قیمت رول ایزوگام تک لایه

ایزوگام تک لایه

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

تولید عایق های رطوبتی در انواع تک لایه آن به عنوان یکی از رایج ترین تولیدات اصلی از سوی کارخانه‌های مختلف در کشور با برندهای گوناگون در بازار خرید و فروش دیده می‌شود.

ایزوگام های تک لایه با برخورداری از مواد اولیه مرغوب تولید می شوند که مقاومتی مناسب را دارا می باشند. عایق های رطوبتی تک لایه ساده و بدون روکش دارای مقاومت مناسب برای استفاده در اماکن مختلف هستند.

ایزوگام های تک لایه معرفی شده از مرکز هوبر با برخورداری از استانداردهای لازم با قیمتی ارزان می توانند تمامی خواسته های خریداران عمده را در بر داشته باشد. از همین مرکز هوبر می‌تواند مرجعی مناسب جهت دریافت ایزوگام از کارخانه تولیدی به صورت مستقیم و بدون واسطه باشد.

قیمت رول ایزوگام تک لایه

ایزوگام تک لایه

ایزوگام های تک لایه به دلیل برخورداری از انعطاف پذیری بالا عموماً در مکان هایی استفاده می شوند که دارای شکل هندسی نامنظم هستند. در واقع این نوع عایق ها مناسب برای ایزولاسیون گوشه ها، شناژ و پی ساختمان هستند. نحوه تولید این عایق رطوبتی به گونه ای می باشد که دارای لایه پلی استر سوزنی می‌باشند که در حوضچه مذاب قیر آغشته می شوند.

قیمت فروش ایزوگام تک لایه

از عوامل اثر گذار بر روی قیمت رول ایزوگام نوع قیر به کار گرفته شده در تولید ایزوگام می باشد. که هرچه قیر مصرفی خالص و با کیفیت تر باشد قاعدتاً قیمت رول ها افزایش می یابد.

ایزوگام های تک لایه با برخورداری از کیفیتی مناسب از برندهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که دارای بیشترین رضایت مشتریان بوده است. بنابراین می توانید با اطمینان کامل نسبت به این شرکت محصولات مورد نیاز خود را با خرید مستقیم از کارخانه همراه همراه باشد.  هدف اصلی این شرکت ایجاد ارتباط خریداران به صورت مستقیم با کارخانه جهت دریافت قیمت ارزان و با کیفیت می باشد.

خواندن  قیمت ایزوگام آذربام ارومیه برای صادرات به افغانستان