فروش ایزوگام کارخانه دلیجان | تولید و فروش عمده انواع ایزوگام

بهترین ایزوگام پلیمری

انواع ایزوگام درجه یک

شر‌کت ایزوگام هوبر با تولید و فروش عمده انواع ایزوگام برای کاربردهای مختلف و همچنین فروش ایزوگام کارخانه دلیجان موفق به کسب رضایت مشتریان خود در این حوزه گشته است. انواع ایزوگام درجه یک پلیمری، ایزوگام سنگریزه ای، ایزوگام طرح دار، ایزوگام درجه دو ارزان قیمت از جمله محصولاتی است که از طریق شرکت ایزوگام هوبر می توانید به خرید عمده آن اقدام نمایید.

تولیداتی که در زمینه ایزوگام خوب و درجه یک دلیجان انجام می شود، برای اجرا برروی پروژه های مختلفی مناسب خواهد بود. این که شما بخواهید انواع ایزوگام دولایه فویلدار، ایزوگام بدون فویل، ایزوگام تکلایه و … را خریداری نمایید، این امر، برای سفارشات عمده، مستقیم از کارخانه تولید کننده، امکان پذیر شده است.

مشخصات ایزوگام درجه یک

مشخصات ایزوگام با کیفیت شرق دلیجان

ایزوگام انواع مختلفی داشته و مشخصات یک ایزوگام خوب و درجه یک به عوامل مختلفی چون مواد ساخت، نحوه ساخت و ‌… دارد.

یک ایزوگام خوب در وهله اول ایزوگامی است که دارای نشان استاندارد بوده و توسط سازمان استاندارد تایید شده باشد.

در وهله دوم یک ایزوگام خوب باشد ضمانت نامه رسمی شرکت را دارا بوده تا در صورت خرابی احتمالی شرکت تولید کننده مسئولیت آن را بدون کوچک ترین هزینه ای برای مشتری قبول نماید.

در وهله بعدی یک ایزوگام خوب ایزوگامی است که با دوام بوده و حداکثر عمری که هر نوع ایزوگامی ممکن است داشته باشد که این زمان تقریبی حدودا ۱۰ سال است، را داشته باشد که این امر به مواد اولیه ساخت ان برمی گردد.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام های پلیمری تهیه شده با قیر ۶۰-۷۰ دوام و کیفیت بیشتری نسبت به ایزوگام های تولید شده با قیر دمیده دارند که به طبع قیمت آن ها نیز بالاتر است.[/box]

البته انواع مختلف دیگری از ایزوگام ها وجود دارد که هر یک بسته به نوع تولید و نوع مواد اولیه دارای قیمت ها و کیفیت های متفاوتی بوده و مسلما هر چه ایزوگام با کیفیت و بادوام تری بخواهید باید هزینه بیشتری را بابت آن پرداخت کنید.

خواندن  کارخانه ایزوگام در تبریز | فروش عمده ایزوگام مرغوب دولایه با درصد تخفیف ویژه

کارخانه تولید ایزوگام

کارخانه تولید ایزوگام مرغوب در دلیجان

دلیجان برندی نام آشنا و با سابقه در حوزه تولید انواع ایزوگام بوده و کارخانه آن جزو مجهزترین ها برای تولید بهترین و با کیفیت ترین ایزوگام ها می باشد.

این کارخانه مجهز به وسایل و دستگاه هایی چون

 • دستگاه خط تولید ایزوگام
 • پمپ آب
 • پمپ قیر کش
 • نوار نقاله
 • بویلر روغن
 • میکسر پرایمر مخصوص ایزوگام

و … بوده که به کمک کادر تخصصی به کار گرفته خود موفق به تولید ایزوگام های پلیمری با کیفیت هایی مطلوب شده است.

برای سفارش انواع ایزوگام دلیجان در کیفیت های متنول می توانید سری به سایت ایزوگام هوبر زده و خرید انواع ان را بی واسطه و با قیمت هایی مناسب تجربه نمایید.

عرضه مستقیم ایزوگام

عرضه مستقیم ایزوگام درجه یک

آیا از راه های شناخت یک ایزوگام خوب و درجه یک مطلع هستید؟

ایزوگام عایقی جهت پوشش و مقاومت دهی به سازه بوده که در کیفیت ها و جنس های مختلف و برای کاربرد در صنایع گوناگون تولید می گردد.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]واقعیت امر این است که شناخت یک ایزوگام درجه یک و ممتاز توسط افراد عادی و ناآشنا به مواد ساخت آن ممکن نبوده و نیازمند کارشناسانی متخصص می باشد.[/box]

ویژگی هایی که باید توسط یک کارشناس مورد سنجش و آزمون قرار بگیرد مواردی چون:

 • میزان جدب آب
 • انعطاف پذیری در سرما
 • فرسودگی حرارتی در هوا
 • ضخامت و وزن
 • نفوذ ناپذیری در برابر رطوبت
 • مقاومت در برابر اشعه uv

بوده که سنجش ان توسط مشتری کاری سخت و دشوار است.

در همین راستا باید مرکزی را برای خرید انواع ایزوگام انتخاب کنید که از کیفیت و خط تولید آن مطمئن بوده و جنسی با کیفیت را تهیه نمایید.

صادرات انواع ایزوگام

صادرات انواع ایزوگام پلیمری

ایزولاسیون پشت بام ها و دیوارها نیازمند بهترین نوع ایزوگام می باشد زیرا این نوع از ایزوگام باید در برابر رطوبت، سرما، اشعه خورشید و … مقاومت کافی داشته و طی مدت زمانی اندک فرسوده نگردد.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام پلیمری جزو بهترین ایزوگام ها و ساخته شده از ممتاز ترین مواد اولیه بوده که این ایزوگام شناخته شده جزو پر فروش ترین ها چه در داخل ایران و چه حتی در سایر کشورها می باشد.[/box]

خواندن  ایزوگام عایق بام ارومیه | فروش ویژه ایزوگام آذر نام نفیس

شرکت ایزوگام هوبر با داشتن قرارداد با بهترین تولید کنندگان ایزوگام چون ایزوگام شرق دلیجان انواع محصولات را در درجه کیفیت های متنوع علاوه بر توزیع داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می نماید.

صادرات این محصولات زیر نظر خط فروش مجموعه و با بارگیری اصولی صورت پذیرفته و کوچک ترین آسیبی به محصول وارد نمی شود.