خرید مستقیم ایزوگام صادراتی به ترکیه | فروش ویژه ایزوگام ۵ میلی متری

خرید مستقیم ایزوگام صادراتی به ترکیه از طریق حضوری یا از طریق آنلاین صورت می گیرد. علاوه بر کشور ترکیه، ما به سراسر دنیا ایزوگام را صادر می کنیم. کشورهایی مانند ازبکستان، ترکمنستان، عراق و ….. هستند که محصولات ما را به صورت عمده خریداری می کنند. هدف ما این است که تمامی اقشار جامعه بتوانند از محصول با کیفیت ما استفاده نمایند.

خرید ایزوگام صادراتی درجه یک

در دهه گذشته پیشرفت چشمگیری در زمینه ایزوگام صورت گرفته است. علاوه بر ایزوگام کلاسیک، اکنون انواع مختلفی از ایزوگام ها در بازار وجود دارد. در ابتدا ایزوگام فقط برای پشت بام کاربرد داشت. اما با گذشت زمان با پیشرفت هایی که در تولید ایزوگام صورت گرفت در مکان هایی مانند سرویس بهداشتی، استخر، جاده، دیوار و …… کاربرد دارد. ایزوگام در طرح ها و رنگ های مختلفی موجود است که می توانید با توجه به نمای ساختمان خود انتخاب نمایید.

مزایای خرید و نصب ایزوگام با کیفیت

عمر طولانی

مزیت بزرگ ایزوگام عمر طولانی آن است. به عنوان یک قاعده کلی، عایق رطوبتی قیری دارای طول عمر چند دهه است. طول عمر ایزوگام های با کیفیت حتی به چهل سال می رسند. این نوع ایزوگام عملا نیازی به تعمیر و نگهداری در طول سال ها ندارد. فقط نگهداری سالانه برای تضمین عمر ایزوگام ضروری خواهد بود.

مقاومت

ایزوگام ها اغلب حاوی افزودنی های پلیمری هستند و با انواع مختلفی از تقویت کننده ها تقویت می شوند. این ماده دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالایی است، به این معنی که ایزوگام ها در برابر ضربه ها و سایر تنش های خارجی بسیار مقاوم هستند. در مورد پوشش های تکمیل قیر، آنها به طور سیستماتیک از قیر SBS یا APP و همچنین یک تقویت کننده پلی استر کامپوزیت جامد استفاده می کنند.

خرید مستقیم ایزوگام صادراتی به ترکیه

تطبیق پذیری

ایزوگام ها نه تنها از سقف منازل، مدارس، ادارات یا ساختمان های آپارتمانی در برابر آب و هوای بد محافظت می کنند، بلکه ضد آب عرشه پل ها و دیوارهای فونداسیون را نیز ممکن می سازند.

خواندن  صادرات ایزوگام ارزان تبریز به افغانستان

دوام عالی

ایزوگام ها سازگار با محیط زیست هستند. آنها عمر طولانی دارند و می توان آنها را برای ساخت ایزوگام های جدید بازیافت کرد. هنگامی که یک ایزوگام به پایان عمر خود رسید، می توان به راحتی با یک ایزوگام جدید پوشانده شد. این کار باعث صرفه جویی در کارهای عمده می شود و عمر سقف شما را ۳۰ تا ۴۰ سال افزایش می دهد.

نسبت قیمت به کیفیت خوب

ایزوگام از نظر مالی مقرون به صرفه هستند. با داشتن حداقل دانش در این زمینه می توانید به عنوان مثال خودتان محصول را روی پشت بام خود نصب کنید و در نتیجه در هزینه های نصب صرفه جویی کنید.

انتخاب ایده آل برای نوسازی

ایزوگام ها کاملا برای پروژه های نوسازی روی سقف های قیری موجود مناسب هستند. در واقع، ایزوگام های حاوی عایق های حرارتی عملکرد مضاعف دارند: آنها به عنوان پوشش های تکمیلی با کیفیت بالا عمل می کنند و فشار بخار را به طور مساوی روی سقف توزیع می کنند تا از تشکیل حباب جلوگیری شود.