لیست معتبرترین نمایندگی های ایزوگام در سراسر ایران

,
لیست معتبرترین نمایندگی های ایزوگام در سراسر ایران

 

پیشرفت سریع تکنولوژی و استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات به روز و مدرن، موجب به افزایش چشمگیر تولید ایزوگام است. به لطف این پیشرفت امروزه اصلی ترین منبع تامین ایزوگام مورد نیاز در بناهای مختلف، در داخل کشور می باشد. با توجه به افزایش تقاضا در کشور، میزان عرضه نیز افزایش پیدا کرده است. این افزایش در عرضه و تقاضا باعث شده تا کیفیت ایزوگام تولیدی، به طرز قابل توجهی بالا رفته و مورد توجه قرار بگیرد. شرکت های بسیاری در شهرهای مختلف ایران، مشغول به فعالیت در این زمینه هستند. هرکدام از این شرکت ها با توجه به عوامل خارجی مختلف، قیمت های متفاوتی را در نظر گرفته اند. در ادامه به معرفی این عوامل و هم چنین معرفی لیست نمایندگی های ایزوگام در داخل کشور می پردازیم.

انواع ایزوگام در مناطق مختلف با توجه به اقلیم منطقه

ایزوگامی که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد، در وهله اول می بایست برای آن منطقه جغرافیایی مناسب و کاربردی باشد. دسته بندی کلی ایزوگام از نظر اقلیم منطقه، به دو مدل سردسیری و گرمسیری طبقه بندی می شود.

در مناطق گرمسیر و معتدل که هوا اغلب شرجی است، ایزوگام باید به گونه ای باشد که از ورود و نفوذ نم و رطوبت به درون ساختمان جلوگیری کند. هم چنین بایستی تحمل و ظرفیت هوای گرم و نور مستقیم آفتاب را داشته باشد.

در مناطق سردسیر نیز به دلیل بارش زیاد برف و باران، ایزوگام باید مقاوم بوده و از نفوذ آب به درون ساختمان جلوگیری کند. علاوه بر این باید به اندازه ای مقاوم باشد تا بتواند در هوای منفی و بسیار سرد نیز، از ساختمان محافظت کند.

به طور کلی ایزوگام مورد استفاده در مناطق سردسیر ضخامت بیشتری داشته و از مواد پلیمر لاستیکی تشکیل می شود. این در حالی است که ایزوگام مناطق گرمسیر نازک تر بوده و از پلیمر پلاستیکی تهیه می شود. بنابراین فرمول ساخت و مواد به کار رفته در این دو نوع ایزوگام، کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد.

مراحل تولید ایزوگام در کارخانه تبریز

مراحل تولید ایزوگام در کارخانه تبریز

نخستین فاکتوری که پیش از شروع به تولید ایزوگام به آن توجه می شود، تک و یا دو لایه بودن آن می باشد. در اولین گام مقدار مشخصی از پلی استر و تیشو وارد تشک هایی از قیر می شوند. سپس ماده به دست آمده با مواد پلیمری ترکیب می شود.

این مرحله بسته به ناحیه جغرافیایی که ایزوگام قرار است در آن منطقه مورد استفاده قرار بگیرد؛ از پلیمر الاستیک یا پلاستیکی استفاده می شود.

سپس در قسمت بالا تشک، ضخامت نهایی و مورد نظر ایزوگام را تعیین می کنند. در گام نهایی ورقه هایی از جنس آلومینیوم به ایزوگام می چسبند و به اتفاق وارد حوضچه آب می شوند.

خواندن  ایزوگام مشکین شرق دلیجان | ایزوگام صادراتی برای عراق | هوبر

نهایتا ایزوگام خنک شده و وارد قالبهای مخصوص خواهد شد. تمامی مراحل فوق با توجه به گرم، معتدل و یا سرد بودن ناحیه ای تعیین می شود که ایزوگام قرار است در آن مکان مورد استفاده قرار بگیرد.

 

کیفیت ایزوگام تک لایه فویلدار ارزان قیمت

همان طور که پیش تر به آن اشاره شد، قیمت نهایی ایزوگام به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار بر این مورد، تعداد لایه های ایزوگام می باشد.

به طور کلی ایزوگام تک لایه نسبت به دو و سه لایه، ارزان تر است. ایزوگام تک لایه وزن سبک و ضخامت کمتری نسبت به دو مدل دیگر دارا می باشد. هم چنین فشار کمی به ساختمان وارد می کند.

لازم به ذکر است که تک لایه بودن ایزوگام به معنی کیفیت پایین آن نیست؛ بلکه تنها مورد استفاده آن متفاوت است. این نوع ایزوگام دارای تنها یک لایه از مواد پلی استر سوزنی می باشد.

ایزوگامهای تک لایه برای مکانهایی که باران و برف کمتری دارند مناسب تر است. هم چنین در ساختمانهایی که از نظر معماری شکل هندسی بهم ریخته و نامنظمی دارند، در محل تقاطع دیوارها، استفاده از ایزوگام تک لایه توصیه می شود.

چند راهکار برای افزایش طول عمر ایزوگام

چند راهکار برای افزایش طول عمر ایزوگام

نخستین و مهم ترین عاملی که باعث ماندگاری و دوام ایزوگام می شود، موادی است که در تهیه قیر آن به کار می رود. عامل مهم دیگر در ماندگاری این محصول، نحوه برش و نصب آن در محل مورد نظر است.

با کیفیت ترین ایزوگام هم در صورتی که به شکل نامناسبی بریده و یا نصب شود، بی فایده خواهد بود. در حین نصب نباید هیچ ضربه محکم و سوراخی به بدنه ایزوگام وارد شود.

ایزوگامهایی که برای استفاده در مناطق گرمسیر تهیه می شوند، نباید در محیط های سردسیر مورد استفاده قرار بگیرند و بالعکس. زیرکاری مناسب نیز از جمله عواملی است که بر طول عمر ایزوگام تاثیرگذار می باشد.

در صورت نصب ایزوگام بر پشت بام ساختمان، می بایست از عدم نشتی داشتن کولرها اطمینان حاصل کرد.

چکیدن مداوم قطرات آب بر روی لایه آلومینیومی ایزوگام، می تواند طول عمر آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

 

تنوع کیفیت انواع ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان انواع مختلف داشته و در اشکال متفاوت تهیه و وارد بازار  می شود. این تفاوت می تواند در قیمت، تعداد لایه، مواد تشکیل دهنده محصول، کیفیت قیر و غیره باشد.

در این کارخانه با توجه به نوع درخواست متقاضیان، ایزوگامهایی ایده آل و با کیفیت تولید می شوند. بنابراین ضخامت، وزن، لایه، مواد تشکیل دهنده و کیفیت تیشو همگی به سفارش مشتری بستگی دارند.

جدیدترین لیست قیمت فروش ایزوگام به صورت عمده

جدیدترین لیست قیمت فروش ایزوگام به صورت عمده

برای آن دسته از پیمانکارهایی که ایزوگام مورد نیاز خود را به صورت عمده تهیه می کنند، فاکتور قیمت از اهمیت زیادی برخوردار است.

قیمت نهایی ایزوگام عمده به عوامل مختلفی نظیر نوع قیر مصرفی، وزن و ضخامت هر رول، نوع روکش مصرفی، وارداتی یا صادراتی بودن پلیمر و غیره بستگی دارد.

به طور کلی قیمتی که هر ایزوگام به صورت تک دارا است با فروش عمده آن متفاوت می باشد.

از همین رو پیمانکاران همواره به دنبال کارخانه ای هستند که بتوانند ایزوگام با کیفیت و ماندگار را به صورت عمده و با قیمت مناسب و مقرون به صرفه از آن ها خریداری کنند.

خواندن  خرید ایزوگام مناطق معتدل فویلدار

 

لیست مراکز پخش و فروش ایزوگام ارومیه

فروش ایزوگام ارومیه از کارخانه به تمامی نقاط ایران امکان پذیر می باشد. تاجران و پیمانکاران در صورت تمایل و نیاز می توانند، ایزوگام مورد نیاز خود را به صورت تکی یا عمده از این کارخانه تهیه کنند.

کارخانه ایزوگام ارومیه، یکی از معتبرترین و مهم ترین کارخانه های کشور، در زمینه تولید انواع ایزوگام با کیفیت و مرغوب به حساب می آید.

افراد بسیاری جهت تامین ایزوگام مورد نیاز خود، با این کارخانه قرارداد بسته و آن را به دیگران نیز معرفی می کنند. مهندسین و پیمانکاران می توانند ایزوگام مورد نیاز خود را به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از کارخانه ارومیه سفارش دهند.

معرفی برترین نمایندگی های فروش ایزوگام در کشور

معرفی برترین نمایندگی های فروش ایزوگام در کشور

اکثر پیمانکاران به دنبال لیست نمایندگیهای ایزوگام در کشور بوده تا بتوانند از بین آنها <strong>باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین ایزوگام را خریداری کنند. اینکه یک نمایندگی و کارخانه در لیست برترین ها قرار بگیرد یا خیر، به عوامل مختلفی بستگی دارد.

کیفیت مواد تشکیل دهنده ایزوگام و محصول نهایی، اصلی ترین عامل تعیین کنده در این زمینه به حساب می آید. در صورتی که کیفیت ایزوگام مطابق با درخواست مشتری باشد، میزان سفارش افزایش  و کارخانه اعتبار زیادی به دست خواهد آورد.

فاکتور بعدی قیمت گذاری نهایی می باشد. قیمت ایزوگام باید به گونه ای باشد که مشتری حفظ شده و تمایل به خرید مجدد داشته باشد.

افرادی که به دنبال برترین نمایندگی های ایزوگام هستند، می بایست عوامل فوق را در نظر داشته باشند. فاکتور قیمت به تنهایی نمی تواند تضمین کننده کیفیت ایزوگام باشد.

این افراد می توانند با مشورت گرفتن از سایرین، معتبرترین نمایندگی های درون کشور را پیدا کنند. این قبیل نمایندگیهای ایزوگامهای با کیفیت و مرغوب را، با قیمت های مقرون به صرفه و مناسب به مشتری ارائه می دهند.

همین امر باعث می شود تا کسب و کار آن ها رونق پیدا کرده و افراد بیشتری مایل به خرید از آن نمایندگی شوند. اکثر نمایندگیهای فروش ایزوگام، پس از تکمیل سفارش متقاضی، نماینده هایی را جهت ارائه راهنماییهای لازم و هم چنین نصب بی نقص ایزوگام، به محل مورد نظر ارسال می کنند. این قبیل خدمات پس از فروش، اهمیت بسیاری در اعتبار نمایندگی دارد.

شیوه خرید سریع ایزوگام مرغوب

جهت خرید ایزوگام مرغوب و با کیفیت، می بایست در ابتدا به لیست نمایندگی های ایزوگام دسترسی پیدا کرد. پس از پیدا کردن مناسب ترین نمایندگی، فرد بایستی لیستی از تمامی جزئیات و مشخصات مورد نظر را به شرکت انتخابی ارسال کند.

این جزئیات شامل تعداد لایه های ایزوگام، منطقه جغرافیایی مورد نظر، مواد مصرفی در ترکیبات محصول، قیمت نهایی و غیره می شود.

پس از ثبت نهایی درخواست، زمان تحویل محصول از جانب نمایندگی های ایزوگام (به صورت عمده یا تکی) به مشتری اطلاع رسانی می شود. معمولا در همان ابتدای کار مبلغی به عنوان پیش پرداخت از فرد دریافت و مابقی مبلغ پس از ارسال سفارش به مشتری، پرداخت می شود.