قیمت عمده ایزوگام فویلدار دولایه

,
قیمت عمده ایزوگام فویلدار دولایه

تولید بهترین عایق های رطوبتی به منظور استفاده در پشت بام ها از سوی هر کارخانه تولید کننده ای می تواند به عنوان اصلی ترین محصول شناخته شود. چرا که عایق های های رطوبتی و فویل دار با بیشترین کاربرد می‌توانند با فروش مناسبی همراه باشند.

تولید انواع مختلف عایق های رطوبتی و فویلدار با تعداد لایه های مختلف بر حسب نوع مکان و سازه مورد نظر می تواند با برندهای مختلف قیمت های متغیری را در بر داشته باشد.

 

قیمت ایزوگام دولایه فویل دار

ایزوگام های دولایه متشکل از تیشو و پلی استر هستند که با استفاده از قیر خالص پلیمری می توانند انعطاف پذیری بالایی را برخوردار شوند.

درصد خلوص قیر به کار گرفته شده نقش بسیار مهمی را نسبت به انعطاف پذیری و مقاومت ایزوگام در بر دارد. بعد از گذر از این مرحله استفاده از روکش فویل آلومینیومی با ضخامت های بین ۱۴ تا ۱۶ میکرون می تواند بر حسب نوع کاربرد های مختلفی که دارا هستند، استفاده گردد.

تمامی ایزوگام های تولید شده در شرکت تولید کننده ایزوگام در کشور، نرخ‌های خود را با توجه به مواد اولیه مصرفی و رقابت شدید موجود نسبت به فروش در بازار ایزوگام، در دسترس خریداران قرار خواهند داد.

تنوع ایزوگام های فویلدار بر حسب اقلیم های مختلف فرمول های ساخت متفاوتی را دارند که جهت عرضه کیفیت خوب به مشتریان تولید شده اند.

برای اطلاع از نرخ انواع ایزوگام فویلدار به این سایت مراجعه نمایید.

 

قیمت عمده ایزوگام فویلدار دولایه

قیمت عمده ایزوگام دولایه

اگر به دنبال دریافت قیمت عمده ایزوگام فویلدار با نرخ های بسیار مناسب هستید کارشناسان شرکت هوبر می توانند با ارائه راهنمایی های لازم ایزوگام هایی را برای شما معرفی نمایند که برخوردار از قیمتی مناسب و تعیین شده از درب کارخانه بیشترین دوام عمر را با بهترین انعطاف پذیری شامل می شوند.

جهت دریافت ایزوگام های دولایه فویلدار با نشان استاندارد می توانید با کارشناسان شرکت هوبر در ارتباط باشید. جدیدترین قیمت ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خواندن  قیمت ایزوگام در تبریز | فروش عمده ایزوگام دو لایه با تخفیف ویژه

 

قیمت عمده ایزوگام دولایه