فروش ایزوگام تبریز بام قیمت

,
قیمت ایزوگام تبریز بام درب کارخانه

کارخانه تبریز بام یکی از مراکز معتبر تولید کننده ایزوگام در کشور می باشدT که با فروش غیر حضوری و آنلاین به صورت مستقیم محصولات خود را از طریق مدیریت شرکت هوبر در تمامی نقاط مختلف کشور عرضه می نماید.

تبریز یکی از مهمترین مراکز تولیدی در کشور می باشد که با توجه به کارخانه‌های متعدد فعال توانسته است اشتغال زایی بسیاری را در منطقه خود به وجود آورد. کارخانه تبریز بام با توجه به استقرار در این استان توانسته است سودآوری مناسبی را به جهت تولید فراهم آورد.

فروش ایزوگام تبریز بام قیمت

قیمت ایزوگام تبریز بام درب کارخانه

کارخانه تبریز بام از آغاز فعالیت خود در زمینه تولید انواع مختلف عایق های رطوبتی توانسته است با راه اندازی خط تولید انواع مختلف ایزوگام از نظر تعداد لایه ها و تفاوت در روکش ها انواع مختلفی از ایزوگام را تولید و در بازار عرضه نماید.

ایزوگام های تولید شده در کارخانه تبریزبام  با توجه به دریافت نشان استاندارد می توانند مورد استقبال بسیاری از خریداران واقع شوند. چرا که امروزه نشان استاندارد به عنوان یکی از اساسی ترین عوامل موثر در تصمیم گیری برای خرید می باشد.

قیمت اعلام شده ایزوگام از درب کارخانه تا قیمتی که سایر مراز عمده فروشی اعلام می دارند بسیار متفاوت می باشد.

قیمت ایزوگام تبریز بام از کارخانه تا محل فروش

فروش عمده ایزوگام های تولید شده در کارخانه تبریز بام به صورت آنلاین از درب کارخانه انجام می گیرد. بدین صورت که با تماس با کارشناسان بخش فروش می توانید ضمن دریافت آگاهی نسبت به تمامی محصولات تولید شده در این مرکز تولیدی، قیمت جدید آنها را جهت سفارش عمده دریافت نمایید.

ایزوگام های تبریز بام با برخورداری از چسبندگی بسیار بالا و انعطاف پذیری مناسب به عنوان محصولی قابل اطمینان از این مرکز در اختیار خریداران عمده قرار خواهد گرفت.

با خرید عمده خود می توانید هزینه های مربوط به باربری را از محل تولید تا شهر مقصد کاهش دهید.

خواندن  فروش ایزوگام دو لایه ساده ارزان