قیمت خرید ایزوگام شهربام عایق | فروش ویژه ایزوگام آذر نفیس

قیمت خرید ایزوگام شهربام عایق

به خاطر ارزان بودن قیمت خرید ایزوگام شهربام عایق و کیفیت عالی آن، امروزه یکی از بهترین برندهای موجود در داخل و خارج از کشور می باشد.

ایزوگام هوبر در طی سالیان تولیدی خود، ارائه محصول با کیفیت و مرغوب را هدف خود قرار داده است و به همین خاطر توانسته است در این حوزه به موفقیت برسد.

شرکت هوبر علاوه بر اینکه به عرضه و صادرات ایزوگام به داخل کشور پرداخته است، به کشورهای مختلفی صادر می کند و از این طریق جایگاه خاصی را در بین بازار داخلی و خارجی برای خود ایجاد کرده است.

 

 مرکز خرید عایق رطوبتی هوبر

قیر نوعی نفت مایع یا نیمه جامد، سیاه، بسیار چسبناک است. به دلیل ویژگی های ضد آب آن، به طور گسترده ای در ساخت و ساز استفاده می شود. غشاهای قیری برای عدم نفوذ آب بر روی سقف ها، زیرزمین ها، سازه های زیرزمینی، پل ها و سایر سازه ها ایده آل هستند. آنها ویژگی های مکانیکی خوبی دارند. آنها به خوبی در برابر سرما، گرما، مواد شیمیایی و تأثیرات جوی مقاوم هستند.

تاثیر مواد در کیفیت ایزوگام چیست؟

مقاومت

غشاهای قیری اغلب حاوی افزودنی های پلیمری هستند و با انواع مختلفی از تقویت کننده ها تقویت می شوند. این ماده از مقاومت مکانیکی بالایی برخوردار است، به این معنی که غشاها به طور استثنایی در برابر ضربه ها و سایر تنش های خارجی مقاوم هستند

دوام عالی

غشاهای قیری سازگار با محیط زیست هستند. آنها طول عمر بالایی دارند و می توان آنها را برای ساخت غشاهای جدید بازیافت کرد. هنگامی که یک غشای قیری به پایان عمر خود رسید، می توان به راحتی با یک غشای جدید پوشانده شد. این کار باعث صرفه جویی در کارهای عمده می شود و عمر سقف شما را ۳۰ تا ۴۰ سال افزایش می دهد.

خواندن  قیمت خرید ایزوگام ارومیه صادراتی | فروش ایزوگام به قیمت عمده

صرفه جویی در قیمت

غشاهای قیری از نظر مالی مقرون به صرفه هستند. با داشتن حداقل دانش در این زمینه می توانید به عنوان مثال خودتان محصول را روی پشت بام خود نصب کنید و در نتیجه در هزینه های نصب صرفه جویی کنید.

انتخاب ایده آل برای نوسازی

غشاهای قیری کاملا برای پروژه های نوسازی روی سقف های قیری موجود مناسب هستند. در واقع، غشاهای حاوی نوارهای حرارتی عملکرد مضاعف دارند.

آنها به عنوان پوشش های تکمیلی با کیفیت بالا عمل می کنند و فشار بخار را به طور مساوی روی سقف توزیع می کنند تا از تشکیل حباب جلوگیری شود.

قیمت خرید ایزوگام شهربام عایق

خرید اینترنتی ایزوگام طرح دار

ایزوگام طرح دار در واقع همان ایزوگام با روکش آلومینیومی است. ایزوگام طرحدار در دهه اخیر در طرح های مختلفی از جمله طرح های آجرنما، طرح سرامیکی، طرح چمن و ….. می باشد.

شما می توانید با توجه مکان مورد نظر و سلایق خود هر کدام را که مایل بودید از سایت خریداری نمایید.

 

نصب انواع ایزوگام توسط حرفه ای ها

اگر به دنبال یک نصاب حرفه ای برای نصب ایزوگام در مکان مورد نظر هستید می توانید این کار را به متخصصان مجرب در شرکت هوبر بسپارید.

ما سالیان زیادی است که در این زمینه سابقه درخشانی داریم. پس با خیال راحت می توانید همین اکنون با ما تماس بگیرید و کار نصب ایزوگام خود را به ما بسپارید.