قیمت ایزوگام bof | ایزوگام فویلدار برای خرید عمده

خرید ایزوگام باکیفیت

قیمت ایزوگام bof

قیمت ایزوگام bof به عنوان یک ایزوگام دولایه فویلدار برای خرید عمده را می توانید از درب کارخانه دریافت نمایید. شرکت ایزوگام هوبر، تولید کننده انواع ایزوگام خوب و درجه یک در بازار ایران می باشد که محصولات خود از جمله ایزوگام دولایه فویلدار را با برندها و نام های متفاوتی به بازار عرضه می نماید.

در صنعت تولید ایزوگام، بر اساس استانداردها و نوع متریال مصرفی برای تولید ایزوگام، شاهد این مسئله هستیم که ایزوگام هایی با نام ها و کیفیت های مختلف، عرضه می شود. ایزوگام bof هم به عنوان یکی از ایزوگام هایی است که قدرت انعطاف پذیری و چسبندگی به نسبت خوبی به همراه دارد و همچنین از این نوع ایزوگام می توان برای استفاده در آب و هوای گرم و معتدل، استفاده نمود.

معرفی ایزوگام bof

معرفی ایزوگام bof

در خصوص مواد اولیه تشکیل دهنده ایزوگام bof، باید گفته شود که قیر دمیده شده، یکی از اولین موارد به حساب می آید و در قدم بعدی، لایه های تیشو، پلی استر به همراه لایه آلومینیوم با ضخامت ۱۴ تا ۱۶ میکرون و همچنین پودر تالک و پلاستیک هم از مواردی هستند که در تولید این نوع ایزوگام، مورد نیاز خواهد بود.

اندازه استاندارد به کار رفته برای تولید این نوع ایزوگام، ده متر در یک متر و با ضخامت بین سه تا چهار میلیمتر می باشد که هر ضخامت و وزنی، قیمت متفاوتی هم خواهد داشت.

اگر بخواهیم در خصوص محل هایی که امکان نصب این نوع ایزوگام وجود دارد صحبت کنیم، می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

 • تونل
 • انبار
 • تاسیسات
 • لوله ها
 • گلخانه
 • دامداری
 • پشت بام
 • استخر
 • مرغداری و …

این ها بخشی از پروژه هایی به حساب می آیند که امکان استفاده از ایزوگام در آن ها وجود دارد و بدون شک ایزوگام bof می تواند انتخاب درست و مطمئنی به حساب آید.

خواندن  فروش عمده ایزوگام ویژه مناطق سردسیر

مقایسه انواع ایزوگام در بازار

مقایسه انواع ایزوگام در بازار

تقسیم بندی ایزوگام، با استفاده از روش های متفاوتی انجام می شود که یکی از این موارد، مربوط به تقسیم بندی بر اساس مواد تشکیل دهنده ایزوگام خواهد بود و بر این اساس، ایزوگام ها شامل موارد زیر می شوند:

 • ایزوگام پلیمری
 • ایزوگام دمیده
 • ایزوگام یک لایه
 • ایزوگام دولایه

حال به توضیح هر کدام از این نوع ایزوگام ها خواهیم پرداخت.

ایزوگام پلیمری:

در توضیح این نوع ایزوگام باید گفته شود که از قیر ۶۰ ۷۰ برای تولید آن استفاده شده و این نوع قیر که درصد خلوص بالایی هم به همراه دارد، با لایه های تیشو و پلی استر به همراه روکش آلومینیوم، ترکیب شده و در نهایت می توان شاهد تولید یک ایزوگام، با قدرت انعطاف پذیری بالا بود.

ایزوگام دمیده:

یکی دیگر از نمونه های قیر موجود در بازار، قیر دمیده می باشد که از آن می توان برای تولید ایزوگام هایی با کیفیت پایین تر استفاده نمود و ایزوگام دمیده هم در راستای چنین ایزوگام هایی قرار داد و در صورتی که به دنبال یک ایزوگام با قیمت ارزان تر هستید، این نوع ایزوگام دولایه فویلدار هم می تواند نیاز شما را رفع نماید.

ایزوگام یک لایه و دولایه:

تقسیم بندی ایزوگام بر اساس تعداد لایه های تشکیل دهنده هم سبب شده تا دو نوع ایزوگام کاربردی تک لایه و دولایه را بتوانیم معرفی نماییم.

ایزوگام تک لایه به دلیل انعطاف پذیری بالاتری که به همراه دارد، برای نصب برروی پروژه هایی از جمله موقعیت هایی که شکل هندسی مناسبی ندارند، گزینه انتخابی مناسبی خواهد بود.

در خصوص ویژگی ایزوگام دولایه هم خوب است بدانید که این محصول، از استحکام و قدرت بالاتری برخوردار می باشد که بتوانید به افزایش طول عمر سازه های خود اقدام نمایید.

شرکت ایزوگام هوبر

خرید ایزوگام با کیفیت به همراه قیمت درب کارخانه

برای خرید ایزوگام با در نظر داشتن کیفیت، قیمت هم مسئله مهم و قابل پیگیری خواهد بود که می تواند نیاز مخاطبین زیادی به حساب آید. این که شما بخواهید به سفارش یک ایزوگام از درب کارخانه اقدام نمایید، بدون شک امری است که می تواند از طریق این مرکز و راه های ارتباطی این سایت هم قابل انجام باشد.

خواندن  فروش عمده انواع ایزوگام از درب کارخانه به همراه لیست قیمت

اما بدون شک، این سوال مطرح می شود که چگونه می توان اعتماد لازم برای خرید غیر حضوری را داشت؟

پاسخ این سوال روشن است، شرکتی مانند ایزوگام هوبر، با در اختیار داشتن یک دفتر فروش و همچنین یک کارخانه تولیدی، آدرس هایی هم برای حضور شما در نظر گرفته است. پس چه خوب است که بر اساس نوع نیاز خودتان، روش های مناسب برای سفارش عمده ایزوگام را مورد انتخاب قرار دهید.

صادرات ایزوگام دولایه فویلدار

صادرات ایزوگام bof دولایه فویلدار به ترکمنستان

ما ظرفیت تولید ایزوگام در کارخانه هوبر را به خوبی افزایش داده ایم و این افزایش ظرفیت تولید ایزوگام، به خوبی توانسته به تامین نیاز مشتریان، حتی در بازارهای جهانی هم کمک نماید.

با وجود چنین ساختاری و چنین موقعیتی که برای همکاری با درب کارخانه تولید ایزوگام فراهم شده، دیگر نیازی به وجود واسطه ها در بازار نمی باشد چرا که به تنهایی می توانیم نیاز تمامی مشتریان خود را پاسخ دهیم.

خرید عمده ایزوگام استاندارد و صادراتی از درب کارخانه، یکی از فرصت هایی است که به شما مشتریان، امکان دریافت بهترین قیمت ها را هم می دهد و برای دریافت چنین موقعیت و فرصتی، می توانید با ما در تماس باشید.