ایزوگام اصل دلیجان | بهترین ایزوگام فویلدار | شرکت هوبر

خرید ایزوگام ارزان برای صادرات

ایزوگام اصل دلیجان

ایزوگام اصل دلیجان از بهترین انواع ایزوگام فویلدار بوده که توسط کارکنان برند دلیجان تولید شده و توسط شرکت هوبر به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه به فروش می رسد.

ایزوگام انواع متنوعی دارد و به طبع دارای کارایی های متنوعی نیز می باشد که امروزه وجود آن بر روی هر سازه ای ضروری بوده و بدون آن مجوز اتمام کار به ساختمان داده نخواهد شد و این امر اهمیت وجود آن را می رساند.

قیمت ایزوگام اصل دلیجان

قیمت ایزوگام اصل دلیجان مرغوب بدون نصب

شرکت های تولید کننده ایزوگام علاوه بر کادر تخصصی در هنگام تولید محصول دارای نصابانی متبحر نیز می باشند تا پس از ارسال محصول به دست مشتری نصابان بتوانند عمل ایزولاسیون را به اتمام برسانند.

قیمت ایزوگام معمولا از قیمت نصب آن جدا بوده و هزینه نصب و دستمزد کارگر بهایی جداگانه دارد.

شرکت هوبر با دارا بودن تمامی انواع ایزوگام ها ضمن منتشر کردن تمامی آن ها در سایت فروش خود و ذکر کارایی و ویژگی های آن ها قیمت فروش ایزوگام را با نصب و بدون نصب در محل مندرج کرده و شما می توانید برای آگاهی از قیمت ها علاوه بر مشاهده در سایت با کارشناسان مجموعه نیز تماس حاصل فرمایید.

تشخیص ایزوگام اصلی و تقلبی

تشخیص ایزوگام تقلبی و اصل

چگونه می توان یک ایزوگام تقلبی را از نوع اصل آن تشخیص داد؟

امروزه با اجباری شدن وجود ایزوگام بر روی بام ها شرکت های مختلفی در خصوص تولید ایزوگام فعالیت دارند که این امر سبب می شود تا احتمال وجود جنس تقلبی در بازار افرایش یابد.

حال در این مطلب خصوصیاتی را برای شما بیان می کنیم که به کمک آن می توانید نوع اصل و یا تقلبی ایزوگام را از هم تمییز دهید:

  • ایزوگام اصل دارای شماره ثبت می باشد.
  • ایزوگام اصل شفاف بوده و بوی نامطبوعی چون قیر و نفت نمی دهد.
  • در صورت تماس دست با ایزوگام های تقلبی دست سیاه می شود، اما ایزوگام های اصل از این قاعده مستثنی هستند.
  • همچنین ایزوگام اصل و تقلبی در وزن و صخامت نیز با هم تفاوت چشم گیری دارند.
خواندن  صادرات ایزوگام بردین دلیجان به اربیل

تمامی مواد فوق می تواند کمک به سزایی در تشخیص ایزوگام اصل از تقلبی داشته باشد و شما را از خرید جنس تقلبی ایمن دارد.

ایزوگام مرغوب با چسبندگی بالا

برای تولید یک ایزوگام مرغوب باید فاکتورهای مختلفی چون استفاده از مواد اولیه درجه یک، خط تولید مجهز به ماشین آلات پیشرفته و وجود کارکنان متبحر در خط تولید رعایت گردد. که تمامی موارد فوق دست به دست هم داده و در تولید با کیفیت نقش به سزایی دارند.

ایزوگام مرغوب ایزوگامی است که دارای وزن و ضخامت استاندارد باشد و ضمن دارا بودن ضخامت کم در استحکام آن خدشه ای وارد نشود، همچنین چسبندگی بالا نیز یکی دیگر از موارد مرغوبیت ایزوگام به شمار می رود که موجب می شود تا ایزوگام بهتر به کف چسبیده و از خراب شدن، آماس و بلند شدن آن جلوگیری به عمل می آورد.

شرکت ایزوگام هوبر

خرید ایزوگام ارزان برای صادرات

شرکت هوبر به عنوان بزرگ ترین و رسمی ترین مرجع فروش انواع ایزوگام در کشور با دارا بودن قرار داد رسمی با برند های معتبر تا به امروز در خصوص فروش انواع ایزوگام با کیفیت موفق بوده و دلیل فروش روز افزون آن، خرید مستقیم از درب کارخانه و حذف واسطه ها می باشد که این امر به نفع مشتری بوده و قیمت های کم تری را برای او رقم می زند.

اکنون خرید انواع ایزوگام با قیمت مناسب و ارزان را برای صادرات یا فروش داخلی می توانید از طریق سامانه های شرکت هوبر پیگیری کرده و نسبت به ثبت سفارش خود در حجم عمده اقدام نمایید.