ایزوگام دولایه فویل دار قیمت روز هر رول

, ,
لیست قیمت عمده رول ایزوگام

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

ایزوگام های تولید شده در انواع مختلف تک لایه، دولایه با روکش های مختلف و ساده می توانند به صورت عمده از کارخانه های تولیدی به منظور رفع نیاز جامعه برای عایق های رطوبتی، تأمین شود. ایزوگام های تولید شده را در سراسر کشور می توانید از طریق نمایندگی ها و یا سایر مراکز فروش تهییه نمایید.

فروش مستقیم ایزوگام از درب کارخانه تنها با یک تماس امکان پذیر می باشد. برای خرید بهترین ایزوگام های تولید شده از کارخانه های معتبر می توانید با کارشناسان هوبر تماس حاصل نمایید.

ایزوگام دولایه فویل دار قیمت روز هر رول

ایزوگام دولایه فویل دار

ایزوگام های فویلدار دولایه یکی از تولیدات ویژه از سوی کارخانه های تولیدی می باشند زیرا به دلیل کاربرد فراوان آن در مکان های مختلف، یکی بهترین محصولات عرضه شده در بازار می باشد که همواره با فروش خوبی رو به رو بوده است.

ایزوگام های دولایه فویل دار به دلیل دارا بودن مقاومت خوب می توانند بهترین گزینه انتخابی برای عایق کاری پشت بام ها باشند. با توجه به ضخامت های مختلف انواع ایزوگام دولایه فویل دار می توانید متناسب با تحمل وزن سازه انتخاب خود را به ثمر برسانید.

شرکت هوبر می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب ایزوگام های درجه یک از برندهای شناخته شده باشد.

قیمت هر رول ایزوگام

ایزوگام های تولید شده بر اساس روا های ۱۰ متری در بازار به فروش می رسند. اگر به دنبال خرید ایزوگام دولایه فویلدار با سلامت رول های تولیدی می باشید، می توانید محصول خود را از طریق شرکت هوبر سفارش دهید. هوبر با تضمین قیمت و کیفیت رول های تولیدی سفارش شما را به مقصد می رساند.

جهت اطلاع از قیمت انواع برندهای ایزوگام می توانید با تماس با کارشناسان هوبر، محصول خود را با نازلترین قیمت خریداری نمایید. هدف هوبر تسهیل خرید مشتریان می باشد.

خواندن  قیمت ایزوگام عایق بام برتر از درب کارخانه