لیست قیمت ایزوگام بدون نصب | صادرات ایزوگام به اربیل عراق | شرکت هوبر

ایزوگام ارزان دلیجان

قیمت روز ایزوگام در سال 98

اگر برای سقف منزل خود یا کف استخر و یا هر ماکن دیگری، به دنبال عایقی مطمئن هستید که تا سال ها بتواند پوشش دهی خوبی را برای شما ایجاد کند، پس ما به شما ایزوگام صادراتی هوبر را معرفی می کنیم.

شرکت هوبر با دارا بودن سال ها تجربه و تخصص در ارائه ی انواع مختلف ایزوگام و عایق های حرارتی و رطوبتی، بیشترین تنوع در برند و کیفیت را دارا است. و در طی سال های اخیر، محصولات این شرکت به دلیل درخواست بالا، به کشور های همسایه نظیر اربیل عراق نیز صادر گردیده است.

ایزوگام های موجود بدون اجرت نصب از قیمت های خوبی برخوردارند و لیستی از این قیمت ها برای مشاهده وجود دارد. البته مارک ایزوگام تاثیر زیادی در قیمت گذاری محصول دارد.

قیمت ایزوگام بدون نصب از درب کارخانه

افرادی که علاوه بر کیفیت ایزوگام، به قیمت آن نیز اهمیت زیادی می دهند اصولا ترجیح می دهند تا خرید خود را از درب کارخانه به طور مستقیم انجام دهند. چرا که به دلیل حذف واسطه ها و هزینه های حمل و نقل، خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه از قیمت های بسیار مقرون به صرفه ای برخوردار است و این امکان را برای همه هم میهنان با هر میزان بودجه ای فراهم می آورد، که آنان نیز بتوانند محصول با کیفیت و مرغوب را خریداری کنند.

قیمت ایزوگام با توجه به نوع مواد اولیه ی به کار رفته در آن تعیین می گردد و حال اگر هزینه های دیگر را نیز به آن بیافزاییم، رقمی بالا می شود. ما برای مشتریان خود امکان خرید مستقیم از کارخانه را ایجاد کرده ایم تا همه بتوانند از محصول با کیفیت استفاده کنند.

ایزوگام مارک بردین دلیجان با وزن ۴۲ کیلوگرم

اگر چرخی در بازار خرید و فروش ایزوگام بزنید، قطعا نام ایزوگام مارک بردین به گوشتان خواهد خورد. شرکت بردین دلیجان با داشتن دانش علمی و کارکنان متخصص در زمینه تولید و آزمایش، توانسته به محصولی دست یابد، که رقیب جدی برای نمونه های داخلی و حتی خارجی باشد. ایزوگام های تولید شرکت بردین به کشور های زیادی نظیر ترکیه و عراق صادر می شود.

خواندن  قیمت ایزوگام تبریز | بهترین کارخانه تولید عایق رطوبتی فویلدار

از عوامل مهم در تولید ایزوگام، توجه به وزن آن است. به طوری که ایزوگام مناسب نباید وزنی کم تر از ۴۰ کیلوگرم داشته باشد و ایزوگام های بردین دلیجان، با وزن ۴۲ کیلوگرم بسیار ایده آل بوده و با ضخامت مناسب خود، می توانند پوشش دهی خوبی را برای انواع سطوح فراهم آورند.

خرید ایزوگام مشکین شرق

خرید ایزوگام سه میلیمتری مشکین شرق دلیجان

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب ایزوگام، ضخامت محصول است. هر چه ایزوگام نازک تر باشد مقاومت کمتری در مقابل رطوبت دارد اما فواید خاص خود را نیز دارا است.

برای مثال شرکت مشکین شرق دلیجان، نوع ویژه ای از ایزوگام را ارائه کرده که ضخامتی در حد ۳ میلیمتر دارد. این نوع ایزوگام دارای ضخامت کمی است و مخصوص مکان هایی ساخته شده که سازه توان نگه داری وزن بالا را ندارد و همین طور دارای آب و هوای بارانی و رطوبت شدید نیست.

ایزوگام ۳ میلیمتری، برای پروژه های متراژ بالا و خرید عمده بسیار مناسب است چرا که از قیمت ارزان تری برخوردار است. و با وزن پایینی که دارد به سازه های وسیع، فشار اضافی وارد نمی کند.

شرکت ایزوگام هوبر

ایزوگام پلیمری با مارک بان گستر دلیجان

ایزوگام مارک بان گستر دلیجان، نامی آشنا در میان برند های متنوع ایزوگام است و با به کار گیری بهترین مواد در ساخت و کارکنانی متخصص توانسته محصولی با کیفیت و درجه یک تولید کند و رضایت مشتریان را بیش از پیش به دست آورد.

در ساخت ایزوگام پلیمری، از بهترین قیر پالایشگاهی،تیشو و مواد پلی استر و فویل آلمینیوم مرغوب استفاده می شود و همین موضوع کیفیت این محصول را تضمین می کند و خیال خریدار را تا سال ها راحت می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید.