قیمت ایزوگام فویل دار دلیجان | صادرات ایزوگام به سلیمانیه

صادرات ایزوگام فویلدار صادراتی

قیمت ایزوگام فویلدار دلیجان

قیمت ایزوگام فویلدار درجه یک دلیجان همچنان ارزان و باکیفیت از سمت شرکت ایزوگام هوبر، ارائه می شود که بتوانید بهترین محصولات در این زمینه را با قیمت روز و کیفیت تضمین شده، خریداری نمایید. صادرات ایزوگام به سلیمانیه هم بخشی از زمینه های فعالیتی شرکت ما محسوب می شود که اگر خواهان همکاری با مجموعه ما باشید، می توانید انواع مدل ایزوگام را با بهترین قیمت ممکن، خریداری نمایید.

تولید ایزوگام فویلدار دلیجان با روکش آلومینیوم، یکی از محصولاتی است که می تواند با ضخامت و وزن های مختلفی، انجام پذیرد. به طور مثال، ما در شرکت ایزوگام هوبر، سه برند با سه کیفیت مختلف تولید می نماییم که با نام های زیر، شما می توانید برای خرید عمده ایزوگام های دولایه فویلدار ما، اقدام نمایید:

 1. ایزوگام بردین دلیجان
 2. ایزوگام بان گستر دلیجان
 3. ایزوگام مشکین شرق دلیجان

این سه برند، هم به لحاظ کیفیت و هم قیمت، دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند که در ادامه، به معرفی آن ها می پردازیم.

قیمت روز ایزوگام در سال 98

قیمت روز ایزوگام در سال ۹۸ با مارک بردین دلیجان

همانطور که در قسمت قبل، اشاره کردیم، یکی از محصولات تولیدی ایزوگام دلیجان، مربوط به ایزوگام با مارک دلیجان می باشد که در خصوص مشخصات فنی این نوع ایزوگام، موارد زیر را می توان بیان نمود:

 • ضخامت چهار میلیمتر
 • وزن ۴۲ کیلوگرم
 • دولایه با روکش آلومینیوم
 • ده سال ضمانت
 • پنج سال بیمه ایران

این ها بخشی از مشخصات ایزوگام درجه یک بردین دلیجان می باشد که انتخاب این محصول از سمت شما، نشان از آن دارد که به دنبال یک محصول باکیفیت هستید.

اما در خصوص قیمتی که از سمت کارخانه تولید کننده برای این نوع ایزوگام در نظر گرفته شده است، می توان گفت که شما می توانید ارتباط خود را با ما برقرار نمایید تا از قیمت روز این محصول، مطلع شوید.

خواندن  ایزوگام بردین دلیجان به قیمت کارخانه

لیست قیمت ایزوگام دلیجان

لیست قیمت ایزوگام دلیجان درب کارخانه با نام مشکین شرق

حال می پردازیم به معرفی یکی دیگر از محصولات پر فروش شرکت ایزوگام هوبر که آن هم با نام ایزوگام مشکین شرق دلیجان، عرضه می شود.

این ایزوگام با توجه به مشخصاتی که دارد، می تواند به نوبه خود، یک ایزوگام خاص و کاربردی از جمله در بخش صادرات محسوب شود. شاید با خود بپرسید چه ویژگی هایی سبب شده تا این ایزوگام دلیجان، در بخش صادرات، مورد توجه قرار بگیرد؟ مشخصات زیر را بخوانید:

 • قیمت ارزان
 • ضخامت سه میلیمتر
 • قابل تولید در وزن ۳۸ و ۴۰ کیلوگرم
 • دولایه با روکش آلومینیوم
 • قیر پلیمری و دمیده

این نوع ایزوگام مهم ترین ویژگی که توانسته از طریق آن، رضایت مشتریان و نظر آن ها را جلب نماید مربوط به قیمت ارزان آن می باشد.

شرکت ایزوگام هوبر

صادرات ایزوگام فویلدار دلیجان

فعالیت های صادرات ایزوگام دلیجان، نیاز به انتخاب ایزوگام فویلدار دلیجان دارد که تولید این نوع ایزوگام های خوب بر اساس کشورهایی که قصد صادرات داشته باشید، با درجه بندی کیفیتی مختلفی انجام می شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]ایزوگام دولایه فویلدار پلیمری بردین دلیجان، مناسب برای مشتریانی خواهد بود که به دنبال بحث کیفیت هستند و استانداردهای لازم در بحث کیفی، از اهمیت بالایی برای آن ها برخوردار می باشد.[/box]

این در حالی است که تولید ایزوگام مشکین شرق دلیجان هم برای مشتریانی انجام می شود که خواهان بحث قیمت ارزان بوده و با سفارش ایزوگام دولایه فویلدار مشکین شرق دلیجان، می توانند به این خواسته خود، دست یابند.

صادرات ایزوگام به سلیمانیه

قیمت رول ایزوگام برای صادرات به سلیمانیه

همانطور که گفته شد، یکی از بازارهای هدف شرکت ایزوگام هوبر، سلیمانیه می باشد که برای صادرات ایزوگام، انتخاب نموده ایم و در این مسیر هم توانسته ایم مشتریان زیادی را با ارائه بهترین قیمت و کیفیت، جذب نماییم.

اما با توجه به گستردگی این منطقه در عراق، هنوز هم ظرفیت هایی برای صادرات ایزوگام به این نقطه، وجود دارد و شما هم در صورتی که خواهان صادرات ایزوگام به بازار عراق هستید، برای تامین جنس های مورد نیاز خود، می توانید با ما در تماس باشید که بهترین محصولات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خواندن  خرید ایزوگام در تهران | ایزوگام ارزان قیمت مشکین شرق | هوبر