قیمت ایزوگام برای پشت بام با کیفیت بالا

قیمت ایزوگام پشت بام

در گذشته از قیرگونی برای عایق کاری پشت بام ها استفاده می کردند که این نوع عایق کاری پردردسر میزان نفت بسیاری را استفاده می کرد. امروزه با تولید انواع بهترین ایزوگام از کارخانه های مختلف در کشور به عنوان راحت ترین عایق رطوبتی برای پشت بام ها مورد استفاده قرار می گیرد که با چسبندگی بالا، بدون صرف وقت زیاد و نصب سریع بهترین راه برای جلوگیری از نفوذ باران و رطوبت به خانه ها می باشد.

نسل جدید ایزوگام های پشت بام با کمترین میزان مصرف نفت به عنوان سوخت فسیلی تجدیدناپذیر توانسته است در مصرف انرژی نقش بسیار مژثری را داشته باشد.

قیمت ایزوگام برای پشت بام با کیفیت بالا

کیفیت ایزوگام های پشت بام

بهترین تولیدکنندگان در کشور همواره با استفاده از مواد اولیه درجه یک ایزوگام های پشت بام را تولید می نمایند . آنچه که دانش جدید در تولید ایزوگام نقش داشته است تولید عایق رطوبتی مخصوص مناطق سردسیری و گرمسیری است که توانسته است با فرمول ویژه در کیفیت این نوع ایزوگام ها نقش مهمی داشته باشد.

کیفیت به عنوان کلیدی ترین عامل در خرید ایزوگام محسوب می شود زیرا اگر محصول انتخابی از کیفیت لازم برخوردار نباشد در آینده ای نزدیک هزینه هایی بسیار برای مصرف کننده به وجود می آورد.

قیمت ایزوگام های مناسب برای پشت بام از برندهای مختلف دارای تفاوت قیمت می باشند. اگر به دنبال بهترین برند برای عایق کاری پشت بام می گردید می توانید با استفاده از مشاوران شرکت هوبر بهترین ایزوگام را با دارا بودن نشان استاندارد با قیمت درب کارخانه دریافت نمایید.

ایزوگام های تولیدی با دارا بودن درجه بندی کیفی، یک و دو سه  متناسب با میزان کشش بازار عرضه می شود. اگر می خواهید بهترین ایزوگام با قیمت کارخانه دئریافت نمایید در شرکت هوبر ثبت سفارش نمایید.هوبر بهترین همراه در خرید شما می باشد.

تماس ایزوگام هوبر

خواندن  لیست قیمت ایزوگام | بهترین نوع ایزوگام تک لایه در ایران