اعلام قیمت ایزوگام برای پشت بام

قیمت ایزوگام پشت بام

عایق کاری پشت بام ها یکی از مهمترین موارد در جهت حفظ سلامت ساختمان به شمار می‌آید، که انتخاب نصاب ماهر و نیز انتخاب برند ایزوگام معتبر و با کیفیت می تواند نقش بسیار مهمی در حفظ سرمایه های مصرف‌کنندگان و مالکین به شمار آید. چراکه  رعایت این دو مورد می تواند منجر به پرداخت هزینه های گزاف جهت تعمیر و یا تعویض ایزوگام در آینده شود.

همانطور که می‌دانید کارخانه‌های فعال بسیاری در کشور توانسته اند بهترین عایق های رطوبتی خودرا به گونه‌ای در بازار به فروش برسانند که با نرخ های مناسب همراه باشند.

اعلام قیمت ایزوگام برای پشت بام

قیمت ایزوگام پشت بام

قیمت هر رول ایزوگام مناسب برای پشت بام ها بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود. از آنجایی که ایزوگام‌های دارای روکش فویل آلومینیومی بهترین گزینه انتخابی برای عایق نمودن پشت بام ها هستند بر اساس ضخامت دارای قیمت های مختلف می باشند.

هرچه ضخامت لایه فویل آلومینیومی و لایه های تشکیل دهنده ایزوگام بیشتر باشد به یقین مقاومت ایزوگام نیز بیشتر خواهد بود، هرچند که مجبور به پرداخت قیمت بیشتری برای خرید می باشد.

تمامی عایق های رطوبتی مناسب برای پشت بام ها بر اساس اقلیم تولید می شوند تا بتوانند بهترین کیفیت را نسبت به گرمای شدید تابش مستقیم نور خورشید و دمای بسیار پایین و سرد یخبندان داشته باشند.

قیمت ایزوگام پشت بام با کیفیت درجه یک

دریافت ایزوگام درجه یک جهت ایزولاسیون پشت بام ها را می توانید با بدست آوردن قیمتی بسیار مناسب از طریق شرکت هوبر اقدام به خرید نمایید. یکی از مهمترین عوامل جهت تهیه عایق های رطوبتی ارزان قیمت دریافت مستقیم ایزوگام از کارخانه تولید کننده بدون حضور دلالان می باشد.

تمامی خریداران محترم جهت دریافت ایزوگام مناسب برای پشت بام از برندهای معتبر که در تولید ایزوگام های درجه یک و دارای نشان استاندارد در کشور موفق هستند را می توانید توسط تماس با کارشناسان هوبر شناسایی و لیست قیمت آنها را به دست آورید.

خواندن  قیمت روز ایزوگام | پخش عمده عایق رطوبتی فویلدار از کارخانه