قیمت ایزوگام صادراتی مستقیم از درب کارخانه

ایزوگام های صادراتی از برترین نمونه های عایق در کشور هستند. این محصولات از مرغوب ترین نوع مواد اولیه تهیه شده و دارای تمامی استاندارد های جهانی می باشند. بهترین قیمت ایزوگام صادراتی مربوط به خرید آن از درب کارخانه است. چرا که با کمک این روش، واسطه ها به حداقل رسیده و مبلغ قابل توجهی از هزینه ها کاهش پیدا می کند. علاوه بر این، نمایندگی ها نیز در کنار ارائه تخفیفات، برای مشتریان خود به ویژه مشتریان عمده، شرایط مناسبی فراهم می آورند.

به منظور خرید، خریدار ابتدا نیاز است تا مشخصات یک عایق استاندارد را مطلع شده؛ سپس با توجه به شرایط جغرافیایی سازه و محیط، اقدام به انتخاب نوع مناسب نماید. سپس با توجه به این امر، از بین برند و مارک های مختلف در کشور، اقدام به انتخاب برندی نماید که بهترین نمونه عایق مورد نظر را تولید می کند.

برای تهیه این محصول، می توان آن را از مراکز فروش، نمایندگی ها و یا دفاتر فروش موجود در کارخانه سازنده خریداری کرد. خریداران این نوع، علاوه بر مشتریان داخل کشور، از دیگر کشور های جهان نیز هستند. در نتیجه می توان گفت که بیشترین سطح تقاضا را در بین عایق ها دارد.

 

تماس ایزوگام هوبر

 

انواع برند های ایزوگام با قیمت مناسب

اصلی ترین فاکتور ها در انتخاب یک برند ایزوگام، قیمت و کیفیت هستند. برندی که بتواند در کنار کیفیت عالی، قیمت را به حداقل برساند، طبیعتا از طرفداران بیشتری بهره مند می گردد. در ایران به علت دسترسی به غنی ترین مواد اولیه سازنده، اکثر ایزوگام ها از درجات کیفی بالایی برخوردارند.

 • قیر
 • تیشو
 • پشم شیشه
 • و غیره

که مواد اصلی این محصول هستند، در ایران از نوع درجه یک موجود هستند.

در این بین، برخی برند ها توانسته اند در کنار تولیدات با کیفیت، قیمت را برای مشتریان به حداقل برسانند. قیمت برای سازندگان سازه های ساختمانی به خصوص انبوه سازان فاکتور مهمی محسوب می شود. چرا که کمک می کند هزینه ها به میزان چشمگیری کاهش پیدا کند. از بین برند های ایرانی با قیمت مناسب، می توان مارک های:

 • آذربام 
 • حفاظ تبریز
 • شمایل بام 
 • آذرگام
 • تبریز بام
 • فراز بام ارومیه
 • بام گستر دلیجان 
 • سهند تبریز
 • و…

را معرفی نمود. این مارک ها علاوه بر استفاده از قیر های پلیمری و دیگر مواد درجه یک، قیمت را کاهش داده اند؛ تا با افزایش سفارشات از طرف مشتریان، سود دو طرفه ای برای خریدار و فروشنده ایجاد شود.

 

مشخصات ایزوگام های استاندارد

 

مشخصات ایزوگام های استاندارد

کیفیت انواع ایزوگام ارتباط مستقیمی با مواد سازنده ان دارد. این سطح کیفی توسط اداره استاندارد و پس از بررسی نمونه عایق تعیین می شود.

اصلی ترین فاکتور ان، استفاده از قیر های پلیمری با درجه خلوص ۶۰ الی ۷۰درصد است. با استفاده از قیر پلیمری، تیشو، پشم شیشه و دیگر مواد درجه یک، ایزوگام قابلیت هایی به دست می اورد که ان را در درجه عایق های استاندارد و باکیفیت قرار می دهد.

این عایق های استاندارد، از سطح حفاظتی بالایی در برابر باران، رطوبت، نفوذ دما و غیره برخوردارند. در واقع ضریب حرارتی ان ها در حدی بالا است که می تواند بیشتر از نمونه های معمولی، از اتلاف حرارت و نفوذ دمای بیرون به داخل سازه مراقبت کند.

از نظر ظاهری، ضخامت ان ها در حدود ۳٫۵ الی ۴ میلی متر و طول هر رول ۱۰ متر است. وزن استاندارد ها رول ها در حدود ۴۰ الی ۴۲ کیلو بوده و سنگینی زیادی ندارند.

از لحاظ انعطاف، بسیار منعطف بوده و با سطوح مختلف سازگاری دارند؛ اما این انعطاف در حدی نیست که ایزوگام به راحتی پاره شده و یا اسیب ببیند. همچنین از سطح چسبندگی بالایی برخوردار هستند .

با تایید این مشخصات توسط اداره استاندارد، کیفیت محصول تضمین شده و ان را درجه بندی می کند.

 

لیست قیمت ایزوگام بر حسب جنس آن

هزینه نهایی ایزوگام سازی محل، به عواملی همچون

 • جنس 
 • برند سازنده
 • محیط مورد نظر برای عایق سازی
 • حمل و نقل محصول
 • زیرسازی محوطه
 • شیب بندی
 • هزینه نصاب

بستگی دارد.

از نظر جنس، هرچقدر مواد سازنده محصول مرغوب تر باشند، طبیعتا قیمت آن نیز مقداری بیشتر خواهد بود. استفاده از قیر های پلیمری، نسبت به قیر دمیده و مواد جایگزین ان بیشتر است. همچنین مواد درجه یک دیگر همچون پشم شیشه و تیشو نسبت به مواد بی کیفیت و درجه دو یا سه، هزینه نهایی را به ازای هر رول افزایش خواهد داد.

 انواع ایزوگام های فویل دار قیمت بیشتری دارند. علت ان، در ارتباط با حضور یک لایه فویل الومینیومی روی تمام ایزوگام است. در این شرایط، قیمت روز الومینیوم نیز به مبلغ نهایی افزوده می شود.

با وجود این افزایش قیمت که به جنس بستگی دارد، توصیه می شود همواره نمونه های درجه یک خریداری شود. چرا که در صورت استفاده از نمونه های نامرغوب و درجه دو یا سه، ایزوگام مرتبا نیاز به تعویض و ترمیم دارد. همچنین با توجه به سطح محافظتی پایین ان از سازه، بنا مرتبا در معرض خطر رطوبت گیری و نفوذ اشعه خورشید و غیره قرار داشته؛ که این عامل به نوبه خود هزینه های جانبی برای تعمیر ایجاد می کند.

خواندن  سایت خرید ایزوگام دلیجان به قیمت کارخانه

به منظور اطلاع از لیست روز قیمت ها، می توان با واحد فروش در دفاتر و نمایندگی ها در ارتباط بود. همچنین برخی برند ها دارای وب سایت جهت بروز رسانی قیمت ها هستند و هرگونه تغییر را مرتبا در لیست درج می کنند.

 

نمایندگی های خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده

 

نمایندگی های خرید و فروش ایزوگام به صورت عمده

هر برند دارای چندین نمایندگی فعال در شهر های مختلف کشور است. با کمک این نمایندگی ها، امکان خرید از تمامی کشور میسر شده و مسافت شرکت سازنده تا محل خرید از بین می رود.

افرادی که قصد خرید عمده از یک برند را دارند، می توانند با نمایندگی ان مارک در شهر خود مرتبط شوند. نمایندگی ها علاوه بر امکان ارائه لیست به روز قیمت ها، خدماتی دیگر نیز برای مشتریان به ویژه خریداران عمده در نظر می گیرند؛ از جمله امکان ارائه تخفیفات برای رول های ایزوگام، امکان توافق در ارتباط با هزینه های جانبی مثل ارسال بار و هزینه نصاب، و بعضا مشاوره هایی در ارتباط با انتخاب بهترین نوع ایزوگام بر حسب شرایط سازه.

خرید از نمایندگی ها، می تواند محصولاتی اصل، متنوع و مقرون به صرفه  را برایتان ایجاد کند.

 

موارد استفاده شده در تهیه ایزوگام های با کیفیت

اصلی ترین فاکتور در بررسی کیفیت یک ایزوگام، نوع قیر به کار رفته در تولید ان است. استفاده از قیر های پلیمری با درجه خلوص ۶۰ الی ۷۰ درصد، باعث تولید محصولاتی می شود که از لحاظ ظاهری و کاربرد، با دیگر نمونه ها متفاوت هستند. ایزوگام هایی با قیر پلیمری،  قابلیت کشسانی و انعطاف بسیار بالایی دارند. در نتیجه امکان پارگی ان ها بسیار کم بوده و با تمامی ساختار های سطح سازه، سازگاری خواهند داشت.

 • این مواد در برابر نوسانات دمایی دچار ترک خوردگی و شستگی، پارگی و غیره نمی شوند.
 • مواد پلیمری این محصول باید از اتکتیک پلی پروپلین باشند.
 • تیشو موجود در ان از نوع نخ دار ، و پلی استر ان از نوع سوزنی است.
 • در نمونه های درجه یک، پودر تالک و یا پودر مس ۶۰۰۰ وجود دارد.
 • همچنین حاوی مواد مرغوب دیگری از جمله پلی اتیلن، الومینیوم، باند و چسب هستند.

استفاده از ترکیب بهترین مواد از فاکتور های سازنده ذکر شده، منجر به تولید باکیفیت ترین نوع ایزوگام خواهد شد.

 

معرفی انواع ایزوگام مرغوب برای صادرات

 

معرفی انواع ایزوگام مرغوب برای صادرات

در حال حاضر، ایزوگام هایی که با قیر پلیمری و نوع فویل دار ان، پرطرفدار ترین نوع ایزوگام جهت صادرات هستند. قیمت ایزوگام صادراتی نسبت به دیگر گزینه ها اندکی بیشتر است؛ اما با توجه به سطح کیفی و محافظتی ان، مشتریان زیادی را در داخل و خارج کشور جذب نموده است.

برند های متعددی اقدام به تولید این محصول کرده اند. از جمله برترین برند های سازنده عایق درجه یک صادراتی می توان به :

 • آذربام 
 • حفاظ تبریز
 • آذرگام
 • تبریز بام
 • فراز بام ارومیه
 • سهند تبریز
 • و…

اشاره کرد.

 

ویژگی های ایزوگام درجه یک صادراتی

طبق فاکتور های رسمی که توسط اداره استاندارد اعلام می شود، عایق های صادراتی باید دارای فاکتور هایی باشند. این فاکتور ها در کیفیت کلی کار تاثیر داشته و عدم حضور ها، باعث می شود تا تاییدیه استاندارد ان صادر نشود.

طبق این بخشنامه، ایزوگام باید ضخامتی بیش از ۳٫۵ میلی متر داشته باشد. در صورت ثبت سفارش توسط مشتری، رقم کمتر از این مقدار نیز قابل ساخت است؛ اما این میزان، نرخ استاندارد است. رقم کلی بین ۳٫۵ الی ۴ میل رقم صحیح ضخامت عایق است.

هر رول ده متری، باید وزنی بین ۳۷ الی ۴۲ کیلوگرم داشته باشد. وزن سنگین تر برای سلامت ساختمان خطرناک بوده ؛ وزن کمتر نیز نشان دهنده مواد بی کیفیت در تولید است.

مواد سازنده دیگر از جمله پلی استر و تیشو باید از نمونه های درجه یک بازار باشند ( هنگام صدرون مجوز صادرات، برگه خرید این مواد و نتیجه ازمایشگاهی نمونه عایق درخواست می شود) .

ایزوگام های مرغوب دارای بیمه نامه و ضمانت نامه هستند.

با تایید مشخصات فوق، کالا درجه بندی شده و جهت صادرات، تاییدیه های لازم را به دست خواهد آورد.

 

 

نحوه حمل و نقل ایزوگام های صادراتی

ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی و از طریق ابی و یا زمینی به منظور صادرات ارسال می گردد.  به منظور ارسال کالا به کشور مقصد، ابتدا محصولات باید پلمپ گمرکی شوند. به این معنی که اداره گمرک، مدارک را بررسی و تایید کرده؛ سپس ان ها را پلمپ گمرکی می کند که این پلمپ تا زمان رسیدن به مقصد، باید حفظ شود. در واقع به منظور حفظ کیفیت محصول، تمامی مراحل بسته بندی و بارگیری باید تحت نظر اداره استاندارد و گمرک باشند.

سپس بسته ها طبق اصول ویژه ، به کانتینر های سرپوشیده انتقال پیدا می کنند و کانتیر به سمت بازارچه مرزی و کشور مقصد حرکت می کند. در خط مرزی ، گواهینامه ها و مدارک مورد نیاز بررسی می شوند.

سپس می توان با توجه به موقعیت جغرافیایی مقصد، محصولات را از طریق روش های ابی و یا هوایی به محل مورد نظر ارسال نمود. با توجه به هزینه های ایجاد شده در این مراحل، هزینه مازاد به قیمت ایزوگام صادراتی افزوده خواهد شد.

مراکز پخش انواع ایزوگام جهت صادرات

مراکز مختلفی در راستای فروش این محصول اقدام نموده اند. برخی فروشگاه ها، فروش برند های متعدد را بر عهده داشته و به عنوان یک واسطه، همواره برند های گوناگونی را در معرض انتخاب مشتری قرار می دهد. این روش معمولا برای خرید های خرده مناسب تر است. اما برای نمونه های صادراتی و عمده، روش های دیگری مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این روش های خرید، مراجعه به نمایندگی های برند و نیز مراجعه مستقیم به دفاتر فروش مستقر در کارخانه است. به خصوص، مراجعه به دفتر فروش کارخانه، قیمت را کاملا به حداقل رسانده و مقرون به صرفه ترین روش است.

خواندن  ایزوگام دلیجان قیمت متری کارخانه

این دفاتر، اطلاعات کاملی از مراحل صادرات محصول دارند. با کمک مشاورین فروش این دفاتر، راهنمایی های کامل و جامعی در ارتباط با خرید، نحوه و شرایط ارسال، و همچنین اطلاع از قیمت ایزوگام صادراتی دریافت می شود.

قیمت ایزوگام صادراتی

صادرات انواع ایزوگام های ۴ میلی

ایزوگام صادراتی ۴ میلی از پرطرفدار ترین نوع عایق ایرانی است. برند های مختلفی اقدام به تولید این نوع ایزوگام کرده اند.

عایق هایی با این ضخامت، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و حفاظت بالایی از سازه در برابر رطوبت به همراه خواهند داشت. این محصول انعطاف بالایی نیز داشته و می تواند محدوده دمایی بسیار بالا و بسیار پایین را به خوبی تحمل کند؛ بدون این که نشانه هایی از نفوذ حرارت و نیز ترک خوردگی روی ان مشخص شود.

 

ارزان ترین قیمت ایزوگام جهت صادرات

خرید ایزوگام به صورتی که کمترین قیمت ایزوگام صادراتی را داشته باشد، روش خرید از درب کارخانه است.  با کمک این روش، هزینه ها کاهش یافته و کمک می کند تا خریداران بتوانند به محصولاتی با کیفیت و در عین حال ارزان دست پیدا کنند. این در حالیست که خرید همین محصولات از نمایندگی ها و دیگر دفاتر فروش، قیمت را تا حدودی افزایش می دهد. چرا که فروشنده ها مجاز به افزودن درصدی هزینه روی کالا هستند.

با خرید از دفاتر فروش مستقر در کارخانه، واسطه های مابین حذف شده؛ در نتیجه قیمت در کف قرار می گیرد.

از طرف دیگر، علاوه بر کاهش هزینه، می توان قیمت ها را به صورت مستقیم و با استعلام به روز رسانی شده دریافت نمود. این امر از اهمیت زیادی برخوردار است. چرا که با نوسان قیمت مواد اولیه، قیمت کلی ایزوگام نیز متغیر بوده و برای خرید، نیاز به استعلام گیری مداوم وجود دارد. دفاتر فروش از نوسانات لحظه ای باخبر بوده و می توانند اطلاعات جامعی در اختیار مشتری قرار دهند.

 

کارخانه تولید ایزوگام استاندارد

کارخانه تولید ایزوگام استاندارد با ظرفیت بالا

ایزوگام استاندارد همان طور که می دانید باید یک سری پارامتری هایی را داشته باشد تا به آن استاندارد گفته شود که مهم ترین آن، استفاده از قیر پالایشگاهی یا قیر پلیمری در تولید است.

کارخانه ی تولید ایزوگام استاندارد در کشور، به طور دائمی در حال ساخت ایزوگام می باشد و برای تولید از بهترین مواد اولیه ی موجود استفاده می کند. این ایزوگام ها دارای تنوع در مدل هستند و در ضخامت های متفاوتی عرضه می شوند اما همگی طبق استاندارد های روز کشور در حال ساخت هستند. ایزوگام تولید شده در کارخانه، دارای بهترین قیمت ایزوگام صادراتی می باشد و سپس پس از تایید توسط مراکز پخش به نقاط مختلف کشور حمل می شوند.

 

بهترین مارک ایزوگام صادراتی برای ترکیه

ایزوگامی که قابلیت صادرات به دیگر کشور ها را داشته باشد باید برخی موارد را در تولید رعایت کرده باشد. مهم ترین ماده ی تشکیل دهنده ی ایزوگام، قیر است و باید برای داشتن یک ایزوگام با کیفیت بالا از قیر خالص که در پالایشگاه های کشور به دست می آید استفاده نمود.

همین طور روکش آن از آلمینیوم درجه یک تهیه می گردد تا مقاومت ایزوگام را بالا برده و همین طور به راحتی نصب شود و لایه ی محافظی را بر روی آن تشکیل می دهد که باعث نمای زیبای کار هم می شود.

بهترین مارک در حال حاضر، در بازار کشور که توانایی صادر کردن به کشور های همسایه از جمله ترکیه را دارد، ایزوگام دلیجان است که کیفیت تضمین شده ی آن، حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد.

مرکز فروش ایزوگام از کارخانه

مرکز فروش ایزوگام از کارخانه دلیجان

اگر برای خرید ایزوگام دلیجان دچار سردرگمی شده اید و یا به دنبال مرکزی مورد اطمینان هستید، شرکت ما با سال ها سابقه ی فروش انواع ایزوگام های دلیجان در خدمت شما است.

شما می توانید همه روزه، به مرکز فروش این شرکت رجوع کرده و انواع مختلف ایزوگام دلیجان که مستقیم از کارخانه دریافت شده اند را ملاحظه کنید و همین طور به راحتی سفارشات خود را به ثبت برسانید.

اکر تمایلی به خرید حضوری ندارید، می توانید با شماره های شرکت تماس گرفته و محصول خود را پس از انتخاب سفارش دهید.

 

 

ایزوگام بردین دلیجان با قیر پلیمری

همان طور که اشاره کردیم، یک ایزوگام با کیفیت باید از قیر پلیمری استفاده کرده باشدو در غیر این صورت طی چندین سال استفاده از آن، کارایی خود را از دست می دهد و فرد مجبور به تجدید ایزوگام می شود.

ایزوگام های شرکت بردین دلیجان، با به کار بردن قیر پلیمری، یک محصول تضمین شده را ارائه می دهند که باعث جلب رضایت خریداران داخل کشور و خارج آن شده است.

خرید و فروش ایزوگام های دلیجان همواره از رونق خوبی برخوردار بوده است و این خود نشان دهنده ی کیفیت بالای این محصول است. شرکت بردین دلیجان در زمینه ی تولید انواع ایزوگام برای مکان های مختلف مانند پشت بام، دیوار ها ، کف استخر و …حرف اول در کشور را می زند و این به دلیل پشت کار مهندسان و استفاده ازبهترین مواد اولیه است.

برای تهیه ی ایزوگام های بردین دلیجان با کیفیت بالا و اطلاع از قیمت ایزوگام صادراتی مناسب، با ما تماس بگیرید.