هوبر
خانه / ایزوگام تبریز / قیمت ایزوگام بدون فویل سهند تبریز

قیمت ایزوگام بدون فویل سهند تبریز

تبریز یکی از فعال‌ترین شهرهای تولید ایزوگام در کشور محسوب می‌شود که همواره محصولات خود را با تنوع از نظر کیفیت و قیمت در بازار عرضه می نماید. با توجه به مشتریان موجود نسبت به دریافت ایزوگام های بدون فویل و یا فویلدار همراه با درجه کیفیت بالا و نیز کیفیت های پایین تر می‌توانند با دریافت مستقیم از کارخانه خریدهای خود را با دریافت از کارخانه مواجه سازند.

قیمت ایزوگام بدون فویل سهند تبریز

قیمت ایزوگام سهند تبریز

کارخانه ایزوگام سهند تبریز یکی از تولیدکنندگان شناخته شده و مطرح می‌باشد که نه‌تنها محصولات خود را در شهرهای اطراف تبریز مرگ در سراسر کشور و جهان با نقدهای بسیار مناسب از می نماید همان طور که می دانید محصولات تولید شده از کارخانه تبریز می تواند ضمن برخورداری از قیمت های ویژه به گونه ای مدیریت پخش را سازماندهی نماید که کمترین هزینه بابت حمل و نقل پرداخت شود کارخانه سهند تبریز گامهای تولید شده و خود را با درج نشان استاندارد بر روی هر روز یعنی تاریخ تولید و انقضا و تولید بر اساس اقلیم و درجه بندی کیفی به همراه بسته بندی های مقاوم در بازار عرضه می نماید

ایزوگام بدون فویل

تولید انواع مختلف ایزوگام که از نظر روکش و ضخامت متفاوت هستند می توانند مشتریان خود را با افزایش تعداد مواجه سازند، زیرا تفاوت در نیازها و خواسته مشتریان می تواند با بهترین کیفیت توسط شرکت تولیدی ایزوگام سهند تبریز تامین گردد.

ایزوگام های بدون فویل تولید شده از این مرکز با برخورداری از تعداد لایه های مختلف مناسب برای هر نوع کاربری هستند. شما می توانید با اطلاع از قیمت از انواع ایزوگام های تولید شده از این برند با ضخامت های گوناگون، اطلاعات خود را به روز نمایید.

ایزوگام های بدون فویل سهند مناسب برای ایزولاسیون سرویس های بهداشتی و قسمت های می باشد که تردد بر روی آن انجام نمی شود. عموماً این نوع عایق ها جهت ایزولاسیون قسمت های زیرین بنا مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام سناتور و نام آوران تبریز | فروش عمده ایزوگام درب کارخانه

ایزوگام سناتور و نام آوران تبریز | فروش عمده ایزوگام درب کارخانه

ایزوگام سناتور و نام آوران تبریز محصولی پر فروش از شرکت بام گستر ارک تبریز …

Call Now Buttonتماس بگیرید