صادرات ایزوگام تمام پلیمری به قبرس

صادرات ایزوگام تمام پلیمری به قبرس

امروزه خوشبختانه به دلیل کیفیت ایزوگام های ایرانی، تولید و صادرات این محصول رونق خوبی یافته است. یکی از مقاصد صادرات ایزوگام، کشور قبرس است. صادرات ایزوگام تمام پلیمری به قبرس رواج زیادی دارد. اما در راستای تولید و صادرات این محصول باید قوانین مربوطه را رعایت کرد تا یک محصول با کیفیت تولید گردد. پس از تولید، بتوان این محصول را به کشور های دیگر صادر کرد. در ادامه مطالب بیشتری را درباره این موضوع بیان خواهیم کرد.

 

تماس ایزوگام هوبر

موقعیت تجاری قبرس برای صادرات ایزوگام 

به دلیل اینکه قبرس در مسیر سه قاره قرار گرفته است، موقعیت تجاری، صادرات و واردات خوبی برای آسیا، اروپا، آفریقا و خاورمیانه محسوب می گردد. کشورهایی مانند ایران، آلمان، یونان، لبنان و بریتانیا با این کشور تجارت خوبی دارند. برای صادرات به کشور قبرس معمولا محصولاتی مانند مواد شیمیایی، ماشین آلات صنعتی، آهن، فولاد و وسایل نقلیه مناسب هستند. یکی از محصولاتی که از ایران به قبرس صادر می شود، ایزوگام تمام پلیمری است.

قبرس تقریبا میزان بارندگی بالایی دارد. پس در این کشور جهت عایق کاری ساختمان ها به یک نوع ایزوگام خوب و درجه یک نیاز خواهد بود. در این میان ایزوگام تمام پلیمری می تواند یک گزینه خوب باشد و بدون شک، این نوع ایزوگام باعث افزایش مقاومت ساختمان ها خواهد شد. کشور قبرس دارای یک بندر بزرگ جهت تجارت و ترانزیت کالا است. ایران هم در این بندر خطوط کشتیرانی دارد و توسط آن به تجارت با کشور قبرس می پردازد.

قدمت تولید ایزوگام پلیمری در ایران و حضور افراد با تجربه در این صنعت و واردات ماشین آلات پیشرفته و به روز، منجر به تولید بیش تر این محصول و در نتیجه گستردگی و نوآوری آن شده است. در نهایت این امر، موجب گسترش صادرات این محصول به کشور های دیگر شده است. تولیدات ایزوگام تمام پلیمری با توجه به مواد اولیه با کیفیت و دارا بودن قیمت های مناسب در ایران، باعث شده است که قبرس به یکی از اصلی ‌ترین متقاضیان این محصول تبدیل شود. برای اطلاع از قیمت های روز ایزوگام می توانید با ما تماس بگیرید.

خواندن  صادرات ایزوگام بردین دلیجان به اربیل

 

 

ایزوگام تمام پلیمری ایران و صادرات آن

قبرس به واسطه خرید ایزوگام های پلیمری با کیفیت، با برندهای مرغوب ایرانی، توانسته است که نیاز به عایق رطوبتی خود را تامین کند. ایزوگام های تمام پلیمری به دلیل مواد اولیه مرغوب و قیر پلیمری، به عنوان عایق رطوبتی ایده آل جهت ساخت و ساز شناخته شده اند. این نوع ایزوگام با دارا بودن کم ترین وزن و بیش ترین مقاومت، به خوبی از مکان مورد نظر در برابر باران و همچنین رطوبت محافظت می کند. ایزوگام های تمام پلیمری با دارا بودن قیمت ایده آل و بالاترین درجه کیفیت، می توانند با داشتن مجوز های گمرکی برای کشور قبرس صادر شوند.

ایزوگام های تمام پلیمری ایران نمونه های پیشرفته و پیشرو در صنعت ایزوگام هستند و آخرین و به روز ترین امکانات را در این زمینه در بر گرفته اند. کارخانه های تولید ایزوگام در ایران برای اینکه بتوانند در راه صادرات انواع ایزوگام ها، هدف گذاری کنند؛ تمامی استاندارد های روز جهانی را در نظر می‌گیرند.

 

شرایط و قوانین صادرات ایزوگام به قبرس

قوانین و مقررات صادرات ایزوگام تمام پلیمری بسیار زیادی توسط گمرک، سازمان بورس و سازمان ملی استاندارد جهت صادرات این محصول تعیین شده است. رعایت این قوانین و دریافت تمام مجوزها و همچنین مدارک مربوطه، لازم و ضروری است. یکی از مهم ترین این قوانین ها، دریافت آنالیز مربوط به ایزوگام پلیمری از سازمان ملی استاندارد است. دریافت گواهی خرید مواد اولیه مانند قیر پلیمری از سازمان بورس ضروری است. مجوز مربوط به آن ها باید از سازمان های مربوطه دریافت گردند.

صادرات ایزوگام تمام پلیمری به قبرس لزوم رعایت قوانین گمرکی را می طلبد. صادرات این محصول مستلزم ارائه گواهی خرید از رینگ صادراتی بورس کالا به میزان به کار گرفته شده در تولید محموله صادراتی است. قیرهای استفاده شده از واحدهای تولیدی داخل کشور هستند و ضروری است که اصل گواهی خرید مواد اولیه برای تهیه ایزوگام تمام پلیمری از مراجع رسمی اخذ و ارائه شوند. به طور کلی می‌توان گفت که شرایط و نحوه صادرات ایزوگام تمام پلیمری به دو بخش تقسیم می شود:

۱. مجوز های گمرکی: هر شرکتی که در زمینه صادرات فعالیت می کند، جهت ادامه فعالیت خود به مجوز های گمرکی نیاز دارد.

خواندن  پخش انواع ایزوگام پیشگام ارومیه پلیمری

۲. پلمپ گمرک: زمانی که شرایط صادرات ایزوگام پلیمری مهیا باشد و عایق رطوبتی ایزوگام مد نظر با مجوزهای گمرکی بارگیری شود، نوبت به پلمپ گمرکی می رسد.

این اقدام تحت نظارت کارشناسان صادرات این محصول، درب کارخانه صورت می گیرد. رعایت قانون هر کشوری و اخذ مجوزها جهت حمل و نقل و دیگر مسائل الزامی است. همه نکات باید به صورت دقیق در مجوز ها آورده شوند. اقدامات مربوط به انجام پلمپ گمرک و همچنین اخذ مجوز ها، تحت شرایط استاندارد و با حضور کارشناسان فروش، در واحد صادرات صورت می گیرد.

 

نحوه خرید ایزوگام تمام پلیمری

 

نحوه خرید ایزوگام تمام پلیمری

راه های متنوع و مختلفی جهت مشاهده و خرید ایزوگام تمام پلیمری درجه یک و با کیفیت صادراتی وجود دارد. ایزوگام ها اصولاً در سراسر کشور و استان های مختلف نمایندگی های بسیاری دارند. اما این امکان برای شما وجود دارد که بدون واسطه و از درب کارخانه ایزوگام را خریداری کنید. شما می توانید با چند کلیک ساده، مطمئن و سریع ایزوگام پلیمری با کیفیت و مرغوب را از طریق سایت، به صورت آنلاین سفارش دهید و آن را خریداری کنید. جهت خریدی راحت و سریع، می توانید یکی از راه های زیر را انتخاب کنید:

  • روش اول: می ‌توانید این محصول را به صورت حضوری، با مراجعه مستقیم به دفتر و یا کارخانه خریداری نمایید.
  • روش دوم: یکی دیگر از این روش ها خرید غیر حضوری است که می توانید در این خرید با کارشناسان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.
  • روش سوم: در روش سوم می توان خرید را غیر حضوری و آنلاین از طریق ارتباط گیری در شبکه های اجتماعی انجام داد. که در این جا شما می توانید همزمان، اطلاعات مورد نیاز خود را در خصوص صادرات ایزوگام پلیمری را به دست آورید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

در این مقاله اطلاعات لازم و تکمیلی در رابطه با صادرات ایزوگام تمام پلیمری به قبرس بیان شد. قطعا شما با رعایت این قوانین و مقررات و با توجه به مطالب این مقاله، می توانید یک تجارت خوب و پر سودی با قبرس داشته باشید.