فروش عمده انواع ایزوگام از درب کارخانه به همراه لیست قیمت

ایزوگام از اصلی ترین بخش های سازه است. این محصول که به شکل نوعی عایق پوششی طراحی شده؛ وظیفه آن حافظت از ساختمان در برابر عوامل مختلف است. این عوامل شامل رطوبت، آب و باران، نور خورشید، نوسانات دما و غیره هستند.خرید ایزوگام از نمایندگی کمک می کند تا فرد به لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه دسترسی داشته باشد. این کار، کاهش قیمت را برای خریدار به همراه خواهد داشت.

هر ایزوگام قابلیت ها و ساختار متفاوتی با دیگری دارد و برای کاربردی خاص طراحی شده است. برخی از آنان سطح محافظتی بیشتری داشته و برخی دیگر ضعیف تر هستند. همچنین بسته به کیفیت مواد اولیه توسط شرکت سازنده، درجه کیفی ان نیز متغیر خواهد بود.

تمامی سازندگان باید بخش های مختلف ساختمان را عایق بندی کنند. این نوع خرید می تواند مستقیما توسط شرکت ، نمایندگی و یا حتی دفاتر فروش در کارخانه بوده؛ و یا از فروشندگان واسطه صورت بگیرد.

ایزوگام به صورت رول ده متری موجود است. ضخامت استاندارد ان ها در حدود ۳٫۵ الی ۴ میلی متر است . سازنده بر حسب مساحت محوطه مورد نظر، متراژ مناسب را خریداری کرده؛ سپس توسط نصابان حرفه ای نصب می کند.

در زیر، به بررسی دقیق تر ایزوگام و نحوه خرید ان پرداخته شده است.

 

تماس ایزوگام هوبر

انواع لایه های ایزوگام و معرفی آن ها

ایزوگام، عایقی ترکیب از چند ماده و لایه مختلف است. کیفیت هرکدام از مواد به کار رفته در درجه بندی کلی محصول اثر داشته و عمر و کاربرد آن را مشخص می کنند.

قیر _ اصلی ترین ماده سازنده ایزوگام است. هرچقدر که کیفیت قیر بیشتر باشد، نفوذ پذیری و چسبندگی ان به سطوح بیشتر است؛ در نتیجه از نفوذ اب و دیگر عوامل جلوگیری بیشتری می کند. حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد هر ایزوگام از قیر تشکیل شده است.

تیشو_ تیشوی نخدار ماده ای شبیه به پشم شیشه است. استفاده از تیشو کمک می کند تا مقاومت کلی در برابر نفوذ رطوبت افزایش یابد. همچنین حضور یک لایه تیشو، به تعدیل دما و عدم انتقال دما بین سطح داخلی و خارجی کمک می کند. به این صورت که مانع از نفوذ هوای نامطلوب به درون ساختمان  و اتلاف انرژی می گردد.

پلی استر_ این محصول نیز نوعی پنبه و الیاف مصنوعی است که به صورت رشته های بافته شده در یکدیگر تنیده شده اند. پلی استر سوزنی، دوام و افزایش طول عمر عایق را به همراه دارد.

دیگر مواد موجود _ اتکتیک پلی پروپلین، پودر تالک، پودر مس ۶۰۰، فیلم پلی اتیلن، باند و چسب از دیگر مواد هستند. این مواد هر یک در افزایش نقش ضد رطوبتی و عمر ایزوگام نقش دارند.

فویل الومینیومی_ بعد از تشکیل ساختار کلی ایزوگام، می توان ان را به کمک لایه فویل الومینیومی تکمیل نمود. این لایه به کیفیت ایزوگام افزوده و قدرت اثر گذاری ان را افزایش می دهد. الومینیوم نور خورشید را بازتاب داده و امکان نفوذ هوا و اب را به حداقل می رساند. ایزوگام های روکش شده با فویل، از نمونه های بسیار محبوب و پرکاربرد به شمار می روند.

 

فواید و علل نصب ایزوگام

 

فواید و علل نصب ایزوگام

در حال حاضر تمامی ساختمان ها در بخش های مختلف، به ایزوگام مجهز هستند. بخش هایی همچون سقف و پشت بام، سرویس های بهداشتی، کف و دیواره ها در مناطق مرطوبت، استخر و حوض و غیره.

استفاده از این عایق نه تنها به منظور جلوگیری از ورود اب و رطوبت، بلکه از اسیب های دیگر محیطی نیز محافظت خواهد کرد.

اولین کاربرد ان طبیعتا در برابر اب است. بخش های مرطوب همچون پشت بام، سرویس  های بهداشتی، استخر که دائما با اب در ارتباط هستند، باید توسط ایزوگام، عایق بندی شوند. بعضا در برخی موارد، اطراف لوله های بسیار بزرگ صنعتی را نیز با این ماده پوشش می دهند.

علاوه بر این، ساختار ان به گونه ایست که در برابر نفوذ خورشید نیز محافظت می کند. نور خورشید عاملی ست که علاوه بر گرم کردن داخل سازه، به مرور منجر به تخریب بخش خارجی نیز می شود. با کمک عایق بندی به خصوص نوع فویل دار، نور انعکاس داده شده و اثرات ان کاهش می یابد.

نفوذ هوا بین داخل و خارج، اتلاف انرژی را به همراه دارد. با کمک عایق بندی دیواره ها ، این میزان اتلاف انرژی به حداقل می رسد.

ایزوگام وزن کمی دارد و روی ساختار ساختمان اثر نامطلوب نخواهد داشت. اما با توجه به مزایای بسیار ان، در حال حاضر اصلی ترین بخش هر روند ساختمان سازی به شمار می رود.

 

 

دلایل موثر در تشخیص بهترین جنس ایزوگام

نمونه های مختلفی از این محصول در بازار موجود هستند. هریک دارای سطح کیفی و مواد اولیه متفاوت هستند. نمونه های بی کیفیت، از مواد ضعیفی همچون پودر لاستیک به جای قیر و یا قیر های ضعیف تشکیل شده اند. موارد ضعیف، ضخامت کمتری داشته؛ وزن کمی دارند و عمر ان ها نیز کوتاه تر است.

استفاده از این نوع ایزوگام ها، توصیه نمی شود. چرا که عملکرد ضعیفی دارند و نفوذ پذیری ان ها در برابر عوامل محیطی، قدرتمند نیست. از طرف دیگر، سریع تر دچار پوسیدگی و ترک خوردگی می شوند.

خواندن  ایزوگام بدون فویل قیمت مناسب تبریز

این فاکتور ها، در مرحله اول به ساختمان اسیب رسانده و نشانه هایی از ورود رطوبت به بخش درونی دیده می شود. علاوه بر این، هزینه های زیاد تری را به همراه خواهد داشت. چرا که باید مرتبا تعویض شود؛ و در صورت اسیب رسیدن به ساختمان، نیاز به صرف هزینه های تعمیر نیز وجود دارد. به همین منظور، توصیه می شود همواره نمونه های بسیار با کیفیت موجود در بازار خریداری شود.

 

مزایای خرید ایزوگام از درب کارخانه

 

مزایای خرید ایزوگام از درب کارخانه

این روش از بهترین روش های خرید محسوب می شود. با انجام این کار، در مرحله اول، صرفه جویی زیادی در هزینه ها می شود. با خرید از درب کارخانه، واسطه های فروش حذف شده و محصول با کمترین قیمت ممکن ارائه  می شود. از طرف دیگر، قیمت ها همواره به روز رسانی شده و مشتری به لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه دسترسی خواهد داشت.

از مزیت های مهم دیگر، امکان مشورت با مشاورین خبره وجود دارد. افراد موجود در این دفاتر می توانند شخص را به سمت انتخاب و خرید بهترین نوع ایزوگام با توجه به موقعیت سازه، هدایت کنند. این دفاتر موجود در کارخانه، خدماتی همچون ارائه بهترین نصاب ها، ارسال با قیمت مقطوع به تمامی نقاط کشور و غیره را ارائه می دهند.

 

جدید ترین لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

قیمت محصولات با توجه به قیمت مواد اولیه مرتبا در حال نوسان است. نوسان نرخ می تواند برای متراژ های زیاد، تفاوت زیادی در هزینه نهایی ایجاد کند. در برخی شرایط، قیمت به قدری متغیر است که حتی نمایندگی های همان برند نیز، نیاز به استعلام گیری داشته باشند.

با ارتباط مستقیم با دفاتر مستقر در کارخانه، می توان همواره به آپدیت لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه دسترسی داشت. این امر کمک می کند تا افراد مرتبا قیمت را بررسی کرده و بتوانند ان را تفسیر کنند. سپس در بهترین شرایط، اقدام به خرید نمود.

 

قیمت ایزوگام با کیفیت مناسب مناطق سردسیری

 

قیمت ایزوگام با کیفیت مناسب مناطق سردسیری

مناطق سردسیر نیاز به عایق هایی دارند که در مرحله اول، ساختمان را در برابر برف و باران محافظت کند؛ و در مرحله دوم، از نفوذ گرمای داخل و سرمای خارج جلوگیری کند. به همین منظور نه تنها در سقف، بلکه در دیواره ها نیز می توان عایق بندی انجام داد.

ضخامت این نوع ایزوگام ها ممکن است تا ۵ میل نیز برسد. قیر به کار رفته در ان ها از نوع پلیمری الاستیکی BPE است. کیفیت مواد اولیه و ضخامت لایه ها، تاثیر مستقیم در قیمت ان دارد. به این صورت که قیمت رول های ایزوگام متناسب با این نوع هوا، معمولا بیشتر هستند.

وزن این ایزوگام در حدود ۵۰ کیلو به ازای هر رول ده متری است. تیشو با الیاف گرید A تولید شده و تراکم پلی استر در حدود ۱۵۰ گرم است. این ارقام نسبت به ایزوگام های دیگر متفاوت هستند. در نتیجه قیمت ان نیز تفاوت هایی خواهد داشت.

 

لیست قیمت ایزوگام فویلدار ضخیم درب کارخانه

ضخامت ایزوگام ها به طور استاندارد، در حدود ۳٫۵ الی ۴ میل است. کمتر از این مقدار، یا به صورت سفارشی بوده و یا ناشی از کیفیت پایین محصول است. ضخامت ۴ میل نشانه ای از کیفیت بالای ان خواهد بود.

در صورتی که یک لایه فویل الومینیومی روی این محصول قرار بگیرد، ایزوگام از نوع ساده به نوع روکش دار یا فویلدار تغییر می کند.

حضور یک لایه فویل، منجر به افزایش قدرت محافظت کلی محصول می گردد. به این صورت که علاوه بر جلوگیری از ورود اب و رطوبت، از بخش های خارجی در برابر نور خورشید نیز محافظت کرده و ان را بازتاب می کند. این کار عمر ایزوگام و بخش های خارجی ساختمان را افزایش می دهد.

قیمت این نوع عایق از نوع تک لایه یا ساده بیشتر است. به دلیل نوسان قیمت آلومینیوم، قیمت آن متغیر بوده و نیاز به استعلام گیری از مراکز فروش دارد . لیست قیمت این نوع عایق را می توان از طریق:

 • تماس تلفنی با دفاتر فروش
 • مراجعه به سایت های شرکت
 • مراجعه حضوری به مراکز فروش

مشاهده نمود.

 

قیمت ایزوگام بدون نصب

 

قیمت ایزوگام بدون نصب

هزینه ارسال نصاب از مهم ترین هزینه های عایق بندی محسوب می شود. معمولا با خرید از هر مرکز، نصابانی توسط فروشنده معرفی شده که قیمت مقرون به صرفه تری به ازای هر متر درنظر می گیرند. با این حال، این امر ضروری نبوده و فرد می تواند از نصابان دیگری کمک بگیرد.

قیمت ایزوگام از برندی تا برند دیگر، و از نوعی به نوع دیگر متغیر است. فروشندگان برای خریداران عمده تخفیفات زیادی قائل می شوند که این کار هم به نفع هر دو طرف معامله کننده می باشد انبوه سازان که خرید را به صورت عمده انجام می دهند، می توانند ایزوگام را با قیمتی بسیار کمتر از خرید خرده دریافت نمایند. لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه  بدون هزینه نصاب معمولا کمترین رقم را به همراه دارد.

 

خرید عمده ایزوگام درجه یک تبریز

تبریز از شهر های مهم در امر فروش ایزوگام است. محصولات این شهر نه تنها در ایران، بلکه در سایر کشور ها نیز مشتری داشته و صادر می شوند. انبوه سازان داخلی و خارجی می توانند با خرید عمده از برند های سرشناس موجود در این شهر، به ایزوگامی درجه یک دسترسی داشته؛ و از ان برای سازه های خود استفاده نمایند.

از طرف دیگر، این شهر در حوزه صادرات ایزوگام  هم نقش فعال داشته؛ و ارتباط گسترده ای با کشور های متقاضی ایزوگام ایران دارد.

 

نحوه سفارش اینترنتی ایزوگام مستقیم از کارخانه

در حال حاضر، سفارشات اینترنتی رواج بیشتری نسبت به دیگر روش های خرید پیدا کرده اند. معمولا تمامی شرکت های معتبر وبسایت تخصصی ارائه داده اند. در این سایت ها تمامی مشخصات محصول، همراه با اطلاعات تکمیلی درج شده است. فرد با مراجعه به سایت و انتخاب نوع ایزوگام، می تواند میزان سفارش به صورت عمده را محاسبه نماید.

خواندن  قیمت ایزوگام آذرگام تبریز از شرکت

در صورت مشکل در هر یک از بخش های تکمیل روند خرید، می توان به صورت تلفنی با مشاورین فروش تماس حاصل کرد.

پس از ثبت سفارش، سفارشات در زمان مقرر به دست خریدار در مقصد مورد نظر خواهند رسید. در این زمان ، رول ها باید با دقت بررسی شوند. در صورت بروز هرگونه مشکل در ارائه محصول، باید از تقبل آن خودارری کرده و مرجوع کرد. معمولا سایت های معتبر، محصولات را همراه با ضمانت سلامت ارسال می کنند؛ تا در صورت بروز مشکلات این چنین، مشتری از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شود. این کار اعتماد خریدار را جلب می کند.

خرید اینترنتی در مناطقی که دسترسی به نمایندگی موجود نیست، تسهیل می بخشد؛ مناطقی مثل شهر های کوچک و یا مراکز خارج از کشور.

 

بهترین مارک ایزوگام برای صادرات

 

بهترین مارک ایزوگام برای صادرات

در ایران برند های مختلفی هستند که نسبت به دیگر برند ها از سطح کیفی بالاتری برخوردارند. این مارک ها برخی از برند های درجه یک را علاوه بر فروش داخلی، به منظور صادرات نیز به دیگر کشور ها ارسال می کنند. از نمونه های صادراتی می توان به ایزوگام از مارک های :

 • تبریز بام
 • حفاظ تبریز
 • فراز بام ارومیه
 • بام گستر دلیجان 

اشاره نمود.

اصلی ترین شهر های فعال در این حوزه، شامل شهر های :

 • تبریز
 • ارومیه 
 • مشهد
 • تهران
 • دلیجان

در ایران هستند . این مناطق بیشترین تراکم دفاتر فروش و شرکت های تولید ایزوگام را دارند .

 

شرایط صادرات ایزوگام به کشور های همسایه

برای صادرات ایزوگام، مراحل متعددی وجود دارد. ابتدا نمونه ای از  محصول به اداره استاندارد ارسال می شود. در این بخش، کیفیت قیر، تیشو و دیگر لایه ها در ازمایشگاه بررسی می گردند. تمامی مواد باید از مرغوب ترین نمونه های کشور باشند. سپس در صورت تایید کیفیت و تایید گواهی خرید مواد اولیه، مجوز صدور ارسال می شود. علاوه بر این، مدارکی شامل:

 • اصل گواهی خرید مواد اولیه
 • گواهی خرید از رینگ صادراتی بورس

و دیگر مدارک، به اداره گمرک تحویل می گردد. با دریافت تاییده از تمامی ادارات، می توان محصول را به دیگر کشور ها ارسال نمود. مراحل ارسال توسط شرکت تولید کننده و یا خریدار سپری می شود. در این بین، هزینه هایی نیز توسط گمرک و ادارات دخیل در امر ، لحاظ می شود که باید به قیمت نهایی افزوده گردد.

در حال حاضر اصلی ترین میزان صادرات ایزوگام به کشور های :

 • عراق
 • ترکیه
 • گرجستان
 • ارمنستان
 • عمان
 • بحرین
 • کویت
 • سوریه
 • آذربایجان
 • و غیره

است. هرکدام از این کشور ها بر اساس نوع اب و هوای خود، مشتریان ایزوگامی خاص از ایران بوده؛ و بخش عمده ای از صادرات ایران به این کشور ها است.

 

معرفی نمایندگی های برتر در تولید ایزوگام

به طور کلی، ایران دارای سرشناس ترین برند های تولید ایزوگام در خاور میانه و جهان است. از برند های معتبر در ایران می توان به :

 • تبریز بام
 • ایران شرق 
 • حفاظ تبریز
 • فراز بام ارومیه
 • بام گستر دلیجان 
 • سهند تبریز
 • شمایل تبریز
 • آذرنام نفیس ارومیه

اشاره نمود. اکثر این شرکت ها در تمامی شهر های ایران نمایندگی فعال داشته و یا از طریق تماس تلفنی، مشاوره و ثبت سفارش می نمانید.

 

چه مدل ایزوگام مناسب کشور ما است؟

ایران دارای اب و هوایی متغیر از نقطه ای تا نقطه دیگر است. برخی مناطق کویری و برخی دیگر کوهستانی هستند. به همین دلیل، نمی توان یک نوع ایزوگام برای تمامی شهر ها توصیه نمود. در صورت عدم اطلاع کافی، می توان با مشاورین دفاتر فروش ارتباط داشته ؛ شرایط جغرافیایی به انان اعلام شده تا نوع مناسب ایزوگام توسط این افراد خبره معرفی شود.

 

چگونه از استاندارد بودن ایزوگام اطمینان حاصل کنیم؟

در اولین گام، توصیه می شود خرید را از مراکز معتبر انجام داد. فروشندگان معتبر،برند های اصیل و با کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهند.

روی محصول، لیبل استاندارد ثبت شده که نشان دهنده کیفیت ان بر اساس استاندارد های ایران و بین المللی است. کد استاندارد ده رقمی را به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کنید تا صحت ان را استعلام بگیرید. همچنین این محصول باید در انجمن های عایق رطوبتی ثبت شده باشد.

برند های معتبر و با کیفیت، از نوع پوشش و بسته بندی ویژه ای نیز برای محصولات خود استفاده کرده اند. این کار بیشترین سطح حافظت را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این، روی هر رول، مشخصات دقیق ان ثبت شده است. مشخصاتی از جمله بارکد ، تاریخ تولید، و غیره. در صورتی که ۶ ماه و یا بیشتر از تولید ان گذشته باشد، از قبول آن خودداری شود.

رول ها از نظر ظاهری باید کاملا سالم باشند. هرگونه پارگی، بسته بندی غیر اصولی و غیر استاندارد، حتی نشانه هایی از خمیدگی، جزو نکات منفی است. این نشانه ها به منظور کیفیت پایین محصول و یا شرایط نامطلوب ارسال هستند؛ که به طور کلی در کیفیت تاثیر گذار خواهند بود. و در آخر برای خرید ایزوگام و اطلاع از  لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه  می توانید با ما در تماس باشید.

 

سوالات رایج شما در مورد نحوه خرید ایزوگام

مزایای خرید از درب کارخانه بصورت مستقیم چست؟

صرفه جویی در هزینه ها_امکان مشورت با مشاورین خبره_خرید بی واسطه

آیا می توان مستقیم از کارخانه ایزوگام تبریز خرید کرد؟

بله_شما می توانید کلیه محصولات را با مراجعه به وبسایت بصورت عمده از درب کارخانه خریداری کنید.