هوبر
خانه / ایزوگام دولایه / ایزوگام دو لایه ساده ارزان قیمت

ایزوگام دو لایه ساده ارزان قیمت

نقش ایزوگام در فرآیند تولید و ساخت پروژه های مختلف عمرانی و ساخت و سازهای متفاوت در سطح شهر همواره غیر قابل انکار است. زیرا ایزوگام به عنوان عاملی مهم در افزایش کیفیت و مقاومت سازه ها در برابر رطوبت می باشد. ایزوگام هایی که با توجه به نیاز کشور توسط کارخانه‌های متعددی تولید می‌شوند نه تنها می‌توانند به واسطه کیفیت مطلوب خود نیاز کشور را به عایق های رطوبتی تامین نمایند، بلکه در بخش صادرات نیز به‌خوبی فعالیت می کنند.

ایزوگام های دولایه یکی از پرمصرف ترین عایق های رطوبتی است که به صورت عمده توسط کارخانه های مختلف در بازار عرضه می شود. ایزوگام های دو لایه با دارا بودن ضخامت های مختلف می توانند به خوبی از قسمت های مختلف ساختمان چه در بخش داخلی و چه در قسمت بیرونی مورد استفاده قرار بگیرند.

ایزوگام های دولایه از جمله عایق هایی محسوب می شود که به واسطه کیفیت خوب و قیمت ارزان بسیار مورد سفارش برای خرید واقع می شوند.

ایزوگام دو لایه ساده ارزان قیمت

خرید ایزوگام دولایه ارزان

ایزوگام های دولایه با توجه به قیمت مناسبی که دارند می توانند با دارا بودن نشان استاندارد مورد انتخاب توسط پیمانکاران و فروشندگان آن قرار بگیرند.

برند برتر عایق های رطوبتی را می توان از طریق شرکت هوبر با قیمتی بسیار مناسب و مستقیم از درب کارخانه دریافت نمود. خرید ایزوگام های دولایه بدون روکش با قیمت بسیار مناسب از این مرکز به فروش می رسد.

لیست قیمت ایزوگام

شرکت هوبر با قرار دادن لیست قیمت انواع ایزوگام توسط کارشناسان از برندهای مختلف می تواند علاوه بر آگاهی بخشیدن از قیمت روز ایزوگام های دولایه، تفاوت قیمت میان برندهای مختلف ایرانی را مشاهده نمایید و سپس برای خرید آن اقدام کنید.

ایزوگام های دولایه ساده بدون روکش را با دارا بودن نشان استاندارد از طریق شرکت هوبر با قیمت ارزان تر  خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای باهر
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09195437669
کانال تلگرام: huber2@
اینستاگرام: huber_company
پست الکترونیکی: hubercompany2@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده ایزوگام دولایه

قیمت عمده ایزوگام فویلدار دولایه

تولید بهترین عایق های رطوبتی به منظور استفاده در پشت بام ها از سوی هر …

Call Now Buttonتماس بگیرید