قیمت ایزوگام دولایه فویلدار استخری

, ,
ایزوگام طرح دار استخری

تولید ایزوگام های استخری یکی از اساسی ترین تولیدات از کارخانه‌های تولید کننده ایزوگام می باشد. زیرا سازه استخرها به دلیل تماس مداوم با آب نیازمند زیرسازی خوب و نصب ایزوگام با کیفیت جهت حفظ سازه استخر و جلوگیری از هدر رفت آب از طریق نشر در دیواره ها، کف و گوشه های استخر می باشد. با توجه به استخرهای خانگی و استخرهای کشاورزی نیازمند استفاده از عایق های رطوبتی با کیفیت امری ضروری است.

کارخانه های متعددی در حال فعالیت برای تولید ایزوگام های مناسب برای استخر می باشند. ایزوگام های تولیدی به شرط نصب با دقت و صحیح می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند و صددرصد کیفیت ایزوگام مورد استفاده قرار بگیرد.

قیمت ایزوگام دولایه فویلدار استخری

ایزوگام دولایه فویلدار استخری

ایزوگام های دو لایه فویلدار یکی از بهترین انتخاب ها برای عایق نمودن استخرها محسوب می شود. لایه فویلدار آن موجب می شود که با استقامت خوب بیشترین حفاظت به عمل آید.

ایزوگام های دولایه فویلدار را می توانید در انواع ساده به صورت فویل آلومینیومی و ایزوگام های دولایه با فویل طرح دار را خریداری نمایید.

ایزوگام های دولایه طرح دار دارای قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام های فویل آلومینیومی می باشند.

جهت برخورداری از قیمت مناسب از ایزوگام های استخری می توانید سفارش خود را از طریق شرکت هوبر ثبت نمایید. هوبر با معرفی ایزوگام های استاندارد و معتبر در جهت خرید با اطمینان برای مشتریان عمل می‌کند.

قیمت ایزوگام دولایه استخری

جهت خرید ایزوگام برای استخر می توانید بر اساس لایه های ایزوگام و ضخامت آن انتخاب گسترده ای داشته باشید. ایزوگام های دولایه با کیفیت مختلف از سوی برند های متفاوت در ایران متناسب با هزینه های مختلف مشتریان عرضه شده اند.

جهت خرید انواع بهترین ایزوگام های دولایه برای استخر با کارشناسان هوبر جهت بهره مندی از قیمت های خوب این مرکز، اقدام به تماس و سفارش نمایید.

خواندن  قیمت ایزوگام بردین دلیجان | خرید بهترین نوع عایق برای پشت بام