ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر شمایل تبریز

ایزوگام برای مناطق سردسیر

محصولات پلیمری تولید شده از کارخانه شمایل بام تبریز با توجه به کیفیت عالی که در بر دارند، متناسب با نوع کاربری ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. هر رول عایق رطوبتی تولید شده از انواع مختلف ایزوگام در کارخانه شمایل بام تبریز بر اساس عوامل مختلفی به صورت روزانه قیمت‌گذاری و در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

از مهمترین تولیدات این مجموعه می‌توان به ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیری اشاره کرد. از آنجایی که اقلیم شهرهای واقع در غرب کشور عموماً دارای آب و هوای سرد و خشک هستند استفاده از ایزوگام های برند شمایل بام تبریز می تواند انتخاب مناسبی جهت پوشش دهی پشت بام ها باشد.

ایزوگام مخصوص مناطق سردسیر شمایل تبریز

ایزوگام برای مناطق سردسیر

ایزوگام های مخصوص مناطق سردسیر این قابلیت را دارند که با برخورداری از بهترین مواد اولیه و تولید ویژه به گونه ای بتوانند کیفیت را برای تمامی خریداران ارائه دهند که بیشترین مقاومت را نسبت به سرما و کاهش دمای شدید هوا داشته باشند.

ایزوگام های تولید شده از کارخانه شمایل بام با برخورداری از بهترین مقاومت می توانند با دارا بودن وزنی سبک انعطاف پذیری بالایی را نسبت به تغییرات هوایی و انبساط و انقباض داشته باشند.

مشخصات ایزوگام مرغوب شمایل بام تبریز

از شاخصه های خوب ایزوگام های سردسیری برند شمایل بام می توان به روکش آلومینیومی مقاوم آن اشاره کرد.

ضخامت تولید شده بر اساس استاندارد از کارخانه شمایل بام‌تبریز موجب شده است، عایق های رطوبتی از نوع سردسیری آن دوام عمر بالایی را در بر داشته باشند، بر همین اساس شرکت هوبر توانسته است با توجه به رضایت مشتریان از این برند محصولات کارخانه شمایل بام تبریز را با قیمتی مناسب و اعلام شده از کارخانه را به صورت مستقیم در اختیار تمامی خریداران در سراسر کشور قرار دهد.

قیمت ایزوگام های مخصوص اقلیم سردسیری از کارخانه شمایل بام توسط شرکت هوبر در اختیار همگان قرار می گیرد.

خواندن  قیمت ایزوگام شمایل بام تبریز | اعلام نرخ هر رول عایق رطوبتی درجه یک