قیمت عمده ایزوگام دلیجان دولایه درجه یک

, ,
قیمت ایزوگام درجه یک دلیجان از کارخانه

ایزوگام های تولید شده از کارخانه های مختلف بر اساس برند تولیدی و همچنین تعداد لایه ها و نوع روکش و قیر مصرف شده در تولید آن مجموعه ای از عوامل موثر در قیمت ایزوگام را تشکیل می دهند.

کارخانه دلیجان با تولید انواع ایزوگام های مورد نیاز در بازار با ارائه قیمتی متعادل توانسته است نیازهای عمده کشور را تامین نماید. تولید ایزوگام های پلیمری درجه یک دولایه یکی از پر فروش ترین عایق های رطوبتی دلیجان در بازارهای داخلی و صادرات می باشد. دوام عمر خوب ایزوگام به علت نوع قیر مصرف شده در آن سبب شده است که مشتریان بسیاری را به خود جذب نماید.

مقاومت بالا در برابر سرما و گرما و قدرت کششی بالا در برابر ضربه از جمله شاخصه های کیفی خوب ایزوگام دولایه دلیجان می باشد. ایزوگام های دولایه تولید شده از این برند با تولید در انواع بدون روکش و روکش را توانسته اند بر اساس تقاضای بازار با قیمتی مناسب عرضه شوند.

قیمت عمده ایزوگام دلیجان دولایه درجه یک

 قیمت عمده ایزوگام دلیجان

با توجه به تغییرات عمده نرخ ارز در سال ۱۳۹۹ قیمت مواد اولیه تولید ایزوگام نیز دستخوش تغییر بوده است به همین علت قیمت ایزوگام نیز افزایش یافته است.

با توجه به اینکه قیمت ایزوگام دلیجان درجه یک در شهرهای مختلف متفاوت می باشد به خریداران عمده پیشنهاد می‌شود که محصول مورد نظر خود را از فروشنده دست اول تهیه نمایند تا ایزوگام انتخابی را با قیمتی ارزان تر دریافت نمایند.

کارشناسان شرکت هوبر با تهیه لیست قیمت ایزوگام دلیجان توانسته‌اند مشتریان را در انتخاب ایزوگام همراهی نمایند. لیست قیمت به مشتریان کمک می کند تا بتوانند ایزوگام مورد نظر خود را با آگاهی از قیمت روز سریع تر انتخاب نمایند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع ایزوگام های کارخانه دلیجان و خرید مستقیم از درب کارخانه می توانید با کارشناسان فعال در شرکت هوبر تماس حاصل نمایید.

 

خواندن  ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر شمایل تبریز