ایزوگام شرق دلیجان مشهد | صادرات ایزوگام پلیمری به عراق

صادرات ایزوگام شرق به عراق

صادرات ایزوگام پلیمری به عراق

صادرات ایزوگام پلیمری به عراق فعالیت اقتصادی پر سودی محسوب می گردد، از آنجایی که ایران از جمله تولید کننده های برتر این محصول در سطح منطقه به شمار می آید می توان با سرمایه گذاری در زمینه فروش و صادرات انواع ایزوگام به سودی بسیار خوب دست پیدا کرد.

فعالیت در بازار های خارجی همواره مستلزم این می باشد که شما جنسی با کیفیت خیلی خوب را بتوانید در بازار های کشور های خارجی و بین المللی عرضه نمایید، ایران پتانسیل این که در صادرات انواع ایزوگام بتواند به موفقیت بالاتری دست پیدا کند را دارد، زیرا در کشورمان نمونه های اعلا و باکیفیتی از این محصول تولید می گردد.

از جمله کشور هایی که خواهان واردات این محصول از سوی ایران است می توانیم به کشور های حاشیه خلیج فارس و عراق اشاره نماییم، بازار این کشور ها بستر مناسبی برای عرضه ارقام گوناگون ایزوگام به شمار می آید.

ارزان ترین ایزوگام در بازار

ارزان ترین ایزوگام در بازار

ایزوگام پوششی مقاوم می باشد که از قیر و الیاف مصنوعی و سایر مواد شیمیایی ساخته می شود که با گرما بر بستر بام و سایر سطوح چسبانده می‌شود و از نفوذ آب، رطوبت، بارش باران و … به محیط زیر خود جلوگیری می‌ کند. عمر ایزوگام اصولا ۱۰  سال است.

این محصول برای سقف اغلب ساختمان ها، دیوار های ساختمان، استخر و … مورد استفاده قرار می گیرد، در ساخت ایزوگام از فرآورده های نفتی استفاده می شود.

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ ها که تا سالیان گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌ گرفته است امروزه با پیدایش ایزوگام های رطوبتی و مزیت‌های این نوع عایق‌ ها نسبت به نوع قدیمی به تدریج مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند و جای خود را به این نوع عایق ‌ها دادند. اکنون در بیشتر ساختمان‌ ها چه در مرحله پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوار ها، سرویس‌ ها و پشت بام، از ایزوگام برای عایق استفاده می شود.[/box]

خواندن  قیمت عمده ایزوگام شرق از تولیدی دلیجان

در بازار این محصول با کیفیت و قیمت های مختلفی عرضه می شود شما می توانید در فروشگاه ایزوگام هوبر نمونه های ارزان اما مرغوب این محصول را به راحتی تهیه نمایید.

بازار عمده فروشی ایزوگام در تهران

بازار عمده فروشی ایزوگام در تهران

ایزوگام به صورت لایه لایه تولید می گردد که در ذیر به صورت مختصر به نام این لایه ها اشاره می نماییم.

  • لایهٔ پلی‌اتیلن یا پودر معدنی یا فویل آلومنیوم
  • بافت
  • پلی‌استر
  • مواد افزودنی ویژه
  • لایهٔ پلی‌اتیلن

ایزوگام بر اساس ماده اصلی تشکیل دهنده آن به دو نوع ایزوگام پلیمری و ایزوگام مازوت تقسیم می‌ گردد که در ذیل به صورت مختصر به توضیح آن ها می پردازیم.

۱_ عنصر اصلی در تولید ایزوگام پلیمری قیر خالص ۷۰–۶۰ بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با ایزوگام دمیده یا مازوت است.

تولید ایزوگام بردین دلیجان با چنین متریالی انجام می شود که سبب شده تا کیفیت بالا به همراه چسبندگی خوب و انعطاف پذیری خوب را به همراه داشته باشد.

۲_ عنصر اصلی در ساخت ایزوگام مازوت قیر دمیده است و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین ‌تر و عمر کم تری دارد.

این نوع ایزوگام به دلیل قیمت های پایین تری که دارد، هم در بازار داخلی و هم صادراتی، مشتریان ویژه ای به همراه دارد که سبب شده تا به نوبه خود، یک عرصه تجاری را ایجاد نماید.

در میان برندهای ایرانی، ایزوگام مشکین شرق دلیجان، نمونه یکی از ایزوگام های خوب و باکیفیتی خواهد بود که شما می توانید با قیمت های مقرون به صرفه ای هم اقدام به خرید آن نمایید.

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه

ایزوگام ها اگر به شکل عمده و مستقیم از درب کارخانه خریداری شوند دارا قیمت تهیه بسیار ایده آلی می گردند، شما در این فروشگاه اینترنتی می توانید نمونه های مرغوب این محصول را با بهایی باور نکردنی تهیه کنید.

ایزوگام مرغوب متشکل از دو لایه نمدی است که لایه زیرین از فلت الیاف شیشه و لایه رویین از جنس منسوجات پلی استر می‌ باشد، این دو لایه بوسیله مذاب قیر اصلاح شده با مواد پلیمری اشباع می گردد، به هنگام بسته‌ بندی برای جلوگیری از چسبندگی هر طرف عایق با مواد ریزدانه و یا فیلم پلاستیکی روکش می گردد.

خواندن  خرید ایزوگام در تهران | ایزوگام ارزان قیمت مشکین شرق | هوبر

صادرات ایزوگام شرق به عراق

صادرات ایزوگام شرق به عراق

عراق از جمله کشور های مناسب برای امر صادرات انواع ایزوگام از ایران است، نمونه های مختلف ایزوگام در این کشور طالبان زیادی دارد، در امر صادرات این محصول می توانید از ما راهنمایی دریافت نمایید.

ارائه ایزوگام با وزن ۳۸ و ۴۰ کیلوگرم از کاربردی ترین ایزوگام هایی خواهد بود که برای صادرات به بازار عراق، می توان ارائه نمود.

هم اکنون نمونه ایزوگام های متعددی وجود دارد که می توانید از کارخانه ایزوگام دلیجان، مستقیم و بی واسطه، اقدام به سفارش نماید.