قیمت خرید ایزوگام فویلدار و بدون فویل

, ,
قیمت ایزوگام فویلدار

برای اطلاع کامل از لیست قیمت خرید ایزوگام فویلدار و بدون فویل و انواع ایزوگام با کیفیت با هوبر همراه باشید.

نصب ایزوگام در مکان هایی مانند پشت بام ساختمان ها، سرویس های بهداشتی، استخر و غیره یکی از ملزومات ساختمان سازی به شمار می رود. ایزوگام ها انواع مختلفی داشته و هرکدام برای بنا و آب و هوای خاصی مناسب می باشند.

برخی از ایزوگام ها دارای طرح و رنگ های مختلف است و به عنوان جلوه بخش ساختمان، به آراستگی ظاهری بنا کمک شایانی می کنند. با افزایش ساختمان سازی در شهرهای مختلف، میزان عرضه و تقاضا افزایش چشمگیری داشته است.
از جمله انواع پرطرفدار ایزوگام می توان به ایزوگام فویل دار یا روکش دار و ایزوگام بدون فویل یا ساده اشاره کرد. تفاوت های بسیاری میان این دو وجود دارد. به عنوان مثال قیمت ایزوگام فویلدار نسبت به نوع بدون فویل، گران تر است و علت این تفاوت در وجود یک لایه اضافه می باشد. انتخاب بین این دو ایزوگام به فاکتورهای مختلفی از جمله آب و هوای محیط، نمای کلی ساختمان، نظر پیمانکار، بودجه و غیره بستگی دارد.

تماس ایزوگام هوبر

تفاوتهای ایزوگام فویلدار و بدون فویل

همان طور که از نامشان نیز مشخص است، بارزترین تفاوت میان این دو ایزوگام، در وجود یک لایه آلومینیوم اضافه است. بر روی ایزوگام های فویلدار یک لایه روکش آلومینیومی توسط دستگاه مخصوص پرس می شود. وجود یا عدم روکش نشان دهنده کیفیت ایزوگام نیست. با این حال این نوع ایزوگام مزیت های ویژه ای به همراه دارد. اصلی ترین مزیت آن خاصیت عایق بندی بالا می باشد. در مکان هایی که رطوبت زیاد باشد، وجود این لایه اضافه باعث می شود تا احتمال نفوذ نم به درون ساختمان، به حداقل رسیده و برای سقف نیز مشکلی پیش نیاید. همچنین تابش مستقیم آفتاب به توسط روکش ایزوگام دفع شده و قیرهای موجود در ایزوگام ذوب نمی شوند. به طور کلی استفاده از ایزوگام های فویلدار باعث تعدیل حدودی هوا می شود.
پیش تر عنوان شد که قیمت ایزوگام فویلدار بیشتر از ایزوگام بدون فویل است. با این حال ممکن است بعضی از کارخانجات به جای ورقه های آلومینیومی، از نوعی پودر به عنوان روکش استفاده کنند. این کار باعث کاهش کیفیت ایزوگام می شود. در نتیجه ویژگی های فوق را نخواهد داشت. ایزوگام بدون فویل اغلب در مکان هایی که، هوای معتدل و ملایم دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

موارد استفاده ایزوگام در موارد مختلف

موارد استفاده ایزوگام در موارد مختلف

با توجه به تنوع در بین ایزوگام ها، کاربرد و هدف آن ها نیز متفاوت است. برخلاف باور برخی از مردم ایزوگام ها را می توان در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار داد. حتی می توان از آن ها جهت زینت بخشی به نمای ساختمان نیز استفاده کرد. در ادامه به برخی ا کاربردهای مختلف ایزوگام پرداخته شده است:

  • گاهی اوقات به منظور عایق بندی انواع پل ها از رول های ایزوگام استفاده می شود.
  •  بیشترین کاردبرد ایزوگام عایق بندی سقف منازل و ساختمان های مسکونی یا غیرمسکونی است.
  •  یکی از ملزومات اصلی و مورد نیاز در باند فرودگاه ایزوگام می باشد.
  • در تولید مخازن غیر نفتی یا آبی، بهتر است جهت عایق بندی و جلوگیری از خروج ذرات مایع درون مخزن، از رول های ایزوگام استفاده شود.

  •  در بسیاری از فونداسیون ها یا پی ساختمان، به ویژه در مناطق آب و هوایی مرطوب و پر بارش، از ایزوگام استفاده می شود.
  •  برخی مواقع در هنگام طراحی و تولید بعضی از سازه های دریایی یا آبی، نوع خاصی از ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرد.
  •  ایزوگام بخشی جدانشدنی از استخرهای پرورش ماهی، میگو و حتی استخرهای شنا معمولی به شمار می رود.
  •  علاوه بر پی و فونداسیون، در برخی از ستون های محکم نیز از ایزوگام استفاده می شود.
  •  در نهایت بسیاری از مراکز آبی و تفریحی، به منظور صرفه جویی در آب و بهبود سازه ها، انواع مختلفی از ایزوگام ها را مورد استفاده قرار می دهند.
خواندن  ایزوگام تهران پارس | فروش و نصب ایزوگام

کارخانه تولید ایزوگام فویلدار و بدون فویل

پایه و اصول ساخت ایزوگام فویلدار و بدون فویل در کارخانه، یکسان بوده و تنها در بخش روکش با هم تفاوت هایی دارند. به طور کلی مهمترین هدف و وظیفه ایزوگام، عایق بندی مکان مورد نظر و جلوگیری از نفوذ حرارت یا رطوبت به درون ساختمان می باشد. هر دو نوع ایزوگام این قابلیت را داشته و به نوبه خود مفید و کاربردی محسوب می شوند. با این حال وجود روکش آلومینیومی که توسط کارخانه بر روی لایه اصلی ایزوگام پرس می شود، باعث شده تا خاصیت عایق بندی ایزوگام های فویلدار، بیشتر از ایزوگام های بدون فویل و ساده باشد. البته این در صورتی است که کارخانه از مواد درجه یک و مرغوب، جهت ساخت ایزوگام های فویلدار استفاده کند. در غیر این صورت ایزوگام مقاومت زیادی در برابر تغییرات آب و هوایی نداشته و می بایست مدام تعویض شود.
هر کارخانه متود و روش های مخصوص به خود را، در حین طراحی و تولید ایزوگام اعمال می کند. بی تردید کیفیت متریال و مواد اولیه در کارخانه های مختلف، یکسان نبوده و با یکدیگر متفاوت می باشد. این امر باعث بروز تفاوت های بارز و قابل توجهی در قیمت و کیفیت نهایی ایزوگام نیز می شود. به همین دلیل می توان گفت که قیمت ایزوگام فویلدار صرفا تحت تاثیر روکش آلومینیومی نبوده و به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

لیست قیمت ایزوگام فویلدار و بدون فویل

لیست قیمت ایزوگام فویلدار و بدون فویل

پروسه قیمت گذاری ایزوگام تحت تاثیر عوامل مختلفی بوده و همواره در حال تغییر و نوسان می باشد. در زیر به برخی از مهمترین عوامل اثرگذار بر قیمت نهایی ایزوگام اشاره شده است:
_ کیفیت متریال، تیشوو پلی استر تاثیر بسیاری بر روی قیمت ایزوگام دارد. حتی در صورتی که هریک از موارد مذکور وارداتی باشند، قیمت ایزوگام افزایش چشمگیری خواهد یافت.
_ نوع قیر استفاده شده در ایزوگام نیز، از دیگر مواردی است که تاثیر مستقیمی بر قیمت این محصول دارد. باتوجه به اینکه قیر اصلی ترین ماده تشکیل دهنده ایزوگام است، نوع و کیفیت آن از اهمیت و ارزش بسیاری برخوردار می باشد.
_ نشانه های استاندارد، گارانتی، بیمه نامه و غیره نشان دهنده کیفیت بالای ایزوگام هستند. به همین دلیل در صورتی که محصول تمامی برگه های مذکور را اخذ کرده باشد، قیمت بالاتری نسبت به سایر ایزوگام ها خواهد داشت.

 

خواندن  خرید مستقیم ایزوگام صادراتی به ترکیه | فروش ویژه ایزوگام 5 میلی متری

نحوه خرید انواع ایزوگام با گارانتی معتبر

یکی از اصلی ترین مواردی که در پیش از خرید ایزوگام می بایست به آن توجه شود، وجود یا عدم وجود گارانتی بر روی محصول می باشد. برگه گارانتی موجود در ایزوگام این ضمانت را به مشتری می دهد که، در صورت بروز هر گونه مشکلی پس از خرید، قادر به تعویض یا تعمیر آن به صورت رایگان خواهد بود. تمامی کارخانه های معتبر برگه گارانتی را همراه با محصول به خریدار تحویل می دهند. گارانتی این محصولات مدت دار بوده و طی این مدت، مسئولیت کامل هر مشکلی با کارخانه خواهد بود. لازم به ذکر است که این مدت در کارخانه های مختلف متفاوت بوده و یکسان نیست.

روش آسان خرید و فروش ایزوگام با ضمانت

روش آسان خرید و فروش ایزوگام با ضمانت

ضمانت نیز نوعی از گارانتی یا به عبارتی بیمه نامه ایزوگام به حساب می آید. مدت زمان ضمانت نیز در کارخانه های مختلف متفاوت بوده و هر ضمانت نامه شامل بندهای خاصی می شود. مشتری پیش از خرید باید به دقت بندهای موجود را مطالعه کند. وجود ضمانت نیز مانند گارانتی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. به منظور خرید ایزوگام های ضمانت دار و باکیفیت، می توان به نمایندگی ها و شعب اصلی مراجعه کرد. برخی از این نمایندگی ها دارای وب سایت رسمی هستند. افراد می توانند در صورت تمایل خرید خود را بدون مراجعه حضوری به شعب و به صورت آنلاین نیز انجام دهند.

تماس ایزوگام هوبر

ایزوگام دولایه فویلدار

ایزوگام های فویل دار را می توانید در گرید کیفی مختلف و تفاوت قیمت از طریق مرکز هوبر خریداری کنید. این محصولات بر اساس کیفیت مواد اولیه به کار گرفته شده دارای تفاوت کیفیت و ضخامت می باشند. که ایزوگام های درجه یک فویلدار عموماً با بیشترین استقبال جهت خرید عمده روبرو هستند و صادرات آن نیز به عنوان یکی از مهمترین راه های کسب درآمد برای تاجران شناخته شده است.

جهت اطلاع از بهترین کارخانه های تولید کننده ایزوگام دولایه فویل دار که از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند می‌توانید توسط تماس با کارشناسان هوبر اطلاعات مفیدی به دست آورید و از این رو بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید عمده ایزوگام و بهره مندی از تخفیفات ویژه آن داشته باشید.

قیمت رول ایزوگام

قیمت هر رول از ایزوگام

قیمت هر رول ایزوگام که از طریق مرکز هوبر در اختیار تمامی خریداران عمده قرار می گیرد بر اساس برند تولیدی آن و ضخامت رول تولید شده دارای تفاوت قیمت می باشد. از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت هر رول ایزوگام کیفیت آن نیز می باشد. ایزوگام های پلیمری فویل دار که از مواد اولیه درجه یک تولید شده اند را می توانید به صورت مستقیم از به کارخانه خریداری کنید.

ایزوگام های فویلدار دولایه با بیشترین مقاومت و دوام و طول عمر می‌توانند برای تمامی نقاط مختلف که در معرض رطوبت قرار دارند، مورد استفاده قرار بگیرند.