هوبر
خانه / ایزوگام تبریز / ایزوگام بدون فویل قیمت مناسب تبریز

ایزوگام بدون فویل قیمت مناسب تبریز

ایزوگام هایی که برای مصارف داخلی در انواع پروژه های مختلف عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند، باید شرایط خوبی را از لحاظ کیفیت و مقاومت دارا باشند. عموما ایزوگام هایی بدون روکش در این موارد استفاده می گردند.

با توجه به کیفیت این نوع عایق های رطوبتی ساده و بدون روکش که در انواع تک لایه و دولایه در بازار عرضه می شوند، می توانید انتخاب گسترده ای از تولیدات موجود در بازار ایزوگام داشته باشید.

ایزوگام های تولید شده از کارخانه تبریز با دارا بودن کیفیت خوب و قیمت مشتری پسند می تواند نیاز گسترده به عایق های رطوبتی بدون روکش را برآورده سازد.

ایزوگام بدون فویل قیمت مناسب تبریز

ایزوگام بدون فویل

ایزوگام های ساده و بدون روکش با توجه به قیمت ارزانی که دارند می توانند انتخاب بسیاری از پیمانکاران برای پی ریزی ساختمان ها و ایزولاسیون سرویس های بهداشتی و آشپزخانه قرار بگیرد. قیمت های منتشر شده از سوی کارخانه تبریز برای ایزوگام های ساده را می توانید از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید. ایزوگام های برند تبریز یکی از بهترین عایق هایی است که همواره مورد خرید عمده پیمانکاران بوده است.

ایزوگام های بدون فویل با داشتن لایه ای از بهترین مواد امکان چسبندگی بر اثر رفت و آمد را از بین برده است از این نظر می توان در بخش های خارجی نیز نصب شوند هرچند که از کیفیت عالی و مقاومت خوب برخوردار نیستند.

قیمت ایزوگام تبریز

ایزوگام های تبریز را در انواع ساده آن می توانید با قیمت مناسب کارخانه بدون واسطه دریافت نمایید. به همین دلیل شرکت هوبر همواره پاسخگوی تماس های مشتریان برای ثبت سفارش بوده است.

ایزوگام های قیمت مناسب از برند تبریز را می توانید با توجه به کیفیت خوب آن از طریق شرکت هوبر دریافت نمایید. هوبر با ارسال ایزوگام های سفارشی در کمترین زمان ممکن می تواند رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ایزوگام صادراتی ارومیه | قیمت ایزوگام عایق بام برتر ارومیه

ایزوگام صادراتی ارومیه | قیمت ایزوگام عایق بام برتر ارومیه

ارومیه یکی مراکز مهم در زمینه تولید ایزوگام صادراتی کشور می باشد ایزوگام صادراتی ارومیه …

Call Now Buttonتماس بگیرید