فروش ایزوگام طرح دار اجری ارومیه

قیمت ایزوگام طرح دار

مزیت ایزوگام های‌ طرح دار نسبت به سایر عایق های رطوبتی تولید شده نقش جلوه بصری آن می‌باشد. چرا که طرح های متنوع آن می تواند متناسب با کاربری های متفاوت جلوه بسیار را به محیط ببخشد. از آنجا که بسیاری تمایل دارند محصولی را خریداری کنند که علاوه بر نقش ضدآب بودن، نقش زیبایی را هم داشته باشد، می توانند ایزوگام های طرح دار را با توجه به قیمت مناسب آن خریداری کنند.

عایق های رطوبتی تولید شده در کشور در انواع طرح دار آن با برندهای گوناگون در بازار وجود دارد که برند ارومیه یکی از بهترین تولید کنندگان در این زمینه می باشد.

فروش ایزوگام طرح دار اجری ارومیه

خرید ایزوگام طرح دار آجری ارومیه

یکی از پرفروش ترین عایق های طرح دار، طرح آجری آن می‌باشد. تنوع رنگ در نمونه‌های عایق های رطوبتی موجب شده است که به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولات در بازار خرید و فروش ایزوگام شناخته شود. چرا که نصب‌ این گونه عایق های رطوبتی در نمای ساختمان ها به خصوص در شهرهای مرطوب می تواند موجب افزایش ایمنی ساختمان شود و نیز در جهت افزایش زیبایی بصری برای بینندگان اثر مثبت داشته باشد.

انواع ایزوگام طرح دار در ارومیه

عایق های رطوبتی طرح دار برند ارومیه را می توانید در انواع مختلف خریداری کنید. ایزوگام های طرح دار این برند با برخورداری از ضخامتی مناسب و مقاومت بالا توانایی حفظ کیفیت خود را در برابر تابش مستقیم نور خورشید و بارش‌های سنگین بدون ذره ای خدشه وارد شدن به روکش رنگی دارا می باشند. ایزوگام های ارومیه را می توانید بدون جا ماندن هوا در میان رول های نصب شده استفاده کنید و از کیفیت آن بهره کافی را ببرید.

قیمت ایزوگام طرح دار

قیمت رول های ایزوگام در انواع طرح دار آن می‌تواند بر اساس نوع متریال مصرفی و طرح آن دارای تفاوت قیمت باشد.

کارخانه ارومیه توانسته است بهترین کیفیت را ارائه دهد. شما می توانید از طریق شرکت هوبر به صورت مستقیم از کارخانه آن را دریافت کنید. این مرکز می‌تواند کمترین قیمت را به واسطه عرضه مستقیم برای خریداران داشته باشد و تضمین کننده سلامت رول ها از کارخانه ارومیه تا مقصد می باشد.

خواندن  ایزوگام طرح دار چمنی | فروش عمده ایزوگام مرغوب کارخانه تبریز