لیست قیمت اینترنتی ایزوگام تبریز درجه یک از کارخانه

,
قیمت ایزوگام بدون نصب تبریز

برای اطلاع از بروزترین لیست قیمت اینترنتی ایزوگام  تبریز درجه یک بصورت مستقیم از کارخانه با مقاله زیر همراه باشید.

به دلیل متریال و روش های مختلفی که در تولید ایزوگام ها مورد استفاده قرار می گیرد، تنوع این محصولات نسبت به قبل افزایش چشمگیری پیدا کرده است. در قدیم اصلی ترین ملاک انتخاب ایزوگام، میزان تطبیق آن با آب و هوای محل مورد نظر بود. امروزه علاوه بر فاکتور آب و هوا، افراد می توانند سلیقه خود را نیز در حین خرید ایزوگام اعمال کنند. ایزوگام ها در طرح ها و رنگ های مختلف، قابلیت همخوانی با ساختمان ها را دارند. همین امر باعث شده کارخانه های تولیدی ایزوگام، جهت ساخت ایزوگام های جدید و باکیفیت با یکدیگر در رقابت باشند.
قیمت ایزوگام های تولیدی، به عوامل مختلفی بستگی دارد و به صورت مداوم در حال تغییر و نوسان می باشد. به عنوان مثال قیمت ایزوگام تبریز درجه یک، به مواردی مانند مواد اولیه، تعداد لایه ها، متراژ، ضخامت هر رول و غیره بستگی دارد.

تماس ایزوگام هوبر

انواع ایزوگام های تولید شده در کارخانجات ایزوگام

به طور کلی ایزوگام های تولیدی در کارخانجات، به ۳ دسته اصلی تقسیم می شوند که هر کدام زیرشاخه های مخصوص به خود را دارا می باشند. در ادامه به آن ها اشاره می شود:

 •  تقسیم بندی ایزوگام براساس نوع روکش. در این دسته بندی ایزوگام ها به ۴ زیرشاخه فویل دار، بدون فویل یا پودری، سنگ ریزه ای و رنگی تقسیم می شوند.
 •  تقسیم بندی ایزوگام بر اساس مواد اولیه. نوع مواد اولیه به کار رفته در ایزوگام ها، باعث ایجاد دو زیرشاخه پلیمری و دمیده شده است.
 •  تقسیم بندی ایزوگام بر اساس تعداد لایه. در این طبقه بندی ایزوگام ها تک یا دولایه می باشند. البته گاهی ایزوگام های ۳ لایه نیز در برخی کارخانجان تولید می شوند.

مقایسه مقاومت ایزوگامهای کارخانه ایزوگام تبریز

مقایسه مقاومت ایزوگامهای کارخانه ایزوگام تبریز

ایزوگام ها ممکن است در ظاهر شبیه و یکسان به نظر برسند، در حالی که از نظر هدف و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. یکی از اصلی ترین تفاوت های میان ایزوگام های مختلف، ضخامت و قطر آن ها به حساب می آید. به طور کلی ایزوگام هایی که ضخامت بیشتری دارند ( مانند ایزوگام دو یا سه لایه )، در محیط های سرد و مرطوب مورد استفاده بیشتری دارند. ساختار این ایزوگام ها باید به گونه ای باشد که سقف ساختمان مورد نظر را، به خوبی عایق بندی کرده تا در هنگام بارش برف یا باران، نم و رطوبت به درون ساختمان نفوذ نکند.
به طور کلی میزان مقاومت ایزوگام های مختلف، با یکدیگر متفاوت بوده و بستگی به موارد مختلفی دارد. میزان مقاومت یک ایزوگام با توجه به کیفیت عایق بندی و تعدیل هوا سنجیده می شود. از همین رو ضخامت یا وزن این محصول، هرگز نشان دهنده مقاومت آن نخواهد بود.

جهت سنجش میزان مقاومت یک ایزوگام، می توان تکه ای از آن را به مدت ۲ ساعت درون فریزر قرار داد. سپس آن را خم کرده و در صورتی که ایزوگام ترک نخورده و یا نشکند، به معنای مقاومت بالای ایزوگام در برابر تغییرات آب و هوایی می باشد.

انواع قیر استفاده شده در محصولات ایزوگام تبریز

آن دسته از قیرهایی که در تولید ایزوگام مورد استفاده قرار می گیرند، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. در ادامه به برخی از این قیرها اختصارا اشاره می شود:

 •  قیر دمیده یا اکسیده یک محصول نفتی بوده که، وزن مولکولی نسبتا بالایی داشته و از آسفالتین، روغن و رزین تشکیل شده است. این قیر از دمیدن اکسیژن با هوا به دست می آید.
 •  قیر ۷۰/۶۰ یا شل همان محصولی است که به عنوان قیر پالایشگاهی نیز شناخته شده است. این قیر از پالایش نفت خام به دست می آید و به عبارتی ته مانده آن محسوب می شود. عدد ۷۰/۶۰ در حقیقت نشان دهنده میزان و درجه نفوذپذیری قیر می باشد.
 •  قیر ۱۵/۹۰ یا قیر سفت خالص پس از آنالیز و حرارت دادن به قیر شل به دست می آید. ساختار کلی این قیر شکننده بوده و میزان انعطاف پذیری آن نسبت به سایر قیرها کم و اندک می باشد. عدد ۹۰ نشان دهنده نقطه نرمی و عدد ۱۵ نماد میزان نفوذ این محصول به حساب می آید.
 •  قیر ۲۵/۸۵ در واقع ترکیبی از قیر شل و سفت بوده، که از نظر پیمانکاران و مهندسین مناسب ترین قیر جهت قیرگونی به حساب می آید. این قیر در حقیقت نوعی از قیر دمیده یا اکسیده محسوب می شود، که بر اثر گرما دیدن تدریجی به مایع تبدیل شده و آماده استفاده می شود.
 •  قیر اتوماتیک از جمله قیرهای گران و باارزش به شمار می رود. این قیر پس از این که فرآیندهای مختلفی بر روی آن اعمال شد، خود را با دمای متغیر محیط سازگار می کند.
خواندن  سفارش ایزوگام مناطق گرمسیری شمایل بام تبریز

خرید آسان اینترنتی ایزوگام با ضمانت معتبر

خرید آسان اینترنتی ایزوگام با ضمانت معتبر

ضمانت های مربوط به ایزوگام انواع مختلفی دارند.در زیر به ۳ مورد از مهمترین انواع ضمانت اشاره می شود:

 •  ضمانت شرکت نصب ایزوگام. نحوه نصب و اجرای ایزوگام از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. در صورتی که هرگونه خطایی در حین این پروسه صورت بگیرد، می تواند باعث کاهش ماندگاری و مقاومت ایزوگام شود. به همین دلیل شرکت های ایزوگام ضمانتی را تحت عنوان ضمانت نصب به مشتریان ارائه می دهند. با توجه به این ضمانت در صورتی که پس از نصب و اجرا، هرگون مشکلی برای ایزوگام پیش بیاید، شرکت موظف به برطرف کردن آن خواهد بود.
 •  ارائه ضمانت توسط شرکت بیمه. این ضمانت در واقع همان بیمه نامه ایزوگام به حساب می آید. براساس این بیمه نامه در صورتی که مشتری پس از خرید متوجه هرگونه نقص یا ایرادی در محصول شود، شرکت موظف است تمام یا بخشی از هزینه خرید را به عنوان جبران خسارت به مشتری پرداخت کند.
 •  ضمانت کیفیت و کارخانه تولیدی ایزوگام. براساس این ضمانت خریداران می توانند در مدت زمان معلوم، تمامی ایرادها و نقص های محصول را به کارخانه تولیدی گزارش دهند.
  در هنگام خرید اینترنتی ایزوگام می بایست تمامی مشخصات آن را به دقت بررسی کرد.

توصیه می شود در صورتی که محصول فاقد هریک از ضمانت ها فوق باشد، از خرید آن خودداری شود.


 

لیست قیمت انواع ایزوگام درجه یک از کارخانه

همان طور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، قیمت ایزوگام ها ثابت نبوده و مدام در حال تغییر و نوسان می باشد. افرادی که قصد خرید ایزوگام دارند، می بایست همواره در جریان جدیدترین و به روزترین لیست قیمت ایزوگام مورد نظر باشند. به عنوان مثال قیمت ایزوگام تبریز درجه یک، تحت تاثیر عوامل مختلفی بوده و ممکن است در فروشگاه های مختلف متفاوت باشد. نکته ای که باید به آن توجه شود این است که، فاکتور قیمت به تنهایی نشان دهنده کیفیت ایزوگام نبوده و بایستی به سایر فاکتورها نیز توجه شود. با این حال تفاوت قیمت در تولیدی های مختلف، برای پیمانکاران و مهندسین از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. در زیر به برخی از اصلی ترین عوامل موثر بر قیمت ایزوگام اشاره می شود:

 •  کیفیت مواد اولیه در تولید ایزوگام، از جمله مهمترین عوامل اثرگذار بر قیمت نهایی محصول به حساب می آید. هرچقدر مواد باکیفیت تر و مرغوب تری در ایزوگام به کار برود، قیمت نهایی ایزوگام بیشتر خواهد بود. صادراتی بودن یا نبودن این مواد اولیه نیز، بر پروسه قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد.
 •  نام تجاری یا برند شرکت به تنهایی باعث افزایش یا کاهش قیمت ایزوگام می شود. بی تردید ایزوگام های تولیدی توسط یک برند معتبر و پرطرفدار، قیمت بیشتری نسبت به ایزوگام های یک برند ناشناخته و گمنام دارند.
 •  نوع خود ایزوگام نیز باعث ایجاد تفاوت هایی بارز در قیمت آن خواهد شد. به عنوان مثال قیمت ایزوگام های دو لایه، رنگی و طرح دار، نسبت به ایزوگام های تک لایه و ساده بیشتر است.
 •  داشتن بیمه نامه و نشان های استاندارد، به معنای کیفیت بالا و مرغوبیت محصول می باشد. به همین دلیل آن ایزوگام هایی که موفق به اخذ تمامی نشان های استاندارد هستند، قیمت بالاتری نسبت به سایر ایزوگام ها دارند.
خواندن  قیمت روز ایزوگام | پخش عمده عایق رطوبتی فویلدار از کارخانه

خرید اینترنتی به روزترین ایزوگامها از ایزوگام تبریز

خرید اینترنتی به روزترین ایزوگامها از ایزوگام تبریز

امروزه اکثر تولیدی ها و کارخانجات ایزوگام، وب سایت های فروش آنلاین مخصوص به خود را دارا می باشند. این موضوع باعث شده تا افراد بتوانند در صورت تمایل، ایزوگام های مورد نظر خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت آنلاین خریداری کنند.

بسیاری از افراد خرید آنلاین و بی واسطه ایزوگام را، به سایر روش های خرید ترجیح می دهند. در روش خرید آنلاین صرفه جویی بسیاری در وقت و هزینه افراد می شود. علاوه بر این نحوه سفارش و خرید ایزوگام به صورت اینترنتی، بسیار ساده و سریع بوده و تنها به وسیله اینترنت امکان پذیر می باشد.به منظور خرید اینترنتی ایزوگام در ابتدا می بایست سایت رسمی تولیدی مورد نظر را پیدا کرد.

سپس با وارد شدن به سایت می توان تمامی ایزوگام های موجود را، به همراه مشخصات دقیق آن ها بررسی کرد. . نکته قابل توجه پیش از ثبت سفارش ایزوگام، در رابطه با قیمت محصول می باشد. به عنوان مثال قیمت ایزوگام تبریز درجه یک، ممکن است در سایت های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشد. به همین دلیل پیش نهایی کردن سفارش، باید از قیمت دقیق محصول اطمینان حاصل کرد.

پس از انتخاب ایزوگام مورد نظر و اضافه کردن جزئیات ( مانند تعداد رول، متراژ و غیره )، سفارش ثبت می شود و وارد سبد خرید می شود. سپس فرد به صفحه پرداخت آنلاین هدایت می شود. ایزوگام خریداری شده در تاریخ معین به آدرسی که مشتری در سایت ثبت کرده فرستاده می شود.

تماس ایزوگام هوبر

لیست قیمت ایزوگام تبریز و بهترین نوع آن

 

دریافت بهترین برند برای خرید عمده از نظر کیفیت و قیمت می‌تواند دغدغه هر خریدار عمده ای باشد.

کارخانه تبریز یکی از بهترین تولید کنندگان عایق های رطوبتی در کشور می باشد. که با همراه ساختن قیمت های استثنایی خود توانسته است در این نوسانات نرخ ارز و مواد اولیه  ایزوگام های خود را با ثبات قیمت و تغییرات اندک روبرو سازد. از این رو می تواند به عنوان یکی از از گزینه های انتخابی برتر خریداران عمده باشد.

خرید و فروش ایزوگام های تبریز در رقابت موجود میان برند های تولیدی می تواند این اطمینان را برای مصرف کنندگان فراهم آورد که کیفیت ایزوگام ها نسبت به قیمت پرداختی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت ایزوگام بدون نصب تبریز

قیمت ایزوگام بدون نصب تبریز

اعلام قیمت هر رول ایزوگام از کارخانه تبریز به صورت قیمت ایزوگام تبریز درجه یک بدون نصب و برای خریداران عمده ایزوگام در شرکت هوبر می باشد.

از آنجایی که شرکت هوبر در راستای ارائه خدمات فروش به صورت آنلاین توانسته است مشتریان بسیاری را نسبت به خرید عمده از این برند جلب نماید. به عنوان یکی از مهمترین مراکز عرضه مستقیم ایزوگام از کارخانه برای تمامی نقاط مختلف کشور می تواند به عنوان مرجع معتبر وتأیید شده از کارخانه تبریز عمل نماید.