لیست قیمت بهترین نوع ایزوگام درجه یک همراه با نصب

لیست-قیمت-بهترین-نوع-ایزوگام-درجه-یک-همراه-با-نصب

ایزوگام های درجه یک نیز با یکدیگر تفاوت دارند و ممکن است هر کدام در برخی از ملاک های مقایسه گوی سبقت را از دیگری برباید. همین تفاوت ها سبب ایجاد اختلاف قیمت در میان انواع مختلف ایزوگام های با کیفیت، یا به عبارت دیگر ایزوگام های درجه یک گردیده است. شما با مشاهده لیست قیمت بهترین ایزوگام ها را در بالای لیست مشاهده خواهید کرد .

به هر حال توصیه می شود، ایزوگام را متناسب با شرایط آب و هوایی منطقه خود انتخاب کنید و فرآیند نصب را به یک فرد متخصص بسپارید. در پایان از راهکار و روش انتخابی خود بسیار خرسند خواهید شد.

تماس ایزوگام هوبر

معرفی بهترین نوع ایزوگام با قیمت مناسب

در شرایط رقابتی موجود در میان برند های تجاری برای تولید و فروش ایزوگام، تنها شرکت های تولید کننده ای موفق خواهند بود که ضمن تولید با کیفیت محصول، لیست قیمت بهترین ایزوگام مناسب را برای مشتری پیشنهاد دهند. نام یک برند آورده شود از جمله شرکت هایی است که ایزوگام با کیفیت تولید کرده و روانه بازار می کند.برای مطلع شدن از قیمت بهترین نوع ایزوگام جهت خرید عمده اینجا کلیک کنید 

لیست-قیمت-بهترین-ایزوگام-همراه-با-نصب

لیست قیمت بهترین ایزوگام همراه با نصب

ایزوگام های خوب و با کیفیت در بازه زمانی کوتاه تری بر روی سطح مورد نظر نصب می شوند. لذا اگر قرار است تا هزینه کارگران را بر حسب تعداد روز کاری بپردازید، نگران نباشید.

از سوی دیگر سطحی که قرار است در آن ایزوگام نصب شود نیز می تواند تعیین کننده قیمت باشد. پر واضح است که ایزوگام علاوه بر پشت بام بر سطوحی مانند استخر و سرویس های بهداشتی و … نیز نصب می شود.

 

معرفی کیفیت ایزوگام با توجه به استاندارد ها

استاندارد ملی ایزوگام، استانداردی است که بیشتر شرکت های سازنده ایزوگام آن را دارا هستند. استفاده از پلی استر مرغوب و با کیفیت از بهترین راه ها برای ساخت و تولید ایزوگام های استاندارد است.

البته به جز استاندارد ملی، استاندارد های اروپا نیز در ساخت و طراحی ایزوگام مطرح هستند که دارا بودن این نشان ها باعث افزایش میزان اعتماد خریداران خواهد شد.

میزان مقاومت ایزوگام در مقابل سرما و گرما هوا از جمله مواردی است که در تعیین استاندارد ایزوگام نقش دارد. از دیگر ملاک های مشخص کردن ایزوگام استاندارد میزان عایق بودن و مقاومت در برابر رطوبت و آب است.

سومین عامل موثر در تخصیص استاندارد جرم ایزوگام است! بله تعجب نکنید معمولا در فرآیند ساخت ساختمان تلاش می شود تا در حد امکان وزن کمتری بر روی ستون های خانه وارد شود. استفاده از ایزوگام سبک در این مورد بسیار موثر خواهد بود.

قیمت-عمده-ایزوگام-پلیمری-با-قیر-مرغوب

قیمت عمده ایزوگام پلیمری با قیر مرغوب

برند انتخابی در تعیین قیمت بسیار موثر است. همه می دانیم که اصلی ترین ماده سازنده ایزوگام قیر است. هرچقدر قیر استفاده شده از کیفیت بهتری برخوردار باشد، کیفیت نهایی محصول تولیدی یعنی ایزوگام نیز بهتر خواهد بود.

خواندن  مرکز فروش ایزوگام بصورت عمده | قیمت خرید مستقیم ایزوگام از کارخانه

البته برخی از شرکت ها محصولات خود را با کیفیت بالا و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مصرف کنندگان قیمت گذاری می کنند. خبری خوش برای تمام کسانی که قصد خرید ایزوگام دارند.

هزینه نصب ایزوگام بر حسب متر

هزینه نصب ایزوگام همواره یکسان نیست، بلکه نصاب های مختلف قیمت های متفاوتی را برای نصب ایزوگام پیشنهاد می دهند. علت این امر میزان تخصص و مهارت نصاب ها است.

البته در برخی اوقات نیز مهارت نیروی انسانی چندان مهم نبوده بلکه فضای رقابتی حاصل تعیین کننده قیمت نهایی نصب ایزوگام بر حسب متر است.

لیست-قیمتایزوگام-درجه-یک

 

لیست قیمت ایزوگام درجه یک

ایزوگام درجه یک، ایزوگام با کیفیت بالا است که هم عملکرد خوبی دارند و هم طول عمر مفید آنان زیاد خواهد بود. به هر حال می دانیم که هیچ گرانی بدون حکمت نیست. بنابراین تفاوت قیمت اندکی که میان ایزوگام درجه یک با ایزوگام درجه دو وجود دارد نشان دهنده کیفیت بهتر این نوع ایزوگام است.

البته می دانیم که شرکت ها نیز در تعیین و قیمت گذاری ایزوگام ها نقش موثری دارند.  لذا با اندکی تحقیق و بررسی خواهید توانست ایزوگامی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از یک برند معروف و محبوب پیدا کنید. برای مشاهده لیست قیمت فروش انواع ایزوگام در ایران اینجا کلیک کنید .

مقایسه ایزوگام تک لایه با ایزوگام چند لایه

ایزوگام تک لایه از پر استفاده ترین نوع ایزوگام است . ایزوگام تک لایه از یک لایه تشکیل شده است. این لایه، یک لایه پلی استر را شامل می شود. اما می دانیم که علم و فناوری همواره به دنبال یافتن بهترین هاست. بنابراین سخن از ایزوگام های دو لایه یا چند لایه به میان می آید.

فناوری های به کار گرفته شده برای ساخت ایزوگام تغییر پیدا می کنند تا ارزیابی های علمی نتایج جدیدی را نشان دهند. متخصصان امر به ارزیابی تجربی می پردازند و مشاهده می کنند که با افزایش تعداد لایه و یا به عبارتی با افزایش ضخامت ایزوگام میزان هدر رفت انرژی کمتر می شود.

در برخی مواقع ایزوگام های نازک یک لایه با بتن و تخته گچی ترکیب می شوند. این نوع ترکیب و چیدمان در نصب ایزوگام، معمولا در کشور عراق رایج است.

البته چون مانع از هدر رفت انرژی می شود می توان در بیشتر مناطق با آب و هوای گرم از این نوع چیمان ایزوگام استفاده کرد. استفاده از ترکیب ایزوگام و بتن سبب کاهش حداکثری دما اتاق، کاهش نوسنات دمای معتدل و کاهش شار حرارتی می شود.

گاهی برای مصارف صنعتی و خانگی نیاز به تولید و استفاده از نوع متفاوت تری از ایزوگام است. بله درست حدس زدید. این ایزوگام به نام ایزوگام سه لایه معروف است.

ایزوگام سه لایه همان ایزوگام دولایه است با این تفاوت که علاوه بر پلی استر و تیشو نخدار، یک لایه مفتول نیز به ساختار ایزوگام اضافه می شود.  سبب افزایش ضخامت ایزوگام شده و تغییری در عملکرد آن نیز ایجاد می کند.

هر یک از ایزوگام های یک لایه، دو لایه یا سه لایه می توانند در پوشش فویلدار یا پلاستیکی به بازار عرضه شوند.برای خرید ایزوگام های فویلدار لیست خرید و فروش ایزوگام فویدار درجه یک را مشاهده نمایید .

خواندن  ایزوگام شمایل بام تبریز قیمت روز

قیمت-روز-ایزوگام-تک-لایه-با-کیفیت-بالا

قیمت روز ایزوگام تک لایه با کیفیت بالا

وقتی صحبت از قیمت روز ایزوگام به میان می آید، منظور قیمت آنی و به روز ایزوگام است. چرا که همه می دانیم با افزایش نرخ تورم، قیمت مواد اولیه، هزینه تولید، هزینه حمل و نقل و سایر موارد نظیر این قیمت ایزوگام نیز تغییر می کند.

لذا برقراری ارتباط با کارشناسان ما و کسب اطلاعات مورد نیاز بهترین روش پاسخ یابی به سوالات در کمترین زمان ممکن و بدون پرداخت هیچ هزینه ای است.

تماس ایزوگام هوبر

طریقه نصب صحیح ایزوگام های فویلدار

فرآیند تولید و نصب ایزوگام، فرآیندی نسبتا پیچیده است که با تولید ایزوگام در کارخانه آغاز و با نصب آن در سقف منزل به پایان می رسد. در هر کدام از مراحل که با ایراد روبه رو شود، کل فرآیند نصب ایزوگام را با مشکل مواجه می سازد.

نصب ایزوگام اخرین مرحله است و اگر به درستی انجام نشود، هدف از تولید ایزوگام با کیفیت به نتیجه نمی رسد. لذا حتما باید در نصب ایزوگام نکات لازم را رعایت کنیم.

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]نصب ایزوگام فویلدار با ایزوگام بدون فویل تفاوت چندانی ندارد. بلکه تنها یک سری نکات عمومی در نصب ایزوگام فویلدار و بدون فویل وجود دارند.[/box]

نکات مهم در مورد نصب ایزوگام

  • هنگام بارندگی از نصب ایزوگام خودداری کنید. قطرات آب سبب خیس شدن موضع مورد نظر می شود. همین سبب می شود تا میزان چسبندگی سطح مور نظر کم شود. یعنی ایزوگام نتواند به خوبی بر روی سقف خانه شما بچسبد.
  • وجود گرد و خاک بیش از حد و سایر آلایندگی ها بر سطح مورد نظر، در هنگام نصب ایزوگام نیز بسیار مضر است. این آلودگی ها پیش از نصب حتما باید از سطح مورد نظر پاک شوند.
  • دمای هوا هنگام نصب ایزوگام، از دیگر عواملی است که باید به آن توجه ویژه داشت. معمولا دمای بالای پنج درجه برای نصب ایزوگام مناسب است. با کاهش بیش از حد دمای هوا، ایزوگام نیز خشک و شکننده می شود و حالت انعطاف پذیری خود را از دست می دهد.
  • در هنگام نصب ایزوگام  نباید ضربه ای به آن وارد و باعث آسیب دیدن آن شود .وارد کردن ضربه با اجسام نوک تیز به ایزوگام سبب آسیب دیدگی ایزوگام شده و میزان عایق بودن آن را کاهش می دهد.

لیست-قیمت-ایزوگام-4-میل-مستقیم-از-درب-کارخانهقیمت بهترین ایزوگام ۴ میل مستقیم از درب کارخانه

ایزوگام ۴ میل ایزوگامی است که ضخامت آن در حدود چهار میلی متر است. البته این عدد تقریبی است و احتمال کاهش و یا افزایش ضخامت ایزوگام بر حسب میلی متر وجود دارد.

این ضخامت، ضخامت تقریبی یک ایزوگام دو لایه است. پیش تر اشاره شد که با افزایش لایه های ایزوگام ضخامت کلی ایزوگام نیز افزایش پیدا می کند. بنابرین به نظر می رسد، ضخامت ایزوگام یک لایه از ۴ میل کمتر و ضخامت ایزوگام سه لایه از ۴ میل بیشتر باشد.

خرید آنلاین بهترین برند های ایزوگام در ایران در سایت هایمان با مشاهده لیست قیمت بهترین ایزوگام را خریداری نمایید یا می توانید تلفنی ثبت سفارش نمایید البته خرید حضوری نیز امکان پذیر است .