی از تولیدات ان ها صرف صادرات به کشور های دیگر می گردد. کشور هایی همچون عراق، ارمنستان، ترکیه، عربستان و غیره از خریداران عمده ایزوگام ایران هستند.

خواندن  ایزوگام بدون فویل دولایه تبریز

 

مقایسه انواع ایزوگام از نظر کیفیت

مقایسه انواع ایزوگام از نظر کیفیت

کیفیت کلی هر ایزوگام ارتباط مستقیمی با مواد اولیه سازنده ان دارد. استفاده از مواد مرغوب و درجه یک، تولیدات با کیفیت را نیز به همراه دارد.

قیر اصلی ترین ماده سازنده آن است. استفاده از قیر های پلیمری با خلوص ۶۰ الی ۷۰ درصد، تولید عایق هایی را به همراه دارد که از کیفیت عالی برخوردارند. این نوع ایزوگام ها:

  • از چسبندگی بالایی برخوردار بوده
  • عمر طولانی دارند
  • ساختار کلی ان ها دستخوش تغییراتی همچون ترک خوردگی و فرسودگی نمی شود
  • سطح حافظتی بالایی دارند

برخی دیگر از قیرها از نوع دمیده هستند. استفاده از قیر دمیده منجر به تولیدات درجه دو می شود. در نهایت، برخی شرکت ها بجای قیرهای با کیفیت، ترکیباتی همچون پودر لاستیک را نیز در محصولات خود جای می دهند. ایزوگام هایی با این مواد، تولیدات درجه سه و با کیفیت بسیار پایین را به همراه دارد که کاربرد و عمر ان ها بسیار محدود است.

از طرف دیگر، تعداد لایه ها و ضخامت عایق نیز حائز اهمیت است. ضخامت کلی ایزوگام رقمی در حدود ۳٫۵ الی ۴ میل است. رقم های کمتر از این حاکی از کیفیت پایین محصول بوده و یا به صورت سفارشی توسط مشتری درخواست می شود.

عایق های دو لایه، به منظور استفاده از یک لایه الومینیومی روی تمام ایزوگام به منظور افزایش کیفیت کلی ان است. حضور این لایه، منجر به انعکاس نور خورشید، به حداکثر رساندن قدرت ایزوگام، عمر بیشتر ایزوگام و سازه، جلوگیری از نفوذ و خروج دما و غیره می شود. انواع دولایه به عنوان با کیفیت ترین نمونه ها معرفی می شوند.

 

شرایط خرید و فروش اینترنتی انواع ایزوگام

شرایط خرید و فروش اینترنتی انواع ایزوگام

با توجه به افزایش درخواست افراد به خرید اینترنتی، فروش آنلاین ایزوگام نسبت به فروش حضوری ان رواج بیشتری پیدا کرده است. در برخی شهر های ایران، دسترسی به برخی نمایندگی ها دشوار بوده؛ و یا هزینه در نظر گرفته شده توسط واسطه های فروش مقرون به صرفه نیست. این امر خریدار را تشویق به خرید از طریق روش های انلاین می کند.

خواندن  قیمت ایزوگام بدون فویل سهند تبریز

به منظور خرید انلاین، نیاز است تا سایت مربوط به هر برند دریافت شود. با ورود به سایت و بخش کاتالوگ، معمولا کاربر به لیستی دسترسی پیدا می کند؛ که این لیست باید شامل اطلاعات کامل محصولات باشد. اطلاعاتی همچون:

  • اقلام تولید شده
  • موجودی یا عدم موجودی هر کدام
  • اطلاعات کامل رول ها (وزن ، ضخامت، عرض و تمامی مشخصات)
  • کیفیت و مواد اولیه
  • قیمت
  • و سایر اطلاعات تکمیلی

با مشاهده تمامی اطلاعات، امکان انتخاب از بین گزینه ها برای خریدار اسان می شود. علاوه بر این، شرکت های برتر برای مشتریان امکان مشاوره تلفنی و اینترنتی را نیز فراهم ساخته اند.

با انتخاب گزینه مورد نظر، تعداد رول ها بر حسب متراژ پرسیده می شود. پس از انتخاب تعداد رول، ادرس مقصد، و زمان ارسال ثبت می گردد. در مرحله پایانی، خریدار به درگاه اینترنتی متصل می شود.

 

فروش آنلاین ایزوگام از درب کارخانه

با امکان فروش آنلاین ایزوگام، محصولات بدون واسطه و به صورت مستقیم از کارخانه به مقصد ارسال می شوند. با این سیستم، هزینه های مازاد به حداقل رسیده و مشتری محصول را با قیمتی بسیار مناسب دریافت خواهد کرد. طبق قوانین فروش، فروشندگان واسطه می توانند درصد مجازی را روی محصولات افزوده کنند. طبیعتا با خرید مستقیم و انلاین از فروشگاه اینترنتی همان برند، قیمت با شکست زیادی روبرو می شود. این امر به خصوص برای انبوه سازان اهمیت زیادی دارد.

 

 

خرید انلاین ایزوگام صادراتی

همانطور که ذکر شد، مشتریان ایزوگام ایرانی محدود به خریداران داخل کشور نیستند؛ بلکه بخش زیادی از تولیدات این محصول به سایر کشورها صادر می گردد. خرید انلاین ایزوگام این امر را تسهیل بخشیده است. مشتریان می توانند بدون نیاز به حضور در کارخانه و دفاتر فروش، به کاتالوگ محصولات دسترسی داشته و اطلاعات لازم را مشاهده نمایند.

این سیستم ، در بهبود صادرات ایزوگام بسیار موثر واقع شده است. چرا که محدودیت های جغرافیایی را کاهش داده و در زمان، صرفه جویی بسیار زیادی کرده است. مشتریان از دیگر کشور ها می توانند مشابه با دیگر خریداران از لیست سایت بازدید و خرید کرده؛ و حتی در صورت نیاز، از مشاوره های اینترنتی نیز بهره مند گردند.