هوبر
خانه / ایزوگام فویلدار / نرخ انواع ایزوگام فویلدار

نرخ انواع ایزوگام فویلدار

تولید عایق‌های رطوبتی مختلف بر اساس تقاضای بازار  اساس تولید ایزوگام در کارخانه های مختلف کشور می باشد. بر اساس دسته بندی ایزوگام ها از نظر روکش عایق های رطوبتی فویلدار به عنوان یکی از پر فروشترین ایزوگام های تولید شده در کشور می باشند که اساسی ترین مصالح مورد نیاز در پروژه های عمرانی و ساخت و ساز محسوب می‌شوند.

ایزوگام های فویل دار تولید شده در کشور بر اساس تنوع قیمت و کیفیت در اختیار خریداران قرار می گیرد. صادرات ایزوگام های فویلدار یکی از راه های افزایش دارمد کارخانه های تولیدکننده محسوب می شود. چرا که یکی از باکیفیت ترین عایق های فویلدار را کشور ایران تولید می نماید.

نرخ انواع ایزوگام فویلدار

ایزوگام فویل دار چیست؟

روکش آلومینیومی با ضخامت ۱۴ تا ۱۶ میلیون می تواند با قرارگیری بر روی انواع مختلف ایزوگام از نظر تعداد لایه ها ومت آن را دو چندان نماید ایزوگامهای فویلدار یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها جهت نصب بر روی پشت بام ها می باشند.

عایق های رطوبتی فویل دار با برخورداری از روکش فویل آلومینیومی توانند از مقاومت بالاتر و کشش بیشتری برخوردار باشند، به همین سبب ایزوگام هایی که دارای روکش آلومینیومی هستند قیمت بالاتر و مقاومت بیشتری نسبت به عوامل محیطی را دارا هستند.

ایزوگام‌های فویلدار بر اساس ماهیتی که دارا هستند می توانند با انعکاس نور خورشید به عنوان عایق حرارتی نیز عمل نمایند.

قیمت ایزوگام فویلدار

قیمت هر رول ایزوگام فویلدار بر اساس برند سازنده متفاوت می باشد. از آنجایی که ایزوگام های تولید شده باید دارای نشان استاندارد باشند، عده ای با تولید عایق های رطوبتی بی کیفیت و ارزان قیمت در جهت جذب مشتری بیشتر عمل می‌نمایند.

بر همین اساس شرکت هوبر با معرفی بهترین عایق های رطوبتی در تلاش است که بتواند با کیفیت ترین ایزوگام های تولید شده در حفظ سرمایه های خریداران را معرفی کند.

قیمت روزانه ایزوگام توسط کارشناسان هوبر از برندهای مختلف برای خریداران قرار خواهد گرفت.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت ایزوگام کرمانشاه | خرید عمده ایزوگام ارزان

قیمت ایزوگام کرمانشاه | خرید عمده ایزوگام ارزان

کیفیت مواد اولیه، نحوه توزیع کالا تا رسیدن به دست مشتری و نوع ایزوگام تولیدی …

Call Now Buttonتماس بگیرید