استعلام قیمت ایزوگام مرغوب دولایه عایق بام تبریز

, ,
قیمت ایزوگام دولایه فویل دار تبریز در کارخانه

استفاده از انواع عایق رطوبتی به عنوان جزئی لاینفک در انجام پروژه های مختلف ساختمانی می باشد که با تلاش تولیدکنندگان برتر کشور سبب شده است که کیفیت تولیدی محصولات در بازار رقابتی ایزوگام بسیار ارتقاء یابد.

کارخانه عایق بام تبریز با توجه به تولید انواع بهترین ایزوگام های پرکاربرد توانسته است به عنوان برندی معتبر در میان تولیدات ایزوگام در تبریز تبدیل شود.

با توجه به کاربرد گسترده ایزوام دولایه در بخش های مختلف ساختمان سازی و پروژه های مختلف، عده ای بسیار به دنبال برندی معتبر و قیمت مناسب می باشند. به همین دلیل شرکت هوبر ایزوگام های دولایه شرکت عایق بام تبریز را به شما معرفی می نماید.

کارخانه عایق بام تبریز با تولید بهترین ایزوگام های دولایه با استفاده از مواد اولیه بسیار مناسب توانسته است سودآوری خوبی را در زمینه فروش انواع ایزوگام دولایه در داخل کشور و کشورهای خارجی بدست آورد.

استعلام قیمت ایزوگام مرغوب دولایه عایق بام تبریز

قیمت ایزوگام دولایه مرغوب

ایزوگام هایی که تحت عنوان ایزوگام دولایه تولید می شوند با استفاده از تیشو، پلی استر و قیر مرغوب به عنوان پایه تولید ایزوگام دولایه توانسته است در ضخامت های مختلف و وزن رول های متفاوتی عرضه شوند. با در نظر گرفتن نشان استاندارد ایزوگام می توانید برای خرید ایزوگام دو لایه اقدام نمایید.

قیمت ایزوگام های دولایه ساده و بدون فویل ارزان تر از انواع روکش دار آن می باشد. ایزوگام های دولایه روکش دار بر حسب نوع روکش آن، دارای قیمت های مختلفی هستند.

اگر می خواهید برای خرید عمده ایزوگام دولایه از درب کارخانه اقدام نمایید، شرکت هوبر شرایط مناسبی را برای شما تنها با گرفتن یک تماس فراهم نموده است تا ایزوگام مورد نظر خود را با نشان استاندارد و قیمت عمده دریافت نمایید.

کارشناسان هوبر در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

تماس ایزوگام هوبر

 

 

خواندن  پخش ایزوگام ارزان شیراز از کارخانه تبریز