مرکز فروش ایزوگام سقف های شیروانی

قیمت نما شیروانی ایزوگام

از آنجایی که ایزوگام ها به عنوان عایق رطوبتی و حرارتی عمل می نمایند می توانند به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در جهت کاهش سر و صدای ناشی از بارش باران و تگرگ دربر اثر اصابت با سقف‌های شیروانی و سقف‌های سوله ها به عنوان عایق صوتی نیز عمل نمایند.

با توجه به این که عده بسیاری در تلاش هستند تا با انتخاب عایق رطوبتی با کیفیت برای سقف شروانی محصولی با کیفیت را خریداری نمایند، انتخاب عایق های رطوبتی طرح دار و رنگی می تواند در افزایش جلوه بصری و زیبایی بنا اهمیت بسیاری داشته باشد. بر همین مبنا کارخانه‌های متعددی توانستند محصولات پلیمری خود را با تولید در انواع طرح دار و رنگی مخصوص سقف های شیروانی تولید نمایند.

مرکز فروش ایزوگام سقف های شیروانی

قیمت نما شیروانی ایزوگام

قیمت های رول ایزوگام تولید شده از نوع رنگی مناسب برای شیروانی ها را می توانید از طریق شرکت هوبر به دست آورید. هوبر انعطاف پذیری و استحکام مناسب ایزوگام را اولویت فروش ایزوگام قرار داده اند، بر این مبنا بهترین برندهای تولید کننده را جهت خرید عمده به مشتریان معرفی می‌نماید. ایزوگام های مخصوص شیروانی را با تماس با کارشناسان می توانید با قیمتی مناسب از درب کارخانه تهیه کنید.

مرکز فروش ایزوگام سقف های شیروانی دولایه

عایق های رطوبتی مخصوص سقف شیروانی ها از نوع دو لایه و طرح دار می توانند علاوه بر افزایش کیفیت و زیبایی بسیاری را به همراه داشته باشند.

ایزوگام شیروانی ها از طریق شرکت هوبر به عنوان مرکز فروش عمده ایزوگام از کارخانه در اختیار همگان قرار خواهد گرفت. برترین عایق های رطوبتی دولایه پلیمری که تولید شده از مواد اولیه مرغوب هستند می تواند انتخاب مناسبی برای این امر باشد. لازم به ذکر است که نیاز به شیوه نصب ویژه برای سقف های شیروانی با استفاده از نصاب ماهرمی‌تواند در دریافت کیفیت ایزوگام نقش اساسی داشته باشد.

خواندن  قیمت ایزوگام در تبریز | فروش عمده ایزوگام 38 کیلو با تخفیف ویژه